Rychlá půjčka  |  Domény od 79Kč  |  Nebankovní půjčky  |  Fleshlight  |  Hosting zdarma


Nalezeno 15 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Dvacetčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (Human.) (3.11.2018 21:40) reagovat
Cyklista:Původní funkce politiků není hrabat prachy a funkce, ale sloužit občanům - daňovým plátcům s tím, co je lepší řešit na obecné úrovni. Tito však s "péčí řádných hospodářů" již po cca 2 desetiletí neumí nic jiného než stát kontinuálně zadlužovat a mají tolik drzosti to lidem do očí ještě nazývat pozitivní výsledky a že za to chtějí větší odměnu. Když ty sám zkusíš žít jako tito lidé řídí náš stát, tak jsi do roka v exekuci na ulici s nesplatitelnými dluhy. Schází nám Rašínové a Baťové, ne břídilové.

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (KenyB) (3.11.2018 19:18) reagovat
Pávek říká, že si přidat zaslouží, protože přidávají všem, ale kdo dostal přidáno 20 %? A k čemu mají své "náhrady" ve výši poloviny platu, které nemusí vyúčtovávat? Prý na stravu, dopravu a reprezentaci? Nám ostatním nikdo k platu nepřidá polovinu jen tak, my si musíme jídlo a hadry kupovat z platu a cestu do práce nám taky nikdo neplatí. Upřímně mě sere, kolik lidí se musí složit ze svých daní, aby se za ně mohla v parlamentu válet taková hovada, jako je třeba Ondráček....

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (nerrg) (3.11.2018 15:27) reagovat
Cyklista: jestli mi něco neuniklo, tak 1. by poslanci i bez navýšení koeficientu dostali 6000Kč navíc (zvedli průměrný plat ve státní správě) a 2. se koeficient zvedal od r. 2015 (paragraf 3 v odkaze níže), takže platy poslanců v posledních letech nebyly zmražené. Pávek tedy je špatný, protože buď lže nebo neví, o čem mluví a žvaní. Jestli je pravda, že "ve všech ostatních oblastech jsme přidali a je to dobré.", když při růstu HDP roste veřejný dluh o 30 000 000 denně je už otázka politická, ale zajímavá.

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (456) (3.11.2018 13:17) reagovat
A úplně nejlepší je zabít chovatele prasat a namlít jim ho do krmiva. Mám na mysli zlikvidovat firmu nebo člověka, která(ý) platí daně - jen proto, že stojí někomu v cestě. Nebo nemá ten správný levicový názor.

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (cyklista) (3.11.2018 10:40) reagovat
Ano, Pávek je špatný, protože řekl, že chce přidat. odbory jsou dobré, protože řekly, že chtějí lůze přidat. Ano, dementi na to slyší. Problém je, že dementi to tady vedli čtyřicet let, nestačilo jim, kam jsme klesli a ozývají se znovu.

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (pamětník) (3.11.2018 10:11) reagovat
cyklista: Je rozdíl mezi chtít přidat a říct, že chci přidat. Vo tom je celá politika, že se říká to, co lidi chtějí slyšet, ne to co si myslíš nebo chceš ty. Tedy idiocie není říct, že nechci přidat, protože tím získá body u voličů (viz Human.), nýbrž to, co jsi vyplodil.

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (nerrg) (3.11.2018 10:05) reagovat
Na tom 2,75 násobku se měl plat zastavit, od r. 2015 se postupně zvyšoval koeficient z 2,25 pro salámovější příchuť metodiky. www.zakonyprolidi.cz/cs/1995-236#cast1 . Mimochodem, nářky nad zdaněním náhrad v r. 2011 byly také výživé, Kalousek je doběhl [odkaz] Růst dle prům. platu všude (Piráti) je dle mého blbost, je to stát. správa, jsou v tom i soudci => státní tabulky.

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (nerrg) (3.11.2018 9:40) reagovat
Petr Pávek (STAN). „Já tady stojím, možná jako jediný v tomto sále a říkám - ano, já chci přidat. Já chci přidat, protože všude jinde ve všech ostatních oblastech jsme přidali a přidáváme dál a je to zasloužené, je to dobré. A tady už několik let jsou zmraženy růsty platů a mně to přijde nepřirozené, mně to přijde zvrácené. Takže přirozené automaticky navyšované příjmy si zaslouží určitě i politici a dokonce i my, poslanci.” On by se jim plat zvedl, protože přidali stát. zaměstnancům, netrpěli by.

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (nerrg) (3.11.2018 9:35) reagovat
Musel jsem si to najít, pro podobné: [odkaz] jde o koeficient, jestli stávajících 2,5x plat v nepodnikatelské sféře nebo 2,75x, jak by v r. 2019 určil mechanismus od Kalouska. Zajímavost: v hlasování bylo pro/proti jen 98 poslanců, dostáváme se s účastí do Německa kde se „maká na výborech” [odkaz] a sčítá předseda.

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (CajgonR (3.11.2018 9:30) reagovat
Nechci se vás dotknout pánové, ale kdo z vás to má?

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (cyklista) (3.11.2018 9:28) reagovat
Human, ty víš o nějaké zemi, kde má většina víc, než průměr?

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (Human.) (3.11.2018 9:23) reagovat
Totální idiot nebo třeba mravně vyzrálý jedinec, kterému těch v základu 75 tisíc přijde jako už dostatečná suma k tomu hladovému přežívání v zemi kde průměrná mzda nedosahuje ani poloviny této částky a kde většina lidí na ni nedosáhne...

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (cyklista) (3.11.2018 9:07) reagovat
Tvl, to je zase logika. Všichni chtějí přidat, jen totální idiot řekne, že ne.

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (aristoteleR (3.11.2018 8:49) reagovat
Když se poslanci dohadovali o tom, jestli zpomalí růst svých platů, tak někdo za Starosty přišel k pultíku a řekl, že on chce dostat přidáno.

Obrázek 'Nic noveho' Obrázek 'Nic noveho' (mix-m2) (3.11.2018 8:10) reagovat
cpt?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...