Sleva na mall.cz  |  Nebankovní půjčky  |  Domény od 79Kč  |  Rychlá půjčka  |  Hosting zdarma  |  DealeXtreme  |  Fleshlight


Nalezeno 68 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Dvacetsedm:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (OwczaR (15.8.2017 1:05) reagovat
Ten růžový je pěkný. Pro tvoje info, nejsem teplý, ale sexuální orientaci nepovažuju za kritérium, které by mělo vypovídat o čemkoliv, natož poskytovat vstupenku k jakýmkoliv službám státu nebo ovlivňovat rovnost před zákonem. Kde jsi vzal NAD nevím. Zato ty jsi posedlý "zvrácenými" projevy. Co se Desatera týče, nevím, co má společného s homosexualitou, ale do právních řádů civilizovaných zemí jsou promítnuty body 3, 5, 7 a 8 (=40%) a i ty se vztahují na všechny. V bibli neplatí pro ženy, otroky a nevěřící.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (erb) (14.8.2017 18:35) reagovat
Pro ovci: Které oblečení z této stránky preferuješ? [odkaz] Já jen abych měl představu jak moc jsi ujetý :-D

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (erb) (14.8.2017 16:35) reagovat
:o) No ano, chci rozhodovat o právech buzíků pokud si je uzurpují NAD běžného občana. Máte stejná práva jako každý jiný a já doufám, že ty vaše přiteplené pochody otevřou oči i dalším, kteří doposud tolerovali tyto zvrácené projevy. Všechna práva máte, tak už táhněte s dalšími požadavky do pekel. Jo a přečti si desatero, většinu převzal právní řád demokratických států, tak proč by to nemělo být důležité i pro ateistu? Jo a proč bych si měl pořizovat dildo? To fakt nemáš v hlavě nemáš v hlavě nic jiného?

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (OwczaR (14.8.2017 14:31) reagovat
Demonstraci (demonstrace nemusí být za něco), slavnost, oslavu, whatever. Stejně jako ti komunisti dnes (možná na té wiki najdeš i něco o významu 1.5. pro komanče).A zatímco ty, ateistický tradicionalista ohánějící se Desaterem a křesťanskou morálkou a tradicí manželství (jakkoliv bizarní to je kombinace) chceš rozhodovat o právech lidí podle toho s kým spí, žijí a jakých demonstrací se účastní, proč to nejde u komunistů?Co se nadavování hnusem týče, uvolni svou potlačovanou sexualitu a kup si aspoň dildo

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (erb) (14.8.2017 12:29) reagovat
Demonstraci ZA CO? Za svou úchylku? 1. Máj byl popve slaven (či spíš proběhla demonstrace za 8 hodinovou pracovní směnu) už v Chicagu dne 1. května 1886, takže ve své nevědomosti kecáš blbosti. A ne, opravdu jim nezávidím, stačí pár fotek abych se nadavoval hnusem a kupodivu jsem ateista, takže smolík :) Jen jsem pro udržování tradic a normálního běhu života, kam vy přihřátí skutečně nepatříte.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (OwczaR (14.8.2017 8:38) reagovat
Hele, ale furt utíkáte od toho základu: Není vám nic po tom, co dělají lidi ve svém soukromí. A že mají jednou za rok demonstraci? A co jako? To mají komanči taky každého prvního května. A chce jim někdo brát důchody? Prostě to vypadá, že jim erb i brno prostě závidí, že mají do čeho píchnout (a erbovi se k tomu stýská po tom pocitu, když do něj vstupoval jeho farář).

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (mrkevR (13.8.2017 23:15) reagovat
@brnonymous (15:26) Tady si to krásně shrnul. Takže ty chceš vlastně něco, co se ve skutečnosti děje. Ale kvůli pár exotům budeš tuhle stránku vesele ignorovat....To je pak absolutně nedosažitelný cíl, nedosažitelný pro jakékoliv hnutí podporující cokoliv...

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (mrkevR (13.8.2017 23:07) reagovat
@brnonymouse(14:41) Těžko ti napíšu, že jsi větší levičák než já. Já totiž - narozdíl od tebe, komunista ani člověk klanící se k levici nejsem vůbec. A argumentů tady padlo dost, problém je, že si je zas přeložíš nebo odignoruješ a z prdele vycucáš vlastní slaměné panáky... Schválně, nahoď jediný důvod, proč by měl platit současný komunistický stav, kdy pouze unifikovaně "různopohlavní" páry mohou vstoupit do něčeho, co je de facto pouze štempl statusu? Co tomu brání? Něco víc než tvůj špatný pocit?

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (mrkevR (13.8.2017 22:55) reagovat
@Human(14:32) "to důležité je aby se 96 plátců daně ze sta skládalo na ty další 4" - A tos vzal kde? To ti fakt nedojde jak hloupá tahle blbost je? Jak chceš doplácet na koho? Tím že někomu povolíš svatbu? Jak? To jako když se sousedka bere, tak si jí povinný přispět? Nebo jen když je lesba? Tohle už je fakt uvažování lvl ZVŠ oddělení romský incest... A btw. velká část CEO a lidí ve vedoucích pozicích (tj. právě ti co takhle "přispívají" na tebe) jsou sebestřední egoističtí gayové...

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (mrkevR (13.8.2017 22:46) reagovat
@@ brnonymous 14:16 1) "zatimco se tu Mrkva ohani tim, jak jsou teplajznici diskriminovani"- KDE? Proč mi vždycky cpete něco, co jsem neřekl? To máte fakt tak strasně zasraný problém pochopit psaný text? 2, "No, to single heterosexual, ktery by rad adoptoval dite se setrou taky nemuze." - WRONG! Proč by nemohl? Naopak takhle má ta sestra, jako přímý rodiný příbuzný, před zákonem ještě větší práva, než například partnerka matky v lesbickém vztahu...

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (mrkevR (13.8.2017 22:39) reagovat
Tolik sraček tady zase, @erb Desatero je sice milé, ale prakticky vůbec nic neřeší. Skoro polovina je naprosto k ničemu, druhá je sice fajn, ale až na dvě vyjímka ani nejde o trestné činy. Co se týče manželství, tak ne. Křesťanství na něj nemá monopol a to co si sepsal vůbec nedává smysl - se s tim smiř... B-)

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (///) (13.8.2017 20:48) reagovat
Líbí se mi odkaz D.Ndu na údaje o promiskuitě homosexuálů. Nenapadá mě objektivnější zdroj přehledu relevantních studií než CARM. „CARM is a 501(c)3, non-profit, Christian ministry dedicated to the glory of the Lord Jesus Christ and the promotion and defense of the Christian Gospel, doctrine, and theology. „ B-)

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (Václav Havel 2) (13.8.2017 15:35) reagovat
Lord: "Jean, co je to na ulici za hluk?" --- Jean: "Průvod homosexuálů sire!" --- Lord: "A co požadují?" --- Jean: "Lásku stejného pohlaví, sire" --- Lord: "A kdo jim ji zakazuje?" --- Jean: "Nikdo, sire!" --- Lord: "Tak proč tak křičí?" --- Jean: "Jsou to buzeranti, sire!"

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (13.8.2017 15:26) reagovat
Az udelaji aktiviste pochod normalne oblecenych lidi s rozumnymi pozadavky - napriklad prijdou v pracovnim, nekdo v monterkach, nekdo v obleku s transparenty jako "jsme normalni lide, berte nas tak", nebo "chceme jen rovnost" - muzeme se bavit o ohledech na ne. Tihle ale udelaji demonstraci, porusuji zakony, ktere ostatni musi dodrzovat, rikaji si queer a vyzaduji respekt? Nasrat.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (13.8.2017 15:22) reagovat
Me staci, kdyz mi ostatni daji pokoj, nebudou po me nic chtit, nechaji me delat, co chci, at jim to prijde nechutne, nebo fajn. Sam jsem ochotny udelat pro ne to same. Vic nechci. Respekt je vic, znamena ohled - nic takoveho nevyzaduju. Nebudu je omezovat, muzou se na verejnosti libat, to mohli i pred tim, ale neprestanu o nich mluvit jako o buzerantech a teplousich, aby je to nahodou neurazilo. A je mi jedno, ze oni mi rikaji heteruna.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (kapiláraR (13.8.2017 15:16) reagovat
ani je to nepovýší, ani neponíží. aspoň v mých očích. vůbec to, že se to tom tak horlivě diskutuje ukazuje, že v něčem je háček. až téma nevzbuzuje takové emoce, tak se dosáhlo "ideálního stavu", že je to každému u zadku. žádné vyzdvihování, žádné ukazování. kalhoty na ženské, dlouhé vlasy u chlapa, vozíčkář jako obsluha v bance/pojišťovně, černej prezident v murica (tam to teda trošku hapruje), cigánka jako pracující holička. ať se takovýho stavu dosáhne u homo/gendr/trans/sexálů/atd., přestanou průvody.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (kapiláraR (13.8.2017 15:05) reagovat
přesně to se dalo čekat. ne, respekt nemyslím jako uctívání, obdiv (zasloužit si), ale jako ohled (chápu, že každý si většinu slov vyloží po svým). takový ten základní respekt vůči člověku jako takovému. nechci, aby mě okolí tolerovalo - útrpně snášelo, chci aby mě respektovali, jako já je. to co já chci a jaká je realita je věc druhá. no tak ten má popálenej ksicht, ten běhá v oblečku víly, ta se vodí za ruku s bráchem, ta má 120 kilo a nosí mini, ten chlastá krabičák na nádru. je mi to jedno.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (13.8.2017 14:59) reagovat
spadlo pod led, nebo pomuze starence s nakupem, muj respekt mit bude. Ne za homosexualitu, nebo popaleny oblicej, ale za pomoc bliznimu. Pokud se nekdo v kostymku ruzove vily probiha po namesti, nedela nic, zasluhujici respekt a tudiz ho mit nemuze.Dokonce by to bylo nefer ke kazdemu, kdo si respekt skutecne zaslouzi. Chce homosexual respekt?At jde delat dobrovolneho hasice, at jde cist do domova duchodcu,at se stara o umirajici v hospicu. Nechce? Aha, to neni takovej vodvaz a clovek nema fotku v novinach

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (13.8.2017 14:52) reagovat
Neexistuje 100% shoda na tom, jak ta slova vznikla, teorii je vic, ale to neni podstatne. Pocely muj zivot je jednim v mych nejvetsich prani, aby me okolitolerovalo. pro to, s cim nemuzu nic delat. Pokud bych se zkriplil, bude to pro me jeste dulezitejsi. Sam toleruju lidi v okoli, i ty divne, co se mi hnusi. Respekt vyzadovat nemuzu, to by bylo smesne. Respekt za homosexualitua, nebo chubejici nohu? Ne. Respekt se musi zaslouzit. Pokud homosexual, nebo clovek s popalenym oblicejem zachrani dite, co

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (Human.) (13.8.2017 14:49) reagovat
kapilára: Já přijít o nohu bych chtěl aby mě ostatní přijímali pokud možno stejně jako předtím, i když samozřejmě by byly situace kdy prostě ta noha pryč by byla nepřekonatelný hendikep. Ovšem co se tvé sugestivní otázky tolerance nebo respekt týká, respekt si musíš zasloužit svými činy, třeba že zachráníš život jiného člověka a přijdeš kvůli tomu o nohu, ne protože jsi jel jak prase a při bouračce noha ulítla do polí.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (13.8.2017 14:41) reagovat
Argumenty? I ty humoristo. Mrkva napise, ze omezuju a ze jsem vetsi levicak, nez on, Lenka si bude neco mumlat pod fialovymi fousy a zbytek mozna napise, ze jsem "proste ztraceny pripad", "ze se to neda porovnavat"a ze "to s tim nesouvisi" - coz je takzvany ekoargument, 100% recyklovatelny z debaty 14 dni zpatky o tom immigrantovi ze SAE, co vrazdil nozem za pokriku "Allahu Akbar", ale "...nemuzes vedet, ze to byl muslim..." Ano, ja vim, nic nesouvisi s nicim, akorat ja jsem rasisticky sexista.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (kapiláraR (13.8.2017 14:34) reagovat
ne, slovo buzerant a buzerovat kupodivu nemají co společného, ale to víš moc dobře. vem si, když třeba přijdeš o nohu, nebo o půl ksichtu. budeš chtít, aby tě ostatní tolerovali, nebo respektovali?

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (Human.) (13.8.2017 14:32) reagovat
Brnonymous: Myslím že o respekt tu jde až na posledním místě, to důležité je aby se 96 plátců daně ze sta skládalo na ty další 4, takže ti čtyři budou mít jednodušší život. Jsem docela zvědavý jaké argumenty pro a proti sňatkům např. sourozenců aktivisté dodají.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (13.8.2017 14:20) reagovat
Nicmene, je pravda, ze cim dal tim vic homoaktiviste provokujou. Prakticky jsme ted prekrocili hranici, kdy zadali rovnost a ted uz jen krici, ze chteji vic avic vyhod. Skonci to zase potoky krve, nejvic budou trpet nevinni, ale tak to holt dopada, kzys se do cela skupiny postavi banda uchylnych silencu a bude provokovat, otravovat a dozadovat se vysad. Procpak se asi rika "buzerant"? Ze by od "buzerovat"?

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (13.8.2017 14:16) reagovat
...nemozna vec i pro heterosexualy. Jinak homosexual pochopitelne ma uplne stejna prava, jako heterosexual, pokud vstoupi do manzelstvi, muze taky adoptovat dite. Ze nechce? No, to single heterosexual, ktery by rad adoptoval dite se setrou taky nemuze. Ani si ji nemuze vzit. I kdyby ji sebevic miloval. Ani jeji dite si nemuze osvojit, dokud je ona nazivu.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (13.8.2017 14:10) reagovat
No, zatimco se tu Mrkva ohani tim, jak jsou teplajznici diskriminovani, vysel na teple fronte hezky clanek "Nechceme toleranci, ale respekt". Takze oficialne uz ne, abychom tolerovali, ale musime zacit vyjadrovat respekt. Pristi rok pak jiste obdiv. Proste chteji, aby jim spolecnost lezla do prdele. Hele, az bude adopce pro heterosexualni slusne lidi bez vetsich komplikaci, pak se muzeme bavit o adopci pro alternativni rodiny (polygamisty, coz by melo byt uplne nejlepsi, homo, single...) Zatim je to temer

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (erb) (13.8.2017 9:44) reagovat
A k té tvé lži o Evropě so buzíky normálně oddává, WIKI: "Ve většině států euroatlantického prostředí platí zákonná výlučnost různopohlavnosti manželství (manželi se mohou stát jen muž se ženou)." Tak si lháři a manipulátore polib víš co, a věz, že jsi vytvořil minimálně jednoho dalšího, kterému už nejste lhostejní, ale bude aktivně proti zvyšování práv teplomilů. Už víš čemu se říká medvědí služba? A celý ten váš přihřátý pochod je to samé, jen provokujete a obracíte veřejnost proti sobě.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (erb) (13.8.2017 9:37) reagovat
WIKI: "Evropský soud pro lidská práva v roce 2010 jednomyslně konstatoval, že v rámci smluvních států Rady Evropy není stejnopohlavní manželství žádné univerzální lidské právo a smluvní státy Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod nemají povinnost jej umožňovat uzavřít."

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (erb) (13.8.2017 9:33) reagovat
WIKI: "V České republice je manželství dobrovolným, v zásadě trvalým soužitím dvou osob různého pohlaví, které je založeno zákonem stanoveným způsobem – sňatkem. Jeho hlavním účelem je dle zákona založení rodiny, řádná výchova dětí, tedy biologická a výchovná funkce a vzájemná pomoc a podpora." Děláš svým spolubuznám medvědí službu, jen provokuješ a upozorňuješ na svou úchylku. Kdybyste drželi hubu, tak jste každému lhostejní, takto nás normální nutíš se proti teplomilům ohradit.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (Human.) (13.8.2017 8:17) reagovat
S určitou paranoidní vsuvkou by se skoro chtělo říct "jen se všichni mezi sebou pěkně ožeňtě, zaregistrujte a buďte hezky viditení, nakonec si vás nějaké německé islámské revoluční gardy prostě jen seberou k fyzické likvidaci pěkně podle seznamu EU, Němci vždycky rádi pracovali se seznamem v ruce.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (Human.) (13.8.2017 8:02) reagovat
Jak mám ke křesťanství výhrady tak ono skutečně hodně v Evropě zapracovalo na současném vzhledu rodiny. Kupř. slované měli za pohanství dost odlišné chování a křesťanské prosazování monogamie s nemožností rozvodu mezi ně zrovna nepatřilo :-). Homosexuální manželství je otázkou konsenzu ve společnosti, jak s tím souvisí že "půlka Evropy už ho má?" V Evropě se momentálně prosazují pohledy zemí, které jsou v této a spoustě jiných oblastí beznadějně šedé tak bych se spíš ptal "jak dlouho ho ještě bude mít."

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (Lionel Hutz) (13.8.2017 1:17) reagovat
Kurva tak to už si vyžaduje dobre vymletú hlavu, aby si dnes niekto myslel, že manželstvo je výdobytok kresťanstva, desatero nemá chybu a že homosexuálne manželstvá nikdy nebudú realitou, najmä keď sú realitou už v polovici sveta, vrátane skoro už polovice Európy. [odkaz]

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (kapiláraR (13.8.2017 0:44) reagovat
Pred krestanstvim nebylo manzelstvi? Desatero nema chybu? Zminuje se tam otroctvi, jako neco upa normalniho a strasi se prokletim nevinnych deti do tretiho kolene. Nasrat.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (erb) (13.8.2017 0:21) reagovat
Podívej buzerantský šmoulo, křesťanství je základ Evropy. S tím se smiř a je to dobře. Takové desatero nemá chybu. A manželství JE výdobytek křesťanství a přestože si stát přivlastnil možnost je také legalizovat, tak dvě buzny NIKDY manželé nebudou! A nejde jen o náboženství, prostě se smiř s tím, že se svým navrtávákem manželé nebudete :) Toto právo mají jen páry muže a ženy. Tak pápá a hodně se dnes namaž, jsi z toho drhnutí nevrlý :D

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (Human.) (12.8.2017 23:34) reagovat
Patrně zákonodárce považoval za rodinu muže a ženu, ne všechny v současnosti vyrojené varianty a registrované partnerství ani jiné alternativní formy soužití jim nejsou postaveny na roveň. Se s tim smiř, nebo si mohou homosexuálové založit politickou stranu a prosazovat se v parlamentu. Jen si nejsem jistý s tou vstupní hranicí do sněmovny aby to nebyla nepřekonatelná překážka :-P.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (mrkevR (12.8.2017 23:19) reagovat
A u adopcí, tam je průser, že můžou adoptovat single lidi. Tj. žena může bez problémů adoptovat děcko, dokud nepřizná svoji partnerku. Jakkoliv jsou pak na výchovu dva (a při započítání obou blízkých rodin 6), tj. pro dítě výhodnější situace, je to podle státu nepřípustné. IMHO buď jedno, nebo druhé; tím že žiješ ve stabilním vztahu bys neměl ztrácet práva. Druhá bota je v nemožnosti osvojení dětí partnera. A to je naprosto absurdní a nelogická situace, na které neprofituje nikdo, nejmín ze všech opět dítě.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (mrkevR (12.8.2017 23:13) reagovat
"No tak to si uvědom, že od dob křesťanství je manželství záležitost muže a ženy a ne dvou stejnopohlavních osob a u dětí platí to samé" - A koho tady zajímá křesťanství? Manželství je status přiznaný státem, který můžeš uzavřít stejně dobře na radnici jako v kostele. Nechápu proč se musíme bavit o nějakém registrovaném partnerství, když opravdu jedna jediná zůstavající překážka je zabedněné náboženství, ke kterému se stejně většina lidí ani nehlásí.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (erb) (12.8.2017 20:48) reagovat
Cituji: "Homosexuálové pak mají pravdu, že v mnoha věcech nemají rovnoprávnost." A to jsi vzal kde? To jako, že se nemohou brát, udělat si sviště nebo ho adoptovat? No tak to si uvědom, že od dob křesťanství je manželství záležitost muže a ženy a ne dvou stejnopohlavních osob a u dětí platí to samé, takže nejde o žádná stejná práva, ale o normální přírodní selekci.Jinak proti homíkům nic nemám, ale být hrdý na vadu je jakoby pochody pýchy pořádali slepí a chlubili se slepotou.Tolerance omylu přírody stačí!

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (mrkevR (12.8.2017 20:25) reagovat
@Hovno. Brno pravdu mít může, já jsem v něm taky... Ten průvod byl většinově v pohodě a pár exotů (kteří se najdou prakticky všude, speciálně v poslední době např. na demonstrací uskupení jako DSS, DSSS, SPD). Homosexuálové pak mají pravdu, že v mnoha věcech nemají rovnoprávnost. Proto je tak divné, že ohromný zastánce osobní svobody - brnomyš - do nich tak jebe.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (Human.) (12.8.2017 19:22) reagovat
Tak nesedět doma ale organizovat, prosazovat konání a účastnit se :-). Když pak přijde milion normálních lidí už to začne politiky zajímat. Teprve když by takovou slavnost lidí s dětmi a kočárky rozehnala policie a na ČT-1 by byly dlouhé reportáže s experty z Antify o rozbití demonstrace neonacistů či ultranacionalistů začal bych se zamýšlet nad nějakým tlakem na zánik národů.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (dada) (12.8.2017 17:59) reagovat
a proč nemají slavnost normální lidi, kteří tvoří náš národ (=mají potomky s českými kořeny) a naopak všichni nenormální a cizí jsou pořád protlačovaní? Z toho má jeden pocit tlaku na zánik národů i států.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (Hovno s mákem) (12.8.2017 15:00) reagovat
Brno má pavdu. To není o tom, že by člověk měl neco proti lesbám a teploušům, problém je v tom, že z toho dělají veřejnou produkci. Pornočasák v tafice nesmí být vystavený tak, aby z toho dítě nemělo újmu a tohle je cajk? A další problém je (a to je problém celé západní civilizace a je jedno zda jde o teplouše nebo krimigranty a další...), že jakmile tomu člověk netleská, tak je všema těma slumíčkářema označenej za xy foba (za xy dosaďte dle vlastních preferencí)....

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (12.8.2017 12:04) reagovat
...protoze spolecnost to nechce. Budiz. Me by to hlavne v lete vyhovovalo. Misto toho chodim nahy doma, nebo na nudaplazi. Homoaktivisti si ale naschval udelaji ve meste demonstraci, kde se promenaduji nahati, toleruje se to a jeste kdakaji, ze je nekdo diskriminuje? Blbost. Jsou to pokrytecti zpovykani spratci, co se nudi, jsou pro ostudu svemu okoli a slusny clovek, at uz heterosexual, nebo (ve vyssi mire) homosexual, se za takoveto sasky stydi.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (12.8.2017 12:01) reagovat
Jsem pochopitelne poctem, ze jsem pro buziky tak dulezity, ze po sobe kvuli me chcijou. Homoaktivisty myslim v tomto pripade lidi politicky cinne, kteri se zastituji LGBT...Q...WERTY...? (nevim, jak je to dal, porad tam neco doplnujou) a poradaji tyto akce. vadi mi, ze porusuji zakon, stejne, jakomi vadi, kdyz se dela demnostrace 20 metru od budovy soudu - je to nezakonne. Bud ten zakon zrusme pro vsechny, nebo at ho vsichni dodrzujou. Ja zakon dodrzuju, i kdyz se mi nelibi. Nepujdu na ulici nahy...

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (mrkevR (11.8.2017 21:45) reagovat
@brnonymous Ti polonazí na těchhle průvodech po sobě chčijou jenom kvůli tobě... Totiž aby provokovali zabedněnce tvého kalibru. Podle tebe je totiž "homoaktivista" jeden jediný člověk s tou nejhorší možnou kombinací názorů. Pak se strašně divíš, že když se veřejně přiznáš k podpoře diskriminace, tak se na tebe lidi dívají zkrz prsty a jako na člověka s podivným názorem. A nakonec nám určitě budeš ještě tvrdit, že zastávání těchhle komunistických ideálů z tebe dělá pravicově smýšlejícího člověka...

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (11.8.2017 13:52) reagovat
a vsiml sis toho curaka v pozadi? Takzvany fapus interruptor.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (PEPIKULTRAKNEDLOVEP R) (11.8.2017 13:43) reagovat
Ta s tema dutkama nemusela bejt lesba, ale uplne obycejna heterosexualni sadistka s exhibicionistickymi sklony a ta nakopla, pokud vim, nikterak nedavala najevo jakoukoliv homosexualitu, to mohlo byt pouhe heterosexualni hovado a takovych pokud vim jehodne a mnozej se jako kralici >-O

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (11.8.2017 12:18) reagovat
Nekde tu je obrazek (v normalni sekci, ne v masu) nejake babky, kterou na ulici bicuje druha dutkama. Jinak ke klasice internetu patri video, kde slecna chcije na zastavce a nejaky duchodce ji nakopne mezi nohy.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (PEPIKULTRAKNEDLOVEP R) (11.8.2017 12:00) reagovat
Ciste z vedeckych duvodu, odkaz na nejaky verejny pruvod, kde po sobe moci lesbicky by nebyl? Uz jenom kvuli tem detem samozrejme >-O >-O

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (11.8.2017 11:38) reagovat
zvlastni ustanoveni v zakone, aby u nich platily jine podminky pro adopci. A zcela zrejme je, ze aby to bylo vyhodnejsi. Dneska, aby slusny, zabezpeceny neplodny heteropar dostal dite k adopci, to je mnohalete martyrium a mnohdy to nejde. Homoaktivisti tohle nebudou chtit a budou prosazovat, aby to oni meli snazsi, pekne salamovou metodou. Nejdriv partnerstvi a nebojte, adopce nechceme. No tak jo, adopce, ale jen dite partnera. No, tak vsechny. Hele, chceme to mit snazsi.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (!_!) (11.8.2017 11:36) reagovat
Owcza: [odkaz]

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (11.8.2017 11:33) reagovat
Lisi se to od festaku tim, ze pruvody probihaji na verejnem prostranstvi, za stejnych podminek, jako treba demonstrace - jen proto, ze je nekdo v pruvodu, enznamena to, ze je nad zakon. Festak na pronajate louce je neco jineho. U homoadopci mam strach o deti. Verim, ze spousta teplousu je schopna deti vychovat dobre. Ale pokud bude zakon udelan stejne, jako u RP (kdy mimochodem prisahali, ze nebudou o homoadopce zadat a historicky prvni partnerstvi bylo odregistrovano do roka), tak jiste dostanou nejaka

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (lenka_vrabcovaR (11.8.2017 11:29) reagovat
šmarja, už aby rychle vynalezli tu vakcínu proti přenosu homosexuality pohledem na gay pár :o) :o) tady tomu někdo rozumí...

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (OwczaR (11.8.2017 10:46) reagovat
Muhehe, fakt? Family Research Council a Christian Apologetics & Research Ministry? Mají taky krásné odkazy o sexuální abstinenci a její prospěšnosti pro zdraví. Doufám, že si to bereš k srdci.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (D.Ndu) (11.8.2017 10:40) reagovat
Owcza: [odkaz] . A nie, nie su "individualne" ulety. [odkaz]

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (OwczaR (11.8.2017 10:34) reagovat
brno: A jak se tyhle individuální úlety liší od úletů na běžném fesťáku? Co se týče boje za homoadopce, jak přesně je schopnost vychovávat dítě ovlivněna sexuálními preferencemi?

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (11.8.2017 10:23) reagovat
Ovenko, nejde o strkani doma, jde o to, ze pri podobnych pochodech po pobihaji po meste nazi lide, verejne se provadi sexualni aktivity, homousi po sobe chcijou... Udelat to kdokoli jiny kdykoli jinde, ma z toho problem.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (11.8.2017 10:20) reagovat
O boji za homoadopce se nema smysl vyjadrovat, reknu jen, ze kdyby aktovistum zalezelo na detech, tak udelaji vsechno pro to, aby se adopce zjednodusily pro vsechny. Pak bych jim veril, ze jednaji v zajmu ditete. I homoregistracni zakon si prosadili s pro ne "vyhodnejsimi" podminkami, nez ma manzelstvi, napriklad jim odpada vyzivovaci povinnost k byvalemu partnerovi. Jinak napriklad v Britanii uz zacinaji vystrkovat ruzky pedofilove, za podpory BBC.

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (OwczaR (11.8.2017 10:19) reagovat
A proč jste tak posedlí tím, co si kdo kam strká? Dětem je to úplně jedno, dokud je někdo nenaočkuje nějakou píčovinou o útocích na tradiční rodinu. Dyline, a co heterosexuální anální styk? Ten taky zakázat?

Obrázek 'jak na teply tyden' Obrázek 'jak na teply tyden' (brnonymousR (11.8.2017 10:14) reagovat
Nebudu hodnotit nakolik je tradicni rodina pozitivni, nebo negativni, ale je pravda, ze homoaktivisti a feministky jdou proti ni docela tvrde, napriklad v ramci sexualni vychovy ve skolach na zapade je cim dal vic casu venovano vysvetlovani, jak jsou trandaci normalni, jak je homosexualita prirozena a jak je naprosto spatne, pokud nekdo nechce homosexualitu dat na stejnou uroven, jako heterosexualitu (ne jen tolerovat, to by davalo smysl, ale skutecne uznat za rovnou heterosexualite).

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...