Sleva na mall.cz  |  Hosting zdarma  |  Rychlá půjčka  |  DealeXtreme  |  Fleshlight  |  Nebankovní půjčky  |  Domény od 79Kč


Nalezeno 13 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Osmdesát:
   


Odebírat

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (fajnsmeker) (11.8.2017 22:03) reagovat
lol nice :D

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (..) (11.8.2017 16:34) reagovat
mrdukráľ: buď kandidáta dodá, nebo ho nechá samovolně vzniknout a pak si ho prostě koupí... horní procento lidí jsou tak bohatí a vlivní, že si koupí opravdu kohokoli a ještě jim hromada zbyde. Nepřijde vám divný když se někde dočtete, jak bývalí politici (naposledy Topolánek) skupují investiční nemovitosti za desítky mega atp.? Jako samozřejmě že měli slušnej plat, ale tak moc? A nikomu to nepřijde divný, oni řeknou že peníze mají od zesnulé tety z pátýho kolena a hotovo.

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (mrdukráľ) (11.8.2017 16:08) reagovat
na pochopenie kokotizmu súčasného sveta si stačí uvedomiť že človekozver sa nezmenil už tisíce rokov a tie jeho "spoločenské systémy" sú furt rovnako zvieracie - politicko-oligarchickí predátori sa živia stádom mentálnych bylinožravcov, oblbujúc ich hlavojebmi (od starovekých kultov cez stredoveký kresťanizmus až po dnešné socanské náboženstvo)... to že po páde zdegenerovaných monarchií došlo k nastoleniu demogarchie, nech vás nemýli (ľud, démos môže voliť keď to tak chce, ale kandidádov dodá oligarchia)

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (okolek) (11.8.2017 15:24) reagovat
Jojo je to pořád to stejný, rozděl a panuj. Jsem rád, že už si lidé začínaji všímat jak zkurvená hra se tu s námi hraje. Otázka je co s tím, protože pokud si tohle neuvědomí většina, jsme v prdeli a utéct před tím v podstatě není kam.

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (..) (11.8.2017 14:05) reagovat
okolek: nemyslím si, že by si záměrně vybrali islám pro kontrolu lidí. Prostě to tu potřebují rozesrat a zničit zvedené struktury, které znemožňovaly zavedení totality. Pokud je společnost relativně slušná, vzdělaná, lidi pracují a mají se dobře, tak jí totalitu nevnutíš. Pokud je společnost rozesraná, plná všehoschopných vymaštěnců nerespektující vůbec nic kromě síly, tak se část lidí vzdá svobody dobrovolně ve jménu bezpečnosti. No a ovládat ten zbytek (nevzdělaný idioty), to je hračka.

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (ZemanofobR (11.8.2017 14:00) reagovat
When you have total mess in head and wants to create memes :)

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (mozkytiéra) (11.8.2017 11:29) reagovat
jo? A proč teda to zotročení neprovedou prostřednictvím drog?

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (okolek) (11.8.2017 11:06) reagovat
K tak zdegenerované populaci už pak nebude mít vládnoucí třída ani žádné morální zábrany a budou to v pravém slova smyslu jejich otroci. Mno je to velké sousto a většinou se tyhle megalomanské plány a sociální inženýrství někde zaseknou. Ale technický pokrok a neřešení jeho důsledků změn společnosti jim davá do rukou velkou moc. V současné době elitám na sebe všechno práskneme (soc. sítě) a oni na nás pak uplatňují nauky z psychologie. Jsou před náma v obrovské výhodě. Není moc důvodů k optimismu :/

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (okolek) (11.8.2017 10:58) reagovat
Vzhledem k průmyslové revoluci 4.0 už moc lidí nebude potřeba a bude stačit servisní třída. Proto bude lepší evropskou populaci nechat se vymlátit a zdegenerovat v rámci nekonečných občanských válek. Takto rozdělenou společnost lze kontrolovat pouze diktaturou. Oni pak budou říkat, my bychom aji tu svobodu chtěli, ale nemůžeme kvůli bezpečnosti. Degešům pak budou vládnout velmi levně a jednoduše skrze náboženský fundamentalismus (proto byli asi vybráni muslimové).

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (okolek) (11.8.2017 10:53) reagovat
2: Clin : diky za odkaz, docela poučné. Tenhle plán na odstranění národních států skrze naředění populace je poměrně starý. Kdysi dávno s tím přišel jakejsi Couldenhove-Kalergi ([odkaz] Na těchto myšlenkách Panevropské unie je založena i celá ideologie EU (také nějaké nejvyšší vyznamenání EU je nějaká Kalergiho medaile či co, čili to tímto gestem potvrzují.).

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (clin) (11.8.2017 10:30) reagovat
A načo potrebuješ jeho zdôvodnenie, keď sa ti stačí pozrieť do Nemecka? Hovorí to za čo všetko, že nepovedal, odkiaľ to vie? Zjavne to ale vedel, alebo chceš povedať že nie?

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (aa534) (11.8.2017 10:22) reagovat
roxorova revolucia, ze ? :D "Vladimír Palko navyše nevedel zdôvodniť ako k "miliónom migrantom" prišiel." - to hovori za vsetko

Obrázek 'ironic isnt it' Obrázek 'ironic isnt it' (clin) (11.8.2017 9:58) reagovat
Preco by to bolo ironicke? Ved to je dlho chystana akcia. Uz pred 10 rokmi sa o tom pisalo. [odkaz] Problem je v tom, ze ludia maju v hlavach nasrate a volia vlastizradcov namiesto toho aby ich povesali.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...