Rychlá půjčka  |  Domény od 79Kč  |  Hosting zdarma  |  Nebankovní půjčky  |  Sleva na mall.cz  |  Fleshlight


Nalezeno 55 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Sedmdesátosm:
   


Odebírat

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (OwczaR (7.12.2017 14:15) reagovat
Ne, já čaruju s tím, co říkal jejich statistický úřad, akorát se mi nechce to dohledávat. A daňový ráj si můžou dělat jak chtějí, pokud jim odejde půlka City (a tak to dopadne, pokud si nevyjednají slušnou smlouvu o přístupu na EU trh), takže těch 50G stejně budou muset cvaknout.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Human.) (7.12.2017 13:54) reagovat
Pan Juncker a Lichtenštejnsko mají s tímto druhem podnikání bohaté zkušenosti, tak asi proto z něj udělali toho předsedu. :-P

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Human.) (7.12.2017 13:52) reagovat
To napsal pyca, ale logicky GB jako čistý plátce mnoha miliard ročně do rozpočtu EU se plateb do zdravotnictví ani jako člen EU nevyhne tak dnes platí oboje. Jsem zvědavý kolik nakonec ten "rozvod respektovaných partnerů a přátel" bude stát, hodně záleží na čem se dohodnou.Mezi Farragem a tebou nevidím zase takový rozdíl, oba čarujete s čísly z klobouku.A i kdyby to bylo těch 50 miliard, jsou to jen 4 roky jejich členství v EU a jsou na stejném. Udělají daňový ráj a EU bude blbě čumět kde budou sídla firem.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (OwczaR (7.12.2017 13:39) reagovat
Haha, tady se fakt vážně operuje s těmi Ł350M, o kterých Farage hned ráno po referendu přiznal, že si to vycucali z prstu? A nejen to, Human to dokonce zdvojnásobuje. Vůbec neva, že je to třetina až polovina (podle toho jestli se počítají platby EU nevládnímu sektoru) a že UK bude muset navíc cvaknout min €50G EU (nemluvě o nákladech ztracených příležitostí), ale zlá EU, bububu, že?

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' ((s)kolemjdouci) (7.12.2017 13:14) reagovat
ty hradby maji z obou stran, blbe se tam vyhyba nejen kamionum

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Human.) (7.12.2017 13:06) reagovat
okolek: Tak z hlediska EU je pro stát je vždycky lepší když posílá peníze EU než když je neposílá ;-) Spíš měl soudruh piča napsat, že namísto 700 milionů liber týdně do nenažrané EU a černé díry jménem zdravotnictví bude UK posílat 350 milionů týdně do zdravotnictví a 350 bude mít volných na něco jiného.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (okolek) (7.12.2017 10:43) reagovat
Pro zlou picu (btw: nomen omen?). Nerozumim tvemu argumentu a take nechapu jeho souvislost k obrazku, cituji: "Jj, ja vim, namisto posilani penez 350 mil liber tydne do nenazrane EU je radeji zasleme do UK zdravotnictvi." mohl by jsi to prosim rozvest?

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Medved) (7.12.2017 10:28) reagovat
běžte s tímhle už do hajzlu

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Dež0n Nereg) (7.12.2017 10:22) reagovat
totak - obrázek není vtipný, ale je zajímavý. Co je smutné, že tam chybí "...a my s nimi." Bohužel hlasitá menšina typu Pyca_Zla svým vlivem na posraný politiky nám to zařídí...

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (totak) (7.12.2017 8:55) reagovat
jestli je chtit si na webu s vtipnymi a zajimavymi obrazky prohlizet vtipne a zajimave obrazky anarchofeministickohipsterske, tak jsem asi anarchofeministickohipsterskej.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (HanumanR (7.12.2017 8:39) reagovat
Totak - Tak si po ranu listuju rouming jako vzdycky a koukam vtipnej obrazek, vtipnej obrazek, hezky baby, vtipnej obrazek, a rikam si co se to deje. Ale nezklamali jste, zase si sem sem musela nejaka kunda postnout svůj anarchofeministickohipsterskej koment ... B-)

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (totak) (7.12.2017 8:35) reagovat
Tak si po ranu listuju rouming jako vzdycky a koukam vtipnej obrazek, vtipnej obrazek, hezky baby, vtipnej obrazek, a rikam si co se to deje. Ale nezklamali jste, zase si sem musela nejaka kunda postnout svoji propagandu...

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (brnonymousR (7.12.2017 8:01) reagovat
Ziriath - jen tak doplnim [odkaz] - driv se o vzhled starali. A Valka s Mloky nebyla jen o nacismu, ackoli i nam to ucitelka rikala a na nekterych obalech knih to bylo, byla obecne proti totalite, stejnym dilem i proti komunismu. Capek komunisty opravdu nemusel (viz jeho pojednani "proc nejsem komunistou", nebo kritika ideje svatku prace v zahradnikove roce).

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (linekerR (7.12.2017 7:13) reagovat
Hloupost, strach a nenávist. Přesně v tomhle pořadí to jsou ty hlavní atributy na kterých postavil Pitomio svojí kampaň. Těch deset procent asi odpovídá dementnímu vzorku naší populace.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (ZiriathR (7.12.2017 1:21) reagovat
Tak válka s mloky byla analogie k nacismu, a islám od něj nemá až tak daleko. Jediný podstatnější rozdíl kromě úrovně techniky je ten, že nacisti měli Huga Bosse, kdežto islámský stát jsou hadráři a otrhanci, a jejich vizuál stojí za hovno.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (nortuento) (7.12.2017 0:14) reagovat
Nezajímá mě obrázek, jen mám potřebu vyjádřit se k čorákům, jejichž argument je "neznalost muslimů", já je znám a je to kunda na kundě, vyjímkou jsou západní turkové (ne od skopčáků, ale ze západu Turecka), kteří jsou relativně myšlenkově na stejné vlně. Zbytek je nebezpečná verbež.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Just Nobody) (7.12.2017 0:02) reagovat
BtW už podle toho nadpisu "a přečtěte si válku s mloky" tipuju autora na nějakého angry teen edgy boi kokota, co zrovna objevil Ayn Rand, nebo alespoň D-Fens a podobné "zjevené pravdy". Raději bych mu doporučil podívat se na takový Der Sturmer. A pak dlouho mlčet.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Just Nobody) (6.12.2017 23:53) reagovat
Tak nevím, jsou tyhle dementní obrázky, kterých tady je poslední dobou až až, nějaký domácí úkol za odznáček SPD, průhledný attention whoring, obyčejná blbost nebo kombinace všeho uvedeného? :-D

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (..) (6.12.2017 23:09) reagovat
Human: tak oni do Evropy nikdy pořádně nepatřili. Takový to schopný poloautistický dítko, který si hraje v rohu.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Pyca_Zla) (6.12.2017 23:03) reagovat
.. takze toho Cecha umlatili namisto muslimu protoze se bali narceni z rasismu? Krasne vychodoevropske zduvodneni, jak tam vlastne nas-vychodoevropany miluji :)

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Pyca_Zla) (6.12.2017 23:00) reagovat
Jj, ja vim, namisto posilani penez 350 mil liber tydne do nenazrane EU je radeji zasleme do UK zdravotnictvi (ale nejprve z nej vyzeneme polsky doktory :) ), proste selsky rozum na venkove opet moudre rozhodl. Podobne jako moudre zvolil Burese, SPD a komouse v Czechii

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Human.) (6.12.2017 22:58) reagovat
Tak se do nich nikdo nemůže moc oficiálně navážet, protože je z něj hned rasista islamofob podporovatel útisku menšin.Ale obyčejní angličani vidí jak EU jde cestou stále většího svazování jejich země (a i té naší mimochodem) komisí i parlamentem,přichází kvůli EU o práci,protože rumuni vyrobí to co oni za cca 20% mzdu,do EU sypají moře peněz a přitom nemají vyjednané obchodní smlouvy,jejich návrhy v EU spadly ze stolu, byli pokaždé přehlasováni.Ještě zamíchat vysávání sociálního systému spodinou EU a je to.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Human.) (6.12.2017 22:47) reagovat
Já myslím že si to moc zjednodušuješ k obrazu svému. Kdo trochu zná historii UK tak dobře ví, že podlidi pro ně byli všichni ostatní. Tedy včetně Irů a patrně i Skotů. No a dneska to co jsem tak vypozoroval přehodili do druhého extrému, kdy část se drží starých postupů (ti tvoji topiči) a část se dala na cestu zcela opačnou. Muslimové také spadají do kategorie "lepší než my" a hlavně jim moc neberou kvalifikovanou práci za menší mzdy jako středoevropani.A mají silný argument - my trpěli vaším kolonializmem.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (brnonymousR (6.12.2017 22:39) reagovat
Jo a nacka jsem na vlastni oci jeste v UK nevidel. Bud se strasne dobre maskujou, nebo jich moc nebude.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (brnonymousR (6.12.2017 22:38) reagovat
Ehm, brexit mel nejvetsi zastani prave v na anglickem venkove, kde je obyvatelstvo temer vyhradne anglosaske, kde je imigrantu minimum, nikoli v imigranty naveliko osidlovanych mestech. Skoro jako by Brexit byl o posilani penez a podrizovani se, nikoli o stopnuti imigrace, jak se to snazi otacet proevropsti politici.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Pyca_Zla) (6.12.2017 22:32) reagovat
Human.: Ne, me se jen libi jak jeden druh z podlidi (v ocich probrexitove vetsiny) tu broji na jine - v jeho ocich - podlidi, pritom banda nacku z UK by je vsechny nejspis hodila do stejne pece :)

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Pyca_Zla) (6.12.2017 22:29) reagovat
Farar: Ja psal o duvodu Brexitu, a tam byla opravdu obava z Vychodoevropanu, ke kterym brnonymous v ocich Britu hlasujicich pro Brexit patri, at mu to jde pod nos nebo ne.. No a jeho argument ze je nekde kde ho maji radi prootze je tam Cehunu malo neobstoji s argumentem, ktery jsem pouzil. Je to dostatecne polopaticke vysvetleni?

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (..) (6.12.2017 22:29) reagovat
Ta zeď nahoře je lepší. Má střílny. A taky nestojí uprostřed náměstí.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Human.) (6.12.2017 22:11) reagovat
Farář: To mu nedělej, na to nemá v brožurce odstaveček s filozoficko-existencialistní odpovědí, tam se říká číslo ;-) Src: Ale to neznamená že nemůže mít zkušenosti s muslimy, dobré i špatné. Kolik zemí s muslimskou populací a na jak dlouho jsi navštívil ty? Máš nějaké přátele mezi muslimy, či příbuzné? Pokud jsou odpovědi nikde a nula, tak má větší morální právo se tu projevovat než ty, když on patrně obé vyzkoušel a ze soužití tu zrovna moc nadšení nejeví. Spíš bych se ptal na důvody proč než logikovat.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (brnonymousR (6.12.2017 22:07) reagovat
Ne, zkusenosti s tou pakazi jsem zacal nabirat, jak u nas, tak v USA, asi tak deset let pred imigracni krizi, davno v dobach, kdy se s nima u nas jeste nepusinkovali havlisti, ale hlavne neonackove (oni opravdu sympatizovali hlavne s palestinci, proti Izraeli).

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Src) (6.12.2017 22:00) reagovat
Ano, protoze ses prestehoval do UK tak ses najednou expert na muslimy, logika nade vse

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (FarářR (6.12.2017 21:53) reagovat
Pyza: kolik ze to najelo vychodoevropanu v zapadni evrope nakladakem do lidi?

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (brnonymousR (6.12.2017 21:50) reagovat
S muslimy bohuzel zkusenosti mam.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Pyza_zla) (6.12.2017 21:41) reagovat
Libi se mi jak se brnonymous spravne integruje mezi Cechacky.. Take nema zadne zkusenosti s muslimy, ale hlasite se proti nim vymezuje, ac sam splnuje ono klasicke "S par Vychodoevropanama nemame v UK problem, ale jak je jich vic, prinaseji problemy a je lepsi je vyhnat vsechny"

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (brnonymousR (6.12.2017 20:51) reagovat
Chyba byla nechat to zajit do defenzivy, kdyz uz muslimove vrazdi v Evrope.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (klasickypop) (6.12.2017 20:35) reagovat
Nebo jako na pisemku si ji bude muset zopakovat? netusim

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (klasickypop) (6.12.2017 20:32) reagovat
Tomu nerozumim... to jako byla v minulosti chyba postavit opevneni a ted zase tu chybu opakujeme?

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Human.) (6.12.2017 20:13) reagovat
Tentokrát na to jdou chytřeji, dříve vždycky poslali armádu ale ta se někde zasekla na odporu obyvatelstva. Tak se stali sami obyvatelstvem a armádu už potřebovat nebudou.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (autokratorR (6.12.2017 19:22) reagovat
Mongoli se Moravou jen spěšně prohnali cestou z Polska, aby se spojili s druhým bojovým svazem v Uhrách.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (Saad) (6.12.2017 19:10) reagovat
jozko: tie hrady boli vacsinou postavene proti Mongolom, na prikaz Belu IV.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (402) (6.12.2017 18:40) reagovat
*Tataři

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (402) (6.12.2017 18:40) reagovat
Brno: ještě dál. Tatři byli až u Štramberku.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (brnonymousR (6.12.2017 18:37) reagovat
A pivo vyhrava 5 bludistaku.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (PivoR (6.12.2017 18:26) reagovat
Hned jak sem viděl nápis "protimuslimská zeď, Strážnice" napadlo mě "brnonymous se zas nudil a uplácal obrázek" >-O

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (mrdukráľ) (6.12.2017 18:22) reagovat
skôr by to chcelo protisocanské zátarasy... krimigranti merkelteroristi sú len dôsledok (špeciálne vo. východných guberniách by sa zišli aj protikomunistické a protieštébácke zátarasy

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (xzz) (6.12.2017 18:20) reagovat
Přesně tak, pokud si národ zvolí komunisty a zloděje podruhý, evidentně se nijak nepoučil..

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (confused idiot) (6.12.2017 18:17) reagovat
Takze si to prosim zhrnme pre idiotov, co nepoznaju historiu, bola vytvorene toto dielko vytvorene idiotmi, ktory ignoruju, co napachal jeden z idiotov tak 70-80 rokov dozadu. Ja som z toho idiotcva asi tiez idiot, ale toto je preidiotene.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (brnonymousR (6.12.2017 18:14) reagovat
Jozko - Hlavni armada ne, ale loupezive bandy, co shanely proviant se dostaly na hodoninsko.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (jozko) (6.12.2017 18:07) reagovat
tak to som nevedel ze turci boli az na morave. no tu u nas na juhu to vsetko znasilovali, deti zeny do otroctva a muzov pozabijali. majetok ukradli. slovensko je posiate hradmi, pevnostami a straznymi vezami.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (OwczaR (6.12.2017 18:06) reagovat
Jasně, brno, hned po odrážení Osmanů nastal v Evropě klid a mír (kromě války o španělské dědictví, rakouské dědictví, sedmileté války, napoleonských válek a pár dalších veselic).

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (brnonymousR (6.12.2017 17:51) reagovat
Ano, pote, co byl problem s muslimy docasne vyrizen, najednou nebylo potreba tolik opevneni. Schvalne, jestli ona tam nebude souvislost...

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (pop) (6.12.2017 17:48) reagovat
No nevim, ale pres tu horni zed neni az takovy problem se dostat. Kamiony tam jezdi naprosto bez problemu a dokonce maji i prednost.

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (brnonymousR (6.12.2017 17:40) reagovat
Peter, co tam mas napisane? Mas tam napisane "fotka zdi", alebo tam mas napisane "zed"?

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (PeterBazaarR (6.12.2017 17:32) reagovat
Ta horna fotka je prekvapivo kvalitna. Na to, ze ju robili v 17tom storoci ...

Obrázek 'a prectete si valku s mloky' Obrázek 'a prectete si valku s mloky' (thereader) (6.12.2017 17:32) reagovat
Válku s mloky jsem si zrovna chtěl půjčit v knihovně, ale nebyla volná, ale místo toho jsem tam našel Farmu zvířat od Orwella a ta se zdá být taky aktuální...Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...