Sleva na mall.cz  |  Hosting zdarma  |  DealeXtreme  |  Domény od 79Kč  |  Fleshlight


Nalezeno 32 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Čtyřicetosm:
   


Odebírat

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (SheitanR (21.3.2017 19:31) reagovat
Maris: nikdy žádná pravicová totalita ze samé podstaty pravicového myšlení neexistovala, všechny totality které kdy existovaly byly vždy variace na levicové směry. Smiř se s tím, opravdu nemůžeš věřit všem, co média píšou ...

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (456) (21.3.2017 19:12) reagovat
CzechCaesar: Ideály pravicové strany jsou: Slný stát, neomylný úřad, státní/úřední řízení lidského života, nutnost dodržovat i sebeblbější nařízení. (toto vše jsou součásti fašimu) A nebo že by pravicové idály byly něco jiného, třeba volný trh, který je ve fašismu nežádoucí?

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (brnonymousR (21.3.2017 16:32) reagovat
Fasismus je smer, omezujici svobody jednotlivce, posilujici stat, vytvarejici dokonce "totalni stat", neboli totalitu (mussolinimu se ten pojem moc libil). Ekonomicky fasismus prosazuje smisenou ekonomiku (regulovany trh), narodni protekcionismus (regulace), progresivni dane, zakony o ochrane pracujicich a cely systej korporativisticky, statem rizene, se zrusenym konkurencnim prostredim. Asi zklamu, ale to neni pravice, to je levice.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (CzechCaesarR (21.3.2017 14:57) reagovat
Fasismus je obecně pravicový ale hitleruv nacismus je spíš levicovej. Nacionalní Socialismu. přimo v nazvu strany

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (nojo) (21.3.2017 10:26) reagovat
to 19 stoleti neni objev, ale naslepo laicky aplikovana genetika v odobrnych kruzich. mor se siril jako obvykle z kriminalisticke biologie, kde se naslepo delalo geneticke kriminalni profilovani podle vzhledu xichtu.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (nojo) (21.3.2017 10:23) reagovat
zacatek 20 stoleti zemedelsko-inustrializacni krize. presun obyvatel do mest a krize nabozenstvi jako statniho nastroje. krize zlateho standardu. prvni svetova valka. vzestup komunismu rusky utok na polsko. svastika svetovy symbol obrany pred komunisty. postupne opousteni zlateho standardu. nemecke reparace z prvni svetove. vzestup nemecke mutace komunismu ktera EU dodnes. radikalni odnoz nemeckeho eugenickeho komunismu prebira vladu. ruske obsazeni finska. WW2

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (nojo) (21.3.2017 10:23) reagovat
19 stoleti ... archeologicky hype. oziveni sanskrtu s svastiky z konce doby ledove 12tis let PNL. objeveni genetiky a vrcholne obdobi eugeniky a nabozensko+vedecke statni propagandy.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (Kokotras Pravoruký) (21.3.2017 9:22) reagovat
noDPČ, to je tu zasa profesorov histórie čo si ešte nenaštudovali že mýtus o pravicovosti Hitlera pochádza od Stalina, ktorý ho začal tlačiť cez súdruhov užitočných idiotov (ľavicových západných inteleguánov) až po napadnutí Sojuzu... dovtedy bol SÚDRUH HITLER veľký kamoš, a to dokonca do tej miery že západní komanči mali osobne od carbáťušku Džugašviliho zakázané proti režimu NárodnoSOCIALISTICKEJ ROBOTNÍCKEJ strany (NSDAP) bojovať (však si to bratsky rozdelili: východ Stalinovi, západ Hitlerovi)

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (cern0usekR (21.3.2017 9:17) reagovat
Maris: To, ze se mezi sebou nesnasej, neni dukaz niceho. Muslimove se taky mezi sebou nesnasej a vedou spolu vlaky a vsichni se hlasej k islamu.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (PEPIKULTRAKNEDLO VEPR) (21.3.2017 7:27) reagovat
To si tu jako budeme vysvetlovat, co je pravice, levice, lavice a opice a ze nam mezitim coboli znasilni vsechny ovce vas jako nezajima!?! >-O

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (brnonymousR (21.3.2017 6:53) reagovat
[odkaz] volny trh je pravicovy, regulace je levicova. Svoboda jednotlivce versus svoboda statu zasahnout do soukromi lidi. Nacismus obhajoval rovnost v rase, komunismus rovnost mezi rasami, ale nakonec se stejne i zidi dockali pogromu za Stalina.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (maris68R (21.3.2017 5:47) reagovat
@Brnonymous, to je demagógia, nacizmus bol postavený na rasovej nadradenosti a komunizmus na rovnosti a triednom bojii. Ak má niečo sociálne prvky, tak to nie je automaticky ľavicové. Každý totalitný režim má min. občianskej slobody, regulácie a štátne riadenie ekonomiky, lebo tam nieje otvorený trh. To je jedno, či ľavocový či pravicový. O Wildersovi som sa ja nikdy nebavil. A ten odkaz - priamo tam máš napísané, že Hallstein odmietol nacizmus. Ty nemáš ani šajn o totalite, ak to porovnávaš s EÚ.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (brnonymousR (21.3.2017 0:24) reagovat
Marisu, nacisti opravdu pravice nejsou, popisujes spravne, ze NSDAP, fasisti a podobne, ale to je vse levice (statni regulace, smisena ekonomika, minimum obecne svobody...) To, jestli si Babis se svymi regulacemi a dotacemi rika pravicak, nebo jestli to dela Kotleba, to neznamena, ze jimi jsou. Wilders je levicak a jeste to drsne priznava. K Hitlerovi se hlasi malokdo, ale[odkaz] EU ale ano,ovsem jen trochu.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (maris68R (20.3.2017 23:53) reagovat
@Sheitan:Nacizmus alebo národný socializmus alebo hitlerizmus je totalitná ideológia oficiálne uplatňovaná diktatúrou v Nemecku v rokoch 1933-1945 prostredníctvom NSDAP vedenej Adolfom Hitlerom. Nacistická ideológia kombinuje koncepciu fašizmu a rasizmu, vychádza tiež z krajného nacionalizmu a niektorých prvkov socializmu. Nacizmus je krajne pravicová forma politiky. Nepoznám žiadneho ľavičiara čo by obdivoval Hitlera, ale nacionalistov, skínov a kotlebovcov dosť. Ľavičiari sú presvedčení antifašisti.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (SheitanR (20.3.2017 23:04) reagovat
Bylo by to sice prima, kdyby Amíci uspořádali Norimberský proces s bolševikama, jenže to nemělo ani teoretickou šanci, protože by si nasrali do vlastního "liberálního" demokratického hnízda, odkud se ten neomarxistický mor šíří v současnosti do světa ... B-)

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (brnonymousR (20.3.2017 22:57) reagovat
Je to neskutecna slatanina, kapital od Marxe se cetl mnohem lip. Ja to zacal cist v sestnacti, protoze jsem tehdy byl jeste naivni a myslel jsem si, ze v tom nekdo nasel nejaku myslenku a zajimalo me, jaky argument to mohl byt, pro takovou silenost. Inu, zadny nebyl. Je to jen proud stiznosti na Zidy, volny trh, Francii a Marxe, obdiv k radikalnejsimu proudu delnickeho hnuti, Nemecku a bohu. Nic vic tam vazne neni.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (Kokotras Pravoruký) (20.3.2017 22:52) reagovat
keby amíci neboli leniví, a po porážke boľševického/komunistického impéria zorganizovali poriadny norimberský proces s komunizmom/socializmom, je dosť možné že by sa podarilo socanov zdiskreditovať na niekoľko generácií, a súčasné eurosocanské zhovadilosti (krimigranti, merkelterorizmus, polit. korektnosť) by boli neznámymi pojmami

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (Human.) (20.3.2017 22:29) reagovat
To teda klobouk dolů, jen číst tu sračku vyžaduje odhodlání hraničící s masochismem a přečíst to dobrovolně celé si nedovedu představit :-O

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (brnonymousR (20.3.2017 22:04) reagovat
Maris, temi pravicovymi radikaly myslis koho? Ty, o nichz media rikaji, ze jsou pravicaci, ale ve skutecnosti jsou to levicovi socialisticti populiste, stavejici svuj program na statnich regulacich (jako v Nizozemi Wilders), nebo skutecne pravicovi radikalove, jakotreba anarchokapitaliste, nebo libertariani, co radikalne hlasaji uceni Hayeka a Friedmana? Ja jen, ze takovy radikal jsem, bily taky jsem a obdiv k Hitlerovi opravdu nemam, hlavne po precteni toho socialistickeho zvastu Mein Kampf.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (SheitanR (20.3.2017 22:04) reagovat
@maris68: [odkaz] + Hitler a jeho NSDAP byli extrémní levice, stejně jako bolševici. Žádný pravičák nemůže ipso facto obdivovat Hitlera, jeho příznivci jsou extremistická levicová sebranka, i když je kdekdo s oblibou vydává za extrémní pravici, aby to nevrhalo špatné světlo na socky, zelené, komanče a další levicové pomatence ...

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (Human.) (20.3.2017 22:00) reagovat
Třeba neví ale hned jsou velcí fanoušci toho co dělal hned jakmile se to dozví.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (maris68R (20.3.2017 21:54) reagovat
@brnonymous, obdiv k Hitlerovi je silný hlavne u pravicových bielych radikálov, u nás máme takých aj v parlamente. Väčšina moslimov ani nevie kto Hitler bol.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (Peter .R (20.3.2017 20:38) reagovat
maris68) Autor s tým chcel povedať, že náckovia si svoje árijské riťe nechávali nakladať všetkými čo ich mali chuť ojebať. Bez rozdielu farby pleti.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (xx127R (20.3.2017 20:23) reagovat
maris68: mlč ty stvůro a popirateli holokaustu! Nekaž tu ideální myšlenku, že muslimové sou vlastně fašisti. Dyť ono to je vlastně o to jednodušší ne ?

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (brnonymousR (20.3.2017 20:20) reagovat
Autor tim chtel poukazat na historicky fakt. Vetsina lidi ani netusi, kolikrat se Hitler odvolaval na to, ze plni bozi vuli. Navic obdiv k Hitlerovi je v muslimsych zemich porad silny, ale slunickari porad vykrikui, jak je treba bojovat toleranci islamu proti nackum.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (maris68R (20.3.2017 19:57) reagovat
To je všetko známe. Len mi nie je jasné, čo tým chcel autor povedať - že moslimovia majú blízko k fašizmu? Nechcem autora sklamať, ale 90% fašistov boli kresťania.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (proste kokot) (20.3.2017 19:53) reagovat
Hitler opovrhoval kresťanskou slabotou a naopak mal obdiv k islamu a primitívnej jednoliatosti tej masy. Nakoniec sa ukázalo, že je to naozaj primitívna sprostá masa, ktorá bola v boji pre svoju nízku morálku a mizerného bojového ducha A.H. naprd.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (fghjR (20.3.2017 19:36) reagovat
Ono to dáva zmysel... The enemy of my Jewish enemy... Ono nacisti ochotne vyhlásili za árijca kohokoľvek, kto s nimi bol ochotný byť na jednej strane, viď Japonci.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (SheitanR (20.3.2017 19:02) reagovat
Naopak, to si skopčáci s machometama pěkně notovali ...

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (SirIndyR (20.3.2017 18:57) reagovat
Jo s tou "nadrazenou rasou" to zase tak zhave nebylo.

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (m2R (20.3.2017 18:55) reagovat
známá věc, Velký Muftí Jeruzalémský Amín al-Husajní byl za války jmenován dokonce Gruppenführerem SS.. Ano, byli to "náckové".. [odkaz]

Obrázek 'muslim SS' Obrázek 'muslim SS' (Nigrant fagt) (20.3.2017 18:53) reagovat
pekne sa Mrkvelová inšpirovala


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...