Webhosting  |  VPS  |  Domény  |  Dropbox


Nalezeno 19 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Sedmdesátjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (LUL) (5.6.2019 9:25) reagovat
kdo je ten chlapek uprostred ?

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (Octagon.) (11.2.2019 11:31) reagovat
Kdo je ten vedle Okamury?

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (karel (neprihlaseny)) (8.2.2019 3:31) reagovat
a proc koukate na tv? kdyz mate vsechno na roumenovi: zrzky, mht, propaganda, antipropaganda, protiantipropaganda, ABC, THC, konspirace, teologii, vakciny, globalni oteplovani, astrofyziku, komentare, dvakrat do mesice vtipnej obrazek, kokoty v diskuzi, konzervy, kiwi, karliky...

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (mrkevR (6.2.2019 20:47) reagovat
@okolekk Ale hovno "progresivní nalejvárna", na tu je to až moc politicky nekorektní. Je to taková progrese po česku...

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (NE ) (6.2.2019 17:53) reagovat
456: debilní vesničane

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (Mas) (6.2.2019 16:47) reagovat
456: to jsi vyčetl kde něco takového? Z jednoho obrázku?

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (Vobludovič) (6.2.2019 15:32) reagovat
456 - Praha je plná zakomplexovaných blbů z celé republiky, Pražáci neřeší odkud jsou, to jen ty náplavy. Ale každý z nich říká "já su z Prahy" tak zalez, vypadáš jako jeden z nich

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (Mrdkokrál) (6.2.2019 14:58) reagovat
456: je pravda že v Praze je statisticky větší koncentrace vzdělaných lidí a taky lidí s vyšší hodnotou IQ. Ale to máš jak s tím obrázkem porovnávající IQ jednotlivých zemí kde Afrika vychází nejlíp, můžeš se nad tim rozčilovat, tvrdit že to není pravda, ale nic s tim neuděláš ;)

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (456) (6.2.2019 13:24) reagovat
Jo aha, to je taková tak věc, jak se Praha snaží všem namlátit do hlav že vesničani jsou debilní a je to dáno původem. Že by se měl člověk stydět, když se nanarodilv Praze. Protože Praha rozumí všemu nejlíp. I mostům, zeptejte se Krdny.

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (fukhotam) (6.2.2019 12:20) reagovat
@okolekk tu je aspoň nádej že mladí príliš tie klasické indoktrinačné mediálne sračkomety nesledujú, a tým skôr tie štátne (druhá vec je čo sledujú na facebookoch youtuboch)

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (okolekk) (6.2.2019 12:01) reagovat
Prostě je to další progresivní nalejvárna, jejíž tvůrci si myslí, že mají mentalitu a psychologii plebsu v malíku a nenápadně mu těmito seriálem zpracovanými schématy lidského chování cpou co si má myslet. Z produkce CT mimochodem nic nového. Už indokrinujou i nejmenší děcka -viz ta donutilova pohádka o vadné bíle sněhurce, planeta JO-NE apod. Je to hnus, ani komáři nebyli tak vynalézaví.

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (nomura) (6.2.2019 11:42) reagovat
Šukahošiki: to mi připomnělo toto: "Android potká androida. Z androida se stane chameleon. Android ztratí chameleona, chameleon se přemění na slizku, android získá slizku, slizka potká slizku a odejdou spolu, android ztratí slizku, chameleona i androida. Kolikrát jsme už viděli tenhle příběh?"

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (MemR (6.2.2019 11:06) reagovat
„tak ti co do ní jebu neudělali nikdy tak kvalitní seriály jako ČT“ Což je docela logické (a zvrhlé), když máš trh pokřivený dotovanou státní televizí a ještě si musíš tu svou vlastní konkurenci sám platit. Jinak seriál je to fajn, když chce člověk vypnout. Ploché stereotypní karikatury, žádné opravdové drama, člověk se tak může v klidu bavit tou atmosférou (hospoda, Chánov, ...), expresivitou herců a absurdními scénkami.

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (ŠukahošikiR (6.2.2019 10:28) reagovat
Cigoši si dělají srandu s bílých, bílí nenávidí cigoše. Mladý kluk co má problem zapadnout tak se dá k neonáckum, pak pozná holku z gymplu, přihlásí se na gympl. Chlap co nenavidí cigoše a buzny, tak se mu vrátí přeoperovaný bracha na babu, nechá si vykouřit od ciganky.

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (ŠukahošikiR (6.2.2019 10:26) reagovat
Jako jak teď všeci jebu do ČT, kde jdou její prachy atd, tak ti co do ní jebu(Barrandov) neudělali nikdy tak kvalitní seriály jako ČT( Rapl, První republika, Most) a koprodukci nějakých filmů tuším, že Palach nebo Milada. No, ale k Mostu, sleduji ho od prvního dílu a je to prostě pohled do města mezi jednoduché lidi, kde převládá rasismus, nevzdělanost atd, míchají se zde kultury. Na nic si tam nikdo nehraje a to je právě to co dělá Most Mostem, je to takové surové, poukazuje to na stereotypy.

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (PaulZy (lazy to log in)) (6.2.2019 9:57) reagovat
Ceska televize jej ma i na strankach v archivu, ale jeste jsem se nestihl podivat ani na jeden dil. Ted nemivam cas ani na dokumenty.

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (CajgonR (6.2.2019 9:44) reagovat
Co je s tím Mostem? v poslední době době o to slyším pořád, to je skutečně tak kultovní seriál že prorůstá do všech pater popkultury?

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' ( . ) ( . ) (6.2.2019 9:43) reagovat
Uznávám, že povedené :) Málokteré zvratky yntelygentních antizemanovců jsou opravdu vtipné, zajímavé a ještě v takové kvalitě. Zde palec nahoru :-)

Obrázek 'Dycky Most' Obrázek 'Dycky Most' (HonzaRezR (6.2.2019 9:30) reagovat
TV Burrandov...Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...