DealeXtreme  |  Fleshlight  |  Sleva na mall.cz  |  Domény od 79Kč  |  Rychlá půjčka  |  Hosting zdarma  |  Nebankovní půjčky


Nalezeno 43 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Čtyřicetčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Human.) (12.10.2017 22:11) reagovat
Náš průser začíná v Bruselu oblíbenou hláškou "pořád více Evropy" kdy ty silné státy to tam už mají pevně v ruce a malí Lisabonem ostrouhali. Bruselští aparátčíci určitě všemi silami bojují proti národním státům, které jim stojí v cestě k federaci či přímo jako 1 stát řízenou EU tím, že se kroutí se sami zrušit. Britové to vidí. Pokud uspějí s Evropskou armádou, která je bude poslouchat,budou pak mít sílu své myšlenky prosadit i válkou ke zničení zbývajících států ve jménu demokracie. S € je to "po dobrém."

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Human.) (12.10.2017 21:58) reagovat
Tak ono euro nemá jen nevýhody, jsou tu i výhody. Je to obrovský trh se stejnými podmínkami což je pro investory a velké podnikatele výhoda, snižuje to náklady a rozvoj ekonomiky. Hodnota eura je navíc podložena německou ekonomikou, toho času 4. na světě takže i řecké mravnostní výstřelky v podstatě nemají vliv - je to kapka v moři. Prostě něco jako takový finanční Apple - sice nemůžete jako malý stát nic ovlivnit a je tam smrádek, ale zase teploučko když jste hi-tech nebo low cost exportní průmyslová země.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (MemR (12.10.2017 21:27) reagovat
Ano, emitování peněz v centrálních bankách je jen další skrytá daň, profitují z toho ti, kteří jsou na začátku toho řetězce u nových peněz a všichni ostatní doplácí. Ale jediný argument pro euro má být v tom, že místo ČNB bude kurzem hýbat ECB? No lol. :D Mnohem zásadnější je, že kurz může reagovat na vývoj ekonomiky, co by za to Řekové dali, kdyby se mohli dostat ze srabu jako Island, kde měna devalvovala a zvládli to. Ale Slováci asi chtějí, aby i další vyhazovali peníze do záchranných fondů...

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (ModerátorR (12.10.2017 21:18) reagovat
-> koš

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (dada) (12.10.2017 21:13) reagovat
Human,Curie a dalsi jsou jedni z mala, maji prehled. Proc bych se mel dobrovolne pridat ke skupine, ktera se nuti cleny dluhy ostatnich platit soukromym bankam (hezkej urcite nahodnej bysnys pro bankere)? Rizeny recky bankrot - dosazena loutka taji pujcky a dluhy, dalsi rana euro, a najednou tu mame velmi slaby stat sousedici Tureckem - brana do Evropy s chudou jizni Italii - a ostatni za nej plati dluhy bankerum. Meli dovolit vratit Drachmu. A dalsi brana do Evropy muzou byt zmagoreni vitaci z Katalanska

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Curie1000R (12.10.2017 21:10) reagovat
Jde o to, že už jako stát nebudeme mít nic. Stejně jako podniky, které nejsou naše, nejsme soběstační, stejně jako ostatní státy, vše se vozí z jednoho státu do druhé, celá evropa je provázaná, aby žádný stát nemohl říct NE. Jen pěkně poslouchat pár úchylů v Bruselu, kteří reálný svět neznají. Je to smutné.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Peter .R (12.10.2017 21:09) reagovat
To je od protektorátnika dosť milé.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Curie1000R (12.10.2017 21:04) reagovat
Souhlasím s Human. Avšak kluci zapominate ještě na jednu důležitou věc a to je vlastenectví (nemyslím negativní nacionalismus). Neuznávám extremní pavici. Jen mi přijde, že dnešní doba, tak nějak, potlačuje projevy vlastenectví a staví se k ním téměř jako ke zločinu. A Euro je jen další hřebíček do pomyslné rakve společného původu, historie, jazyka, kultury a území. :(

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Peter .R (12.10.2017 20:56) reagovat
Ak sa chváliš že ti vyhovuje úrad ktorý ti znižuje hodnotu tvojich peňazí, tak si šťastná socka.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Human.) (12.10.2017 20:45) reagovat
No vždy... co je lepší, mít vlastní auto ale kokotsky umět řídit s pravidelnou možností vyměnit řidiče nebo se smět pouze vozit v MHD, které si ale jezdí kdy chce a kam chce :-)

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Peter .R (12.10.2017 20:39) reagovat
Problém je ale v tom, že ČNB to vždy urobí aby poškodila vlastných občanov. A to nezávisle od Eurozóny. To je dobrá suverenita za ktorú sa oplatí bojovať.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Human.) (12.10.2017 20:27) reagovat
Nechci ti to kazit ale jen v roce 2017 ECB plánuje vydat Eura v hodnotě 2 biliony = 2000 miliard €. Pak s kvantitativním uvolňováním(=tzv. svévolné tisknutí peněz) plánuje přestat. Dělá úplně to samé jako ČNB. Jen tu je jedna drobnost - kdyby s tím náhodou některá nevýznamná země eurozóny nesouhlasila a potřebovala by například opačný kurz, tak má smůlu. ČNB sama může toto provést třeba naopak proti eurozóně nebo ve shodě s ní, tedy je ČR suverénnější. Ale asi je to příliš na mozek ;-)

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Peter .R (12.10.2017 20:16) reagovat
A práve preto si môže ČNB svojvoľne vytlačiť ďalšie peniaze aby znížila hodnotu meny. Toho aj dosť často využíva. Častejšie ako sa tomu deje v krajinách európskeho menového fondu.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (DžvírR (12.10.2017 20:03) reagovat
ono je to prostě složitější a jednoduchá hesla a výkřiky nic neřeší

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Human.) (12.10.2017 20:00) reagovat
Peter.: Není až tolik podstatné, kolik dostaneš jednotek měny, podstatné je ekonomická výkonnost schovaná za měnou, tedy co si za to koupíš. Když budeš mít 100 € a 100 000 jednotek virtuální měny ovšem tvá průměrná výplata na Slovensku bude 1000 € ale kolegy ve virtuální měně 3 500 000, která výplata vlastně bude lepší :-). Jinak patrně naznačuješ že rumunská měna je lepší než koruna, tak si to užij, já vidím že Rumunsko nedosahuje ekonomické výkonnosti ČR i když za 1 lei je víc korun... B-)

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Peter .R (12.10.2017 19:55) reagovat
To je vidno na výsledkoch hospodárenia ČNB.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (DžvírR (12.10.2017 19:41) reagovat
Slovensko nikdo nebere vážně.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Peter .R (12.10.2017 19:37) reagovat
Šak rumunský lei má vyššiu hodnotu.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Human.) (12.10.2017 19:36) reagovat
Peter.: za posledních pár let se na hodnotě koruny podepsali právě študovaní ekonomové z ČNB, miláčku. Vyčarovali si na to pěkných pár set miliard Kč. A i kdyby hodnota koruny byla skoro na nule jak píšeš, pořád má ČNB větší pravomoci a možnosti než místní pobočka ECB v Bratislavě protože Slovensko takovou pravomoc už nemá. 8-)

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (DžvírR (12.10.2017 19:25) reagovat
na jaký nule, ty hejhulo

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Peter .R (12.10.2017 19:22) reagovat
Tu je ale ekonómov, a akých študovaných. Niet divu že hodnota českej koruny je oproti euru skoro na nule.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (jehovista - ten pravyR (12.10.2017 19:07) reagovat
Euro u nas chteji jenom prostitutky co slapou u hranic, ale v lekarne musi valit koruny za doplatky leku na AIDS.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Human.) (12.10.2017 17:43) reagovat
Mít euro také znamená ručit společně za závazky všech uživatelů eura. Tedy když například Itálie nebo Francie zbankrotuje, ostatní členové budou muset ty závazky převzít. Aťsi jen poměrně ale v celkovém rozsahu pořád jde částky v řádu minimálně miliard. Byla by otázka zda by to skutečně v takovém případě nastalo, celé Řecko je proti takovému vývoji jen kapka v moři a možná by pak bylo levnější pro všechny ostatní euro opustit. Ale byly by určitě politické tlaky to neudělat, cena by byla i tak obrovská.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Human.) (12.10.2017 17:14) reagovat
Euro je hlavně politický projekt a to je podle mě jeho největší slabina. Fixace kurzů původních států "na věčné časy" ale bez možnosti reálně něco ovlivnit pokud to náhodou není Německo či Francie, kteří se díky své velikosti stejně chovají jak se jim to hodí, vytváří trvalý tlak a nevýhodu pro ekonomicky slabší státy. ČR je exportní ekonomika a tedy bychom z toho asi měli spíš prospěch ale vzdát se prakticky sobestačnosti ve fiskální oblasti...nevím nevím zda to za to stojí, daří se nám a EU má kratší bič.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (RadsinikdoR (12.10.2017 16:46) reagovat
4000votes/99.6USD platit můžete kartou B-)

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (jehovista - ten pravyR (12.10.2017 16:23) reagovat
Me uplne stacilo sanovani reckych dluhu eurozonou.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (myth) (12.10.2017 16:22) reagovat
pokud jedinej argument pro euro je chci cestovat a nechci menit koruna/euro euro/koruna tak to mi přijde jako dost slabej argument pro to abych měl chtít euro záleží jakej to bude přínos/ztrata pro naši ekonomiku mít a nebo nemít euro

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (jehovista - ten pravyR (12.10.2017 16:01) reagovat
Wow. Asi cestuju v case, protoze se tady objevuji lide z devadesatych let. Poplatek v cizine? Karetni spolecnosti seberou cast penez obchodnikovi at uz platim kdekoliv. Je to uplne stejne jako platba pres internet v zahranicnim obchode. Kurzove me to vychazi lip, nez ve smenarne.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Pitomio) (12.10.2017 15:39) reagovat
jehovista - ten pravy: potvrzuješ to, že Češi mají minimální či žádné ekonomické vzdělání. Pokud nemáš eurový účet, pak i platba kartou je v Kč. To že ty vidíš na terminálu, účtence,................ je irelevantní, platíš v korunách, doplácíš rozdíl mezi EUR a CZK, který je rozmělněn mezi karetní společnost, tvou banku a provozovatele terminálu/bankomatu. Zároveň jsi závislý na kurzu tvé banky. Pokud vyjedeš maximálně tak do Drážďan či Bratislavy, pak ti těch pár korun může být jedno.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' ($25 Virtual Gift Card) (12.10.2017 15:37) reagovat
(Jehodebil) 1) Cesta mimo Prahu není zahraničí. 2) když ti netrhá problém měnit peníze, tak proč zase naopak nerozdrobit korunu na Korunu Pražskou, Korunu Brněnskou, Korunu Ostravskou, Korunu Plzeňskou? Má to přece samé výhody podle tebe... A měnit peníze za poplatek ti nedělá problém ne? 3) Koruna je k euru už téměř 4 roky napevno svázaná, tak jakej máš problém s tim, kdyby si jen vyměnil název a neplatit poplatky bankám?

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (jehovista - ten pravyR (12.10.2017 15:34) reagovat
Co chces prepocitavat? Plat kartou. Do zahranici jezdim celkem casto a koruna mi zily netrha.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (PolicejniProvokaterR (12.10.2017 15:26) reagovat
zivot s eurom je jednoduchsi. ked si zvynes na nove ceny a nebudes musiet prepocitavat, tak uz nebudes musiet prepocitavat :) kazda cesta do zahranicia (v EU) bude jednoduchsia. ale ak chces sediet doma a chodit len na piiivo do krcmy na rohu, euro velky vyznam nema. sral pes nejake investicie a podobne.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (kasparek) (12.10.2017 15:24) reagovat
sry ze kazim krásny flame, ale Pitomio - prosím uděř mne svými nejlepšími argumenty. Proč by soudný člověk měl chtít euro pro tuto zemi?

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Stalkerioso) (12.10.2017 15:05) reagovat
Jenom jenom bez jenom a nedomýšlící jenom by chtěl jenom.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (kapit8n) (12.10.2017 14:56) reagovat
ten týpek vypadá, jak po facce

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (T.R (12.10.2017 14:47) reagovat
doufám, že aspoň následně spáchal sebevraždu.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (PivoR (12.10.2017 14:45) reagovat
Jenom člověk bez přehledu a nedomýšlící důsledky by postoval tuhle duplu!

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (MerlinR (12.10.2017 14:45) reagovat
Jenom člověk bez eura by chtěl přehledy a nedomýšlející důsledky.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (nerrg) (12.10.2017 14:44) reagovat
Jenom euro by bez příčiny chtělo člověka nedomýšlícího důsledky.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (MemR (12.10.2017 14:37) reagovat
Jenom euro bez přehledu a nedomýšlící důsledky by chtělo člověka.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Houbař.) (12.10.2017 14:36) reagovat
Jenom člověk bez přehledu a nedomýšlící důsledky by nechtěl euro.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Pitomio) (12.10.2017 14:35) reagovat
Jenom člověk bez přehledu a nedomýšlící důsledky by nechtěl euro. Populismus je věc jedna, realita věc druhá. Lidi bez sebemenšího ekonomického vzdělání by se k tomu neměli vyjadřovat, obzvlášť když věří všemu co jim řeknou politici.

Obrázek 'Klaus euro je nemocne' Obrázek 'Klaus euro je nemocne' (Curie1000R (12.10.2017 14:33) reagovat
Jenom člověk bez přehledu a nedomýšlící důsledky by chtěl euro.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...