Nebankovní půjčky  |  DealeXtreme  |  Sleva na mall.cz  |  Fleshlight  |  Hosting zdarma  |  Domény od 79Kč  |  Rychlá půjčka


Nalezeno 10 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Šedesátpět:
   


Odebírat

Obrázek 'svet podle okamurka' Obrázek 'svet podle okamurka' (Human.) (15.6.2017 22:09) reagovat
Cílem filmu je dle autorů "demytizovat české národní náckovství." Ze zásady netočíme reklamy a věnujeme se autorským dokumentům, jak našim vlastním, tak našich kolegů. Pro ČT produkujeme cyklus dokumentů neotřele mapujících fenomény současnosti ČESKÝ ŽURNÁL. Já bych řekl že cílem filmu je pouze naplnit Klusákovu kapsu přes spoustu jeho keců o tom že je vlastně anarchista jako Lister zamlada, kdy prachy ještě byly děsně kryptofašistický... B-)

Obrázek 'svet podle okamurka' Obrázek 'svet podle okamurka' (Human.) (15.6.2017 21:56) reagovat
(!): vzhledem k tomu jak z toho Mistr tříská peníze (Daliborkovy kondomy, trička, plakát s nácíčkem ve formátu A1, kňučení že přízpěvky vyžral Renč a pošlete víc peněz na dokončení tohoto zázraku... ) je patrně také parodie, na Hollywoodský typ kapitalismu. Mě z toho vychází čistá rejžovačka na peníze schovaná za pěkná slova s člověkem, ze kterého by ti skuteční, nebezpeční a inteligentní neonacisti udělali patrně dozorce v koncentráku a poslali ho vzápětí zemřít na frontu za jejich věc když by se zhroutil.

Obrázek 'svet podle okamurka' Obrázek 'svet podle okamurka' (metac_kozelcuR (15.6.2017 21:20) reagovat
to je hroznej pínis

Obrázek 'svet podle okamurka' Obrázek 'svet podle okamurka' (Kurwa) (15.6.2017 20:40) reagovat
Jako, dobrý, akorát ty Fallouty na poličce mě trochu znervózňujou.

Obrázek 'svet podle okamurka' Obrázek 'svet podle okamurka' (69) (15.6.2017 19:42) reagovat
Kromě populárního zesměšňování a hejtu o něm a programu jeho strany něco dalšího víte?

Obrázek 'svet podle okamurka' Obrázek 'svet podle okamurka' (!) (15.6.2017 19:05) reagovat
Human. : klusak si ho vybral protoze mu pripadal jako parodie neonacisty. Urcite to bude zajimavejsi nez kdyby tocil s Bartosem. A filmari tocej filmy.. pro prachy slavu a diplomy.. se s tim smir.

Obrázek 'svet podle okamurka' Obrázek 'svet podle okamurka' (BookBurnerR (15.6.2017 17:47) reagovat
:D

Obrázek 'svet podle okamurka' Obrázek 'svet podle okamurka' (Human.) (15.6.2017 15:11) reagovat
Já bych to označil svět rádobyneonacistů podle Víta Klusáka. Vybral si v podstatě neškodné asociální hovádko evidentně toužící po popularitě, kterému možná i nějakou korunu pustil, scénář si napsal, dokument si natočil a teď s ním objíždí trhy, kde ho může udat za řádově víc a ještě trhnout nějaký neziskový metál či alespoň diplom za boj o demokracii. Měl natočit dokument s A. Bartošem když chtěl ukazovat neonacisty, ale ten by ho hned poslal do ( ! ), žádné za 1000 Kč a nájem pro mamku můžeš točit.

Obrázek 'svet podle okamurka' Obrázek 'svet podle okamurka' (Gspotmasterr) (15.6.2017 13:26) reagovat
:-D

Obrázek 'svet podle okamurka' Obrázek 'svet podle okamurka' (Prawda...) (15.6.2017 11:44) reagovat
Jako, to celkem sedí. ;-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...