VPS  |  Nebankovní půjčky  |  Rychlá půjčka  |  Webhosting  |  Domény


Nalezeno 13 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Devadesátdva:
   


Odebírat

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (PaulZyR (8.11.2018 20:42) reagovat
Ještě (hl. při angíně) se doporučuje kloktat roztok soli či sody nebo Vincentku. Někdo riskne roztok hypermanganu.

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (PaulZyR (8.11.2018 20:40) reagovat
Zrovna tento týden jsem to musel aktivně řešit. V pondělí večer mě začal bolet krk, motat se hlava, skoro horečka... Dal jsem si dva panáky slivovice* a šel spat. Pak dva dny pocení, čaje s citrónem a zázvorem, kolem krku obklad** se zředěnou slivovicí, nezředěnou jsem uskrával. Dneska jsem byl schopný jít do práce, ale nakonec jsem pracoval z domu. Rýma zůstává, ale krk je skoro ok. *ve skutečnosti domácí "calvádos" **recept od babičky: trochu 40% vodky nalít na utěrku, přiložit na krk, obmotat šálou

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (brnonymousR (7.11.2018 17:03) reagovat
Posledni naznaky chripky se podarilo zahnat pomoci absinthu, nastesti to bylo o vikendu, takze jak pise Kosta, pri vcasnem vychytani, dostatku spanku a tepla se to da zazehnat.

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (Kokotras Ľavoruký) (7.11.2018 11:21) reagovat
no veru, opakovaná prechodená nevyliečená chrípka by mala teoreticky viesť k chronickým stavom s výrazným štatistickým vplyvom na dĺžku dožitia... ale tie kurvy aj tak budú žiť dlhšie aby si na hrobe mohli pri polievaní kvetineik mohli povedať "JA SOM TI TO HOVORILA"

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (Kosťa) (7.11.2018 1:05) reagovat
Má rýmička probíhala tak, že mě večer bolela hlava a cosi jsem chrchlal. Přes noc jsem trpěl trochu zimnicí a tak jsem přitopil. Následujícího dne v 11:40 budík, stále mě bolela hlava, napsal jsem do práce že následujících několik hodin až dní nepřijdu a šel zase spát. Vzbudil jsem se v 18:48 a zašel si na snídani. Po snídani jsem vyřídil jeden pracovní mail a šel spát. Opět 11:40 budík, bolehlav, spánek, 21h snídaně, mail, spánek. 3. den jsem šel zcela zdráv do práce, zameškáno celkem 14h v továrně.

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (Kosťa) (7.11.2018 0:51) reagovat
Já pozoruju rozdílný přístup k rýmiččce u mužů a žen. Holky co znám obvykle několik dní chodí do práce nemocné, a pak jsou tak trochu nemocné několik týdnů až měsíců, nebo se to zhorší natolik, že vyhledají lékaře, ten jim předepíše širokospektrá antibiotika, ty nezaberou, za 14 dní dostane antivirotika, potom ji není nejlíp ani po týdnu, ale už začne chodit do práce, protože má pocit, že to tam bez ní spadne (tento případ právě probíhá, tak nemůžu s jistotou informovat, jestli přežila).

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (456) (6.11.2018 21:18) reagovat
Chřipka zabije 2500 lidí ročně. To je 100x víc než silniční masakr rychlým strojem (nad 50ccm, počítá se tedy i Jawa 350).

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (- krutibrkofix -) (6.11.2018 20:36) reagovat
Myslim, že tomu viru chybí vocásek.. Já osobně - tedy když cítím, že na mě jde rýmička - navštívím několikrát denně Maso na roumingu, vysmrkám se do fapesníku (taky několikrát po sobě) a mám klid..

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (ZiriathR (6.11.2018 20:31) reagovat
Tak s pokročilejší nebo čistě horečnatou rýmečkou se dá žít, resp. umírat docela decentně a smířeně. Ale vůbec nejvíc nejdebilnější je takový to začáteční škrábáníčko v krku, po kterým víte že bude následovat nevýslovně otravné škrábání jak řemen, a vy se prolejváte slivovicí, ostřikujete krk jodem, a víte že neodvratné stejně přijde a nenaděláte s tím lautr ale vůbec nic.

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (Peter .R (6.11.2018 20:05) reagovat
Pičus, že ty robíš kuchára.

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (píčusové) (6.11.2018 18:38) reagovat
já třebas rýmičkou trpím dost... Člověk fresh a plnej energie - bere schody sprintem po dvou a najednou nemá ani na to, aby vylezl pár pater bez toho, aniž by se málem nepoblil a neměl mžitky před očima… To ale neznamená, že nejdu do práce... jdu, ale výkonnost je někde na 1/2 …

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (Picavsrchpic) (6.11.2018 18:19) reagovat
Pac nemas kundu to nepochopis

Obrázek '- virus vs Death Star -' Obrázek '- virus vs Death Star -' (brnonymousR (6.11.2018 18:17) reagovat
To s tou rymickou jsem nikdy nechapal. SLysel jsem uz mockrat, ze chlapi simulujou, ale jeste jsem to nikdy nevidel. Vetsinou clovek musi chraplajici, nebo jinak toxicke kolegy nutit, aby zustali doma.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...