Fleshlight  |  Domény od 79Kč  |  DealeXtreme  |  Sleva na mall.cz  |  Hosting zdarma


Nalezeno 22 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Padesáttři:
   


Odebírat

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (PolicejniProvokaterR (20.3.2017 8:39) reagovat
vsetko je o ludoch. problemy zacinaju, az ked sa objavia kokoti. a kedze nase krajiny su ich plne, je jasne ze tu to fungovat nebude.

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (funboy) (19.3.2017 23:27) reagovat
INDIE, IRÁK, IRÁN, SÝRIE, EGYPT, SOLMÁLSKO, ETIOPIE, SÚDÁN, BARMA. A CO NA TO TA VAŠE TRAPNÁ TEORIE MULTIKULTURALISMU? :) NIC, MÁTE JEN HLOUPÉ DOGMA A REALITA UKAZUJE ŽE NEFUNGUJE

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (funboy) (19.3.2017 23:25) reagovat
Mutlikulturalismus je nefunkční ve své podstatě funguje jen v době blahobytu a v časech, kdy není střet zájmů mezi komunitami. V jiném případě to dopadá naprosto tragicky. Viz "black life matters" černý rasismus přímo pochodující ulicí. Multikulturalismus je vždy časovaná bomba. Hodně jsem sledoval i ten vzor USA, kde se odehrává jedna rasová bitva v ulicích za druhou a média mlčí. (černoši vs hispánci vs asiati vs ostatní). Někdo zde ukázal krásné příklady já vám ukážu další Izrael,Srbsko, Kosovo...

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (Gebirgehund) (19.3.2017 15:57) reagovat
Multikulturalismus (teoreticky) = spolecnost, kde lide uznavaji a respektuji ostani kultury zijici vedle nich. Multikulturalismus (prakticky) = spolecnost, kde lize z nove prislych kulturu neuznavaji kulturu puvodniho obyvatelstva a to jim to z toleruje, proto, ze by je par debilu oznacilo za nacky, kdyby si dovolili cokoliv rict. Pravdepodobny vyvoj - po kazdem konfliktu vzroste pocet nacku, dale preskocte do roku 1936 a procitejte se historii vpred.

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (HumanR (19.3.2017 11:02) reagovat
bakuľou: Však já nejsem zastánce názoru že Švýcarsko je skvělá ukázka jak ten multikulturalizmus funguje, to zastává brnonymous co jsem tak pochopil z jeho mírně komplikovaného projevu. Jen jsem poukázal na to, že celá ta myšlenka bude fungovat leda když všichni budou chtít být součástí takové společnosti. Je to jako komunizmus - myšlenka může být třeba dobrá, ale provedení nebylo dobré protože lidi ještě stále nejsou mravenci s automaticky zakódovanou kolonií nad životem jednotlivce B-).

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (Abdul_HasanR (19.3.2017 10:04) reagovat
Dole měl být semptex

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (generál KotlárR (19.3.2017 9:48) reagovat
Nevotočils nejak,nazorově? Uplne jak RefleX.

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (3akvidzerp) (19.3.2017 9:43) reagovat
zajděte si do ZOO...viděli jste snad někdy lvy a antilopy v jednom výběhu?

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (bakuľou poguľách) (19.3.2017 7:42) reagovat
@human - staré kundiánske príslovie hovorí: Nezaklínaj Švajčiarskom kým si neprečítaš históriu prečo sa najvyšší vrch volá Dufourspitze (o konfederačnej vojne keď sa nejaký ten kanton chcel trhnúť... priam kvintesencia tej ich dedinskej demokracie)

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (HumanR (18.3.2017 23:18) reagovat
A když příklady, tak můžu taky něco přidat - třeba bývalá Jugoslávie. Krásná multikulturní země 3 národností i náboženství. Jak to dopadlo, jsme mohli pozorovat celá 90. léta a dodnes se z toho kulturního soužití nevzpamatovali. Nebo Turecko, náš pevný spojenec na Bosporu. Kurdové si tam užívají soužití s turky ne nepodobně jako svého času Arméni. Nebo části Polska okupované ukrajinskými nacionalisty za 2.sv války. Báječná ukázka soužití kultur. Rusko a neruské národy,Švédi vs. Finové, Španělé a Baskicko...

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (HumanR (18.3.2017 23:08) reagovat
Švýcarsko je mimořádný, i v Evropě ojedinělý příklad toho, že když jsou všichni stejně mírumilovní a podobného založení, že to může fungovat. Ale lid sám si zde volí svou cestu, ať podporou imigrace, tak i zákazy pokud to občanům v aktuálním znění přestane vyhovovat. A existuje enormní tlak cizí elementy zcela pohltit, pošvýcarštit nebo vyhostit. To mi zrovna multikulti moc nezní. S přistěhovalci z jiných kulturních okruhů navíc mají stejné potíže jako jejich sousedé. Takže what's the point?

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (Eric - Cartman) (18.3.2017 22:59) reagovat
kýbl hoven?

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (kruciprdel) (18.3.2017 22:56) reagovat
A na okraj: kecy o nutnosti bránit vlastní kulturu bych bral od někoho, kdo bezchybně ovládá vlastní jazyk a nesleduje v televizi estrády typu "tvoje tvář má sračku na čele". Občas mi ale připadá, že nejvíc takhle řvou ti největší diskulturní dementi... Nic neŠ nároT!

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (kruciprdel) (18.3.2017 22:54) reagovat
Lentilky! Třeba. Zamíchat to jednoho hrnečku různé barvy, jednotlivé lentilky neztrácejí své vlastnosti, výsledek není hnědé hovno, ale ein kessel buntes. WIN.

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (brnonymousR (18.3.2017 22:37) reagovat
Jo, pokud je v zemi nekolik rozdilnych kulturnich, nebo jazykovych skupin, nebo narodu, tak to nikdy nemuze fungovat jako stat, je odporna protistatni lez, ze staci mit funkcni samospravu a problem se vyresi. Ne, je to skutecne lez, podivejte se na chudobou, valkami a hladomorem zmitane Svycarsko. Proti tomu sousedni centralizovana Francie, nebo centralizujici se Nemecko, to jsou staty budoucnosti. A opovazte se kontrolovat cokoli kontrolovat, vy protistatni zivlove.

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (HumanR (18.3.2017 22:29) reagovat
Sáček: No spíš bych řekl (občanská) válka ale jako popis výsledku se i to hovno hodí. Tahle teorie funguje jen když všichni jsou cca stejného založení a přístupu k ostatním, stačí do toho přijít jeden neřád co pravidla neuznává a celá konstrukce se nám rychle sesype. Asi jako společná zahraniční politika EU ;-)

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (Ja01.) (18.3.2017 22:28) reagovat
oranzova misticka je planeta :o)

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (HumanR (18.3.2017 22:19) reagovat
To mě sice napadlo, ale zase když jsou spolu v jedné oranžové mističce...:-D Multikulturalizmus ze své definice propaguje soužití kultur v jedné společnosti jednoho státu, tak jsem to použil jinak než ty samostatné státy i když se to samo nabízí (a kde to až na občasné náboženské, genocidní, kořistnické a nevím jaké války jakž takž funguje).

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (Sáček) (18.3.2017 22:16) reagovat
takže když je vše separované, tak je to fajn hezké vím co kam patří atd., a když se to smíchá, tak z toho je hovno?

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (Ja01.) (18.3.2017 22:09) reagovat
tie kalisky si nepredstavuj ako uzavrete komunity ale ako staty pripadne svetove regiony 8-)

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (HumanR (18.3.2017 22:00) reagovat
Jestli to nahoře má být "multikulturalizmus" každý ve svém kalíšku, tak budou existovat uzavřené komunity v rámci státu. Takový stát nikdy nebude dobře fungovat, je to utopie - viz. vztahy původních obyvatel Belgie. A vážně bychom to chtěli, žít každý svobodně ve svém ghettu? A jestli to dole má být "multikulturalizmus" tak to je taky blbost protože ve finále vždy převáží jedna kultura na úkor těch ostatních. To je zase historická zkušenost u lidstva. Ale jako metafora je to dobré, barva i tvar odpovídá.

Obrázek 'diversityxmultikult' Obrázek 'diversityxmultikult' (Hnidopich) (18.3.2017 21:16) reagovat
Nikoli. Skutecny multiculturalism X Multiculturalism podle slunickaru.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...