Hosting zdarma  |  Fleshlight  |  Rychlá půjčka  |  Domény od 79Kč  |  Sleva na mall.cz  |  Nebankovní půjčky


Nalezeno 11 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Čtyřicet:
   


Odebírat

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (honikrut) (10.3.2018 9:57) reagovat
@human ap. - to je síce zaujímavá teoréma že tupoluzočvarga k voľbám ani nechodí, ale má to nejaký základ aspoň v prieskumoch (aj keď vieme ako to s prieskumami chodí)? Lebo minimálne čobolstanské skúsenosti s účasťou mečiarovoliča sú presne opačné.

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (Human.) (9.3.2018 21:34) reagovat
nart0un: To máš pravdu, bohužel Babiš frčí na vlně "já teda taky kradu ale ti okolo ukradli řádově víc" a spousta lidí mu to věří. A když se vezme že jen do solárů ročně padne 495 Kč z každé MWh (to je skoro 10% z průměrné koncové ceny) + 39 miliard na obnovitelné zdroje převážně různým fiškusům co to mají jen na dojení státu a ne ekologii a platí jim to všichni lidi, tak nějaký babiš s hnízdem za evropské peníze je pro běžného člověka prd. On má sice i řepku žejo, ale proč to rozmazávat, tu už nemá sám...

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (Human.) (9.3.2018 21:27) reagovat
hele ty vymetenokracie, tupý spodek gaussiánu jak jistě dobře víš má svůj ekvivalentní protějšek v chytrém spodku. Nejvíc je průměrných lidí, ne tupoblbů nebo přechytralců a právě průměrní ve volbách rozhodují. Já bych se dokonce odvážil tvrdit že ti nejblbější k volbám vůbec nechodí protože je to na ně moc intošský.

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (kundoštel) (9.3.2018 21:06) reagovat
si tipnem že takáto pridrbaná politická rétorika existovala minimálne už v starom Ríme či Grécku (a najskôr aj dávno pred nimi) - však primitívne výhovorky tohto typu zvládajú už trojročné deti, a luzokracia je na tento typ "argumentácie" priam z definície citlivá (a nevolajte to "demokracia" keď ide o systém kde rozhoduje tupý "spodok" gaussiánu... si to predstavte tie titulky v novinách, tešíme sa z výsledkov debilokratických volieb, naša tupokracia prekvitá, vymetenokracia má u nás pevné korene...)

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (nart0un) (9.3.2018 16:31) reagovat
fuckushima: prostě whataboutism je dnes velice populární a pitomci si ještě myslí, že je to legitimní argument

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (fuckushima) (9.3.2018 15:18) reagovat
@nartoun - no hádaj kde sa to školí ("ale vy ste lynčovali černochov")

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (nart0un) (9.3.2018 15:14) reagovat
Human: se ta Babišova rétorika někde školí ne? neustálé fňukání ve smyslu: "co já, ale oni taky a tamten taky. jo a Bakala krade!!". to je mor tohle babišovské vzlykání a místo přímé chlapské odpovědi, jsou to lži, urážky, pomluvy a poukazování na chyby jiných (asi jako, že když on, tak já taky a všechno v poho). prostě, jak malý spratek, což on je.

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (Human.) (9.3.2018 13:28) reagovat
Já to naštěstí neslyšel ani to slyšet nehodlám, tak se tím nemusím zlobit :-). Přesto za tím že takové ministerstvo mít v rukách chce víc a víc současných politiků včetně těch co by se do své na odiv vystavované demokratičnosti nejradši oblékli kdyby to šlo si stojím.

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (DukyR (9.3.2018 12:56) reagovat
Human.: Právě jsem viděl celý Babišův projev, i projevy všech následujících řečníků v PSP a musím říct, že to Babišovo neslušné žvatlání, které pak následující řečníci vcelku celé rozmetali, jaké to byly zcestné lži, bylo opravdu to nejhorší z celého dne. Nechápu, že ho nevyvedla ochranka.

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (Dr.Str.R (9.3.2018 12:55) reagovat
Human: Tím si nepomůžeš, když máme stát, kde na svátek práce nikdo nepracuje, o svátku lásky nikdo nemrdá a o prázdninách nastává čas na dětskou práci na polích, protože automobilky přeplácejí zemědělce.

Obrázek 'minister of truth' Obrázek 'minister of truth' (Human.) (9.3.2018 12:14) reagovat
Ti co tohle postují by sami nejradši měli takové ministersto, protože poslední dobou jim ta jejich pravda víc a víc skřípe.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...