VPS  |  Dropbox  |  Domény  |  Webhosting


Nalezeno 38 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Osmdesát:
   


Odebírat

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (456) (16.3.2019 13:45) reagovat
CptNotSoFcknObv: Jo jasně. Zločinci palné zbraně odevzdají a vraždu raději spáchají legálně drženou cihlou, 65x140x290 mm.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Zorbix) (16.3.2019 11:05) reagovat
Když se něco šustne v bílý (a ještě k tomu anglincky mluvící) zemi je to vždycky poprask. Na blízkym/střednim východě se to řeže furt, to nikoho nepřekvapí. Teroristickej útok v NZ je něco jinýho.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Lovec mamuta originál) (16.3.2019 8:33) reagovat
Niggerjim je to tak ... jen zkouší vlastní meducinu ... v Izraeli by hned koupili do hlavy kulku za tu jejich frustrovanost :)

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (lisp2) (15.3.2019 19:59) reagovat
celé video [odkaz]

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Nasrat kokoti) (15.3.2019 19:56) reagovat
Zabití vojáků a civilistů je kurva velký rozdíl kokoti a je jedno jakého mají kouzelníka

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (niggerjimR (15.3.2019 17:53) reagovat
To je přece logické, na vraždící muslimy si už každej zvykl, ale když zaútočí někdo na ně, tak je to relativně novinka B-)

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Frmcajs) (15.3.2019 17:17) reagovat
[odkaz]

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Dr.Str.R (15.3.2019 17:02) reagovat
Když někdo zabije policajta nebo vojáka, to se nic neděje, protože je to součást plánu. Když ale má zemřít starosta nebo muslim, tak hned všichni začnou šílet! Jsou to plánovači. Zanes do světa trochu chaosu...

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (grcátor) (15.3.2019 16:59) reagovat
@pták no proste cenzúra presne jak za boľševika, len zmľandravení Západniari si nevedeli predstaviť žeby niečo také mohlo byť aj v ich demokracii... no a ich deti už dostávajú indoktrináciu od škôlky a budú predprogramované tak že potom establišmentovú propagandu z mainstream mediálnych grcostrojov zhltnú bez reptania (a ani sa nespýtajú NAČO sú socanom tie milióny luzy so stáročným civilizačným vývovým sklzom a kto ten import vôbec vymyslel)

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (zelený pták) (15.3.2019 16:10) reagovat
Když jsem měl před lety facebook stránku o islámu, žádné hoaxy, ale hlavně grafy, mapy, citace z koránu, hadísů... tak některé příspěvky měly milion shlédnutí, skupina 100 000+, než ji cenzura dostala. Lidé dle mě mají o tyto informace zájem, jen ani netuší, že se něco takového může dít. Přitom jejich děti už v tom budou patrně přežívat.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Mas) (15.3.2019 15:59) reagovat
Zelený pták: "vážně by to tu lidi nezajímalo" nic takového jsem sice nenapsal ale částečně máš asi pravdu, většině lidí v našich částech světa je bohužel Afrika a středí Asie u prdele. Už dle reakcí na takové události obecně

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (zelený pták) (15.3.2019 15:30) reagovat
Mas: web thereligionofpeace.com sleduje jen jisté typy útoků, ne rozsáhlé války, kterých samozřejmě islám proti nemuslimům vede paralelně několik, napříč Afrikou je krvavá hranice islám / neislám. Z informací ze světa je o islámu zamlčeno vše, co se dá včetně vražd vlastních dětí, které nechtějí být muslimy. Jasně, že pákistánský otec vraždící se synem dceru není mediálně zajímavé, ale ono se to dle wiki děje v tom státě 10 000x ročně. Vážně by to tu lidi nezajímalo?

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (CptNotSoFcknObvR (15.3.2019 14:58) reagovat
Dežone, to je brilantní myšlenka. Ale nevidím tam to odzbrojování jedný strany. Zákony na zbroják fungujou stejně, bez ohledu na příslušnost.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Wut?) (15.3.2019 14:56) reagovat
[odkaz]

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Dež0n - nereg) (15.3.2019 14:49) reagovat
Konečně mi dnes došlo, v čem spočívá odzbrojovací dobro neomarxistů a "amerických liberálů"! Totiž: pokud jedna strana terorizuje druhou, tak v tý druhý dojde tomu, že někdo z toho nakonec zblbne a začne to dělat taky. No a když terorizovanou stranu včas odzbrojíme a patřičně mentálně připravíme na roli ovcí na porážku, uchráníme alespoň jednu stranu ze dvou, namísto aby se mastily navzájem! Pro vyšší dobro! :-D

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Mas) (15.3.2019 14:37) reagovat
zelený pták: ty jsi to nepochopil koukám, no nic, vysvětlím to jednodušeji. Media v evropě se mrtvými třeba v zemích třetího světa nevěnuji zdaleka tolik co těm v civilizovanějších častech světa. nejde jen o přírodni katastrofy, platí to o všem. V součastné době probíhá v Africe a Asii několik konfiktů. A z výjimkou Afghanistanu, Iraku a Syrii se o nich skoro nedozvíš. to platí i pro izolované akce typu teroristický útok a podobně

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (zelený pták) (15.3.2019 14:13) reagovat
Mas: je rozdíl mezi sesuvem půdy a záměrnými chronickými útoky vyznavačů jisté totalitní ideologie proti těm, kteří si myslí něco jiného. Připomínáš mi jednoho zeleného blbce, který argumentoval, že pár stovek mrtvých na islám v EU je pořád méně než dopravních nehod.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (kapiláraR (15.3.2019 14:07) reagovat
chce naznačit, že bílá média pro bílé lidi? =)

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Mas) (15.3.2019 14:05) reagovat
zelený pták: media věnují zvýšenou pozornost katastrofám primarně v oblasti evropy a, severni ameriky a ruska, to sis nevšiml že když se stane třeba nějaký sesuv půdy, záplavy nebo požár v africe, jižní americe nebo azii tak pokud to není dejme tomu víc jak 50 obětí tak tomu věnují jen krátou zprávu nebo článek? netýká se to jen muslimů takže tvá paranoia není moc namístě.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (CptNotSoFcknObvR (15.3.2019 13:35) reagovat
Dobrá pičovina. Oba útoky se nás týkají úplně stejně (teda vůbec), nevidím důvod k nějakýmu extra smutku ani u jednoho. Naopak, ten Indickej byl mnohem zajímavější, protože kvůli němu byly na kordy dvě jaderný mocnosti a chvíli to vypadalo na docela nebezpečnou eskalaci.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (uiop) (15.3.2019 13:34) reagovat
A v Brazilii vystrileli skolu. [odkaz]

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (pičaku) (15.3.2019 13:25) reagovat
nuž to máte tak, mainstreamové sračkomety za každého režimu tlačili, tlačia, a budú tlačiť len a len propagandu establišmentu, akurát dnes sa na rozdiel od totalitných socanských režimov typu nazi alebo internazi (komunisti všetkého druhu) hrajú na "objektívnych" a "nestranných"

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Bleh) (15.3.2019 13:21) reagovat
Prasohyjeník: Jinak ale třeba Breivik tuším nebyl úplně nábožensky založený, resp. jeho čin neměl náboženský motiv. Když už se teda ptáš.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Bleh) (15.3.2019 13:18) reagovat
Prasohyjeník: Nauč se číst. Mluvím o ateistech jako obětech.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Prasohyjeník) (15.3.2019 13:16) reagovat
Bleh: prosím zdroj na teroristický útok ateistů. Děkuji.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Prasohyjeník) (15.3.2019 13:15) reagovat
Třeba v roce 2002 Čína popravila cca 12 000 lidí, mimo jiné i třeba za padělatelství. Zajímalo to někoho. Leda prd. Hlaně, že jsou levné šmuky z aliexpresu...

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Bleh) (15.3.2019 13:14) reagovat
Stejně jako se v západních médiích moc nepíše / nemluví o desítkách mrtvích při útocích někde v Pakistánu, Iráku apod., ke kterým dochází pomalu každý měsíc (a lidi na FB si nemění profilovky). Útok tohohle typu spáchaný v západní zemi bude prostě mít větší pozornost, bez ohledu na to, jestli byli oběti muslimové, židé, křesťané nebo ateisté. Navíc Nový Zéland je obecně považovaný za jednu z nejbezpečnějších zemí, takže to je výjimečná událost a něco jiného, než když se někdo odpálí v Kábulu apod.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (zelený pták) (15.3.2019 13:11) reagovat
nilgiri: o bataclanu se psalo, protože se to nedalo zatlouct, bylo to moc velké. Pokud muslimové mimo západní civilizaci zavraždí v jednom útoku do dvaceti lidí, tak to média zamlčí. Ono se to taky děje obden, kdo by to četl.Vyhlazování nemuslimů je už od roku 622 normou té totalitní ideologie.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Prasohyjeník) (15.3.2019 13:11) reagovat
autokrator: Breivikova akce se dá těžko považovat za "podobnou protiakce ze stran bílých nemuslimů". Vždyť pobil naopak hromadu bílých nemuslimů. Spíš je to tedy terorista z druhé strany barikády.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (cant ban tha truth) (15.3.2019 13:11) reagovat
Pepic: Dětem bez poruchy vnímaní netřeba nic vysvětlovat. B-)

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (nilgiri) (15.3.2019 13:07) reagovat
A není to spíš tím, že jde o Indy, které západní svět bere jako podřadné, a proto se o tom nepíše? Nějak mi nepřijde, že se třeba o útoku v Bataclanu nepsalo. Navíc to je hlavní cíl teroristů.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (mrc) (15.3.2019 13:04) reagovat
zelený pták: Je rozdiel medzi vojakmi a civilistami pri modlitbe. A tiež je rozdiel medzi krajinou ktorá je totálne v prdeli chudobná, prípadne zmietaná vojnou, a civilizovanou krajinou. NZ je štát, kde by sa takáto udalosť nemala stať, a preto je to vo všetkých novináach, tak ako boli teroristické útoky v európe. Samotný fakt, že sa takýto útok udial, naznačuje úpadok spoločnosti, ktorý má svoj pôvod v krajných extrémestických hnutiach.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (567) (15.3.2019 13:03) reagovat
no a co s tim? tak jako tak umiraji nevinní a každý slušný člověk tohle odsoudí

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (P EPIC ULTRAKNEDLOVEPR) (15.3.2019 12:57) reagovat
A jaky to je, bejt malym ditetem, bez poruchy? Povidej nam o tom 8-)

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (autokratorR (15.3.2019 12:55) reagovat
Src: No tys nám tady chyběl. :-D Ale je fajn občas potkat nějakého multikulti pomatence, který odmítá vidět to, co je jasné i každému malému dítěti bez poruchy vnímání.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (Src) (15.3.2019 12:51) reagovat
Ajajaj, dalsi "expert" co vi vsechno o islamu, vsechno cetl a vsem poradi =)

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (autokratorR (15.3.2019 12:51) reagovat
Indů je nepočítaně a upřímně řečeno nikoho to od Pákistánců, nebo jiných muslimů nepřekvapuje. Jen podobné protiakce ze stran bílých nemuslimů jsou raritní. Proto známe Breivika, ale jmen muslimských teroristů je prostě moc.

Obrázek 'neco na tom bude' Obrázek 'neco na tom bude' (zelený pták) (15.3.2019 12:48) reagovat
Na islámské útoky je nejpozději od 2015 uvaleno něco jako cenzura. Zde máte seznam islámských vražd [odkaz] , z toho jste na ČT nemohli vidět skoro nic. Obyvatelstvo kolonizované EU nesmí vědět, co dělá islám po světě, natož to, co přikazuje. Znamenalo by to další Maďarska (Orbán, plot) , což kolaboranti s islámem fakt nechtějí. Islám je ten nejodpornější komplex myšlenek, se kterým jsem se kdy setkal, a to jsem četl i Mein Kampf a Marxovy plky.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...