Nebankovní půjčky  |  Fleshlight  |  Domény od 79Kč  |  Hosting zdarma  |  Rychlá půjčka


Nalezeno 29 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Čtyřicetšest:
   


Odebírat

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (troncat) (15.1.2018 0:13) reagovat
to není tá moderátorka z tvnova? :-D

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (tlsd325) (13.1.2018 15:26) reagovat
... hlavně do té místnosti vůbec nemusel přijít. Mohl mít voličskej průkaz a odvolit někde, kde ho nikdo nečeká, klidně podle výběru ochranky na poslední chvíli. Sice by novináři přišli o fotky, ale na to by šéf ochranky mohl říct "nasrat". Jestli by ho teda Miloš s Ovčáčkem nepřehlasovali, že chtějí mediální mrdkovskou publicitu.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (tlsd325) (13.1.2018 15:23) reagovat
Trochu mě pobavilo, jak Zeman pochválil ochranku. Přitom kdyby ta ženská nezvedala ruce nad hlavu, ale natáhla je dopředu a měla v jedný pořádnou kudlu, mohl ji mít Zeman klidně zapíchlou v krku... při troše šikovnosti by to stihla.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (..) (13.1.2018 11:57) reagovat
Psychiatr: já si hlavně neumím představit, že by do volební místnosti přišel třeba Putin nebo Trump anižby to místo týden předtím nehlídala tajná služba. Tihle se neobtěžovali tu místnost hlídat ani jeden den, když absolutně netušili, že tam je cizinka s takhle profláknutým ksichtem... sorry jako, tohle je fakt naprostej fail ochranky, tomuhle se dalo předejít úplně jinak.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Human.) (13.1.2018 7:43) reagovat
Někoho střílet v davu lidí, to je recept na smrtelné úrazy těch okolo. Stačilo by na rok do basy a mlátit šutry na menší v kamenolomu aby si posílila prsní svaly a necítila se už tak nevyvinutá :-P No a při opakování vždy dvojnásobek sazby a ono by se to rychle vytřídilo a ještě by byly pracovně užitečné, aktivistky.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Psychiatr) (12.1.2018 23:39) reagovat
Human: Ochranka z hlediska toho, aby ty štětky a Soros měli co nejméně kompromitujících fotek pracovala na jedničku s vyznamenáním. ... Ale upřímně bych raději viděl, aby ty štětky co zaútočí na prezidenta libovolné země prostě rovnou odstřelovali. Když by se to stalo zvykem v USA, Izraeli, České republice, kdekoli - bylo by po efektu. A štětky by zase začaly hledat kunčofty a nabízet sex, orál a anál - a přestaly by dělat mezinárodní brajgl pro světovou mafii.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (..) (12.1.2018 22:31) reagovat
Podle mě ochranka nepracovala moc dobře. Když se někde nachází černá tlama, tak si na ni dávám pozor ikdyž nikoho nechráním.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Human.) (12.1.2018 19:55) reagovat
Psychiatr: Holt i do sájuzu jezdili studenti z pokrokových afrických zemí, jistě vyrůstala v úplné rodině s milujícími rodiči když se dala na takovéto věci a chová se takhle ;-) Ale už je to profík, jak nekladla odpor, pak začala řvát "bolestí" aby se dala odsoudit policejní brutalita a čekala na kamery aby se do nich mohla vítězně usmívat nebo pokřikovat. Toho policistu co jí tu hubu pak držel pěkně k zemi aby neměla propagační fotky na fejsbuček by měli pochválit ;-)

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Psychiatr) (12.1.2018 19:19) reagovat
Human: Od té doby, co se povinnou součástí aktivismu stalo vítání krimigrantů ve velkém, už to chtějí dělat jen největší šmejdi a největší kurvy. Začala být nouze pro Sorose. Pak to musí dělat takové bordelmamá, jako je tato z Ukrajiny. A ještě mulatka, protože některé věci by ani slušná kurva nedělala.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Human.) (12.1.2018 19:16) reagovat
Náhodou ochranka docela zapracovala, Zemana se soudružka ani nedotkla a zároveň nebyla rozstřelená hlava na kamery :-). To je úspěch. Jinak je docela smutné když největší ochránci demokracie v ČR si musí importovat takovýto ukrajinský materiál aby boj pokračoval. :-P

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Psychiatr) (12.1.2018 19:14) reagovat
Dež0n nereg: A u Klause to tehdy také ochranka nezvládla. Je to tím, že jsme mnoc humanisté a všude se křičí rasismus. Ochranka má střílet a po pár zastřelených aktivistech by byl klid. Chtěl bych vidět, jak Femen se odhaluje před izraelským premiérem, asi by to bylo poslední, co by ta štětka udělala.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (33joeR (12.1.2018 19:03) reagovat
thx captain

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (BigJohn02) (12.1.2018 19:03) reagovat
To mu to Ovčáček nemoh dopředu říct, dědka málem kleplo!

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Dež0n nereg) (12.1.2018 18:54) reagovat
Ochranka to totálně nezvládla (přesto že se nepochybně v médiích bude tvrdit něco jiného). A není divu, je všude vidět, že už jsou zvyklí hlídat hlavně Zemana, aby někde nesed na prdel. Asi jim to jeho konsilium doktorů-gerontů zapomnělo sdělit, že je Míla v super kondici :-)

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Psychiatr) (12.1.2018 18:23) reagovat
Ta děvka neuměla ani anglicky: "Zéman Púútin slad" opakovala asi 10 x dokola. Se zřetelným ruským přízvukem při vyslovování jména Púútin.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (CptNotSoFcknObvR (12.1.2018 17:59) reagovat
33Joe: "Zeman Putin slut! Zeman Putin slut!" etc.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (sichuj) (12.1.2018 17:27) reagovat
Pasy: takze ani Fico ani Zeman neboli v komunistickej strane? Inak Zeman vravel o Dubcekovi, ze sa "podelal". A teraz sa "podelal" aj on sam. Z nejakej neskodnej negrice. :-D

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Psychiatr) (12.1.2018 17:22) reagovat
Pasy: Na tom je nejzajímavější, že nejvíce se bojuje proti komunismu v době, kdy už žádný komunismus tady není. Pro zbabělce je to nejbezpečnější. Bojovat proti něčemu, co by jim dnes mohlo reálně udělal bebí, je to, čemu se dnešní hrdinové rádi vyhnou.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Psychiatr) (12.1.2018 17:20) reagovat
Obezitus: Dali si náhodou bacha, aby to nebyla členka Pussy Riot, ale Femen. Ačkoli je to jedno a to samé. Ale báli se, že by Zeman zase vysvětlil, že jsou to prostituky a mají to už v názvu.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Psychiatr) (12.1.2018 17:19) reagovat
Zdá se, že světová mafie, někdy nesprávně nazývaná světová elita, má zájem na nezvolení Zemana. No ta pomlouvačná kampaň by tomu odpovídala...

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (pagan Obezitus) (12.1.2018 17:18) reagovat
Miloš o kundě a kunda za humny.

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Pasy) (12.1.2018 17:10) reagovat
sichuj: ktory z nich je akoze komunista? Nie si ty jeden z tych, ktory nazyvaju Babisa a Fica komunistami? :-D Dnesna KSCM je menej "komunisticka" ako Kiska a Stefunko. To mi pripomenulo tento vtip [odkaz] :-D

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (33joeR (12.1.2018 17:08) reagovat
vaffan, no vsak uvidime, hadam nie BTW co to kricala? zeman bude .... ?

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Vaffan Cullo) (12.1.2018 17:04) reagovat
@33 ešte by som sa netešil - v našej frcomečiaristanskej boľševicko-eštébáckej magórii by som sa nedivili keby tie skorumpované pseudosúdy potvrdili že Bureš nielenže nie je Bureš, ale nie je ani Slovák, ani Andrej, ani Babiš... a keby bolo treba že nie je ani človek ale mimozemšťan, a preto nepodlieha jursdikcii žiadneho štátu (akurát to obesenie komunistov a eštébákov po 89tom by pomohlo na týchto mimozemšťanov)

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (33joeR (12.1.2018 17:00) reagovat
psychiatr si trošku pozadu: [odkaz]

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Psychiatr) (12.1.2018 16:56) reagovat
sichuj: Slovenské soudy potvrdily, že Slovák Andrej Babiš není Stbák. :-) Zřejmě jsou na Slovensku i superspravedlivé a objektivní soudy...

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (Fapoleon) (12.1.2018 16:51) reagovat
sichuj: zjavne sa majú tak dobre, že aj protestovať musia prísť dovezené štetky

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (sichuj) (12.1.2018 16:50) reagovat
Ako moze byt CR na tom tak dobre, ked si tam ludia volia samych komunistov a StBakov?

Obrázek 'sem se mi podepis' Obrázek 'sem se mi podepis' (.....) (12.1.2018 16:26) reagovat
to je v Ústí?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...