Hosting zdarma  |  Nebankovní půjčky  |  Fleshlight  |  Domény od 79Kč  |  Rychlá půjčka


Babisovo 
Obrázek Babisovo 
sovietsky tyden Mrtvej komous Spiderman vs Marvel Advanced-Coding-101 BabisMilionar ten year challenge strycek pompo
Komentáře (21) Komentovat Nezobrazovat

Babisovo_.jpg (69) (8.5.2018 22:44)
Prawda: To jsou debilní nepodložené kecy. Prefabrikovaný názor, vyčtený na hovinkách, lžidnes nebo někde v kosteleckých tiskovinách. Víš hovno, tak aspoň drž hubu a neukazuj, že jsi dement.

Babisovo_.jpg (EGOR (8.5.2018 21:52)
Dneska jsme byli na kolech v Bavorsku. Smutne musim konstatovat, ze cesky zemedelstvi je fakt v pyci.

Babisovo_.jpg (Prawda . . . ) (8.5.2018 19:12)
Tak ono největší mor pro české zemědělství bylo JZD. Dříve desetiletí i déle obdělávaná pole se znárodnila, zaorala do jednoho. Brázdy špatně, urychlená eroze půdy a na točení plodin už se taky nehrálo. A že jsme byli soběstační? Nebyli, ale o tom se nemluvilo a mnozí dosud nemluví. Pak ty zbídačené objekty a pole vrátili pár lidem po revoluci a řekli starejte se. ;-)

Babisovo_.jpg (hmm hmm) (8.5.2018 15:46)
To je právě všechno problém špatnýho hospodaření, jak při obhospodařování polí, tak lesa. Řádnej hospodář se prostě nechová tak, aby si zničil předmět svýho hospodaření a odpravil si zdroje. Lesní zákon je napsanej celkem rozumně, ale problém je v tom, že ho v reálu málokdo dodržuje. Stát prostřednictvím Lesů ČR zadá velkozakázku vybraným dodavatelů a to, že při těžbě zničej většinu funkcí lesa včetně další produkce dřeva, je jim šuma fuk (a manažerům Lesů ČR tím spíš). Hlavně, že se peníze sypou teď.

Babisovo_.jpg (nerrg) (8.5.2018 14:41)
Hmm: asi jsem se špatně vyjádřil. Přehnaně velké paseky samozřejmě znám (ačkoliv znám i dost dobrých). Neviděl jsem, že by někdo po sobě rozryl vyježděnou (udusanou) cestu, aby se z ní nestalo prudké koryto na vodu. Takže v reálu se silně odplavuje půda a neudrží se voda ve svahu, protože co se na mezi vsákne tak částečně vyteče do boku toho koryta a hned dolů. [odkaz] $34.2 nebo $13.2d likvidaci svislé cesty u velké paseky v podstatě nařizuje, jinak se erozi nezabrání.

Babisovo_.jpg (Prawda . . . ) (8.5.2018 14:27)
@456: Ač se to může zdát divné, o peníze tady prvoplánově nešlo. Jde o snižování CO2, taková blbost, na které se svět dohodl (vyjma USA, oranžový pán řekl ne, ale stejně ho tam mají všichni u prdele). No a jak podpořit lidi (bez nařizování a zákazů), aby se zapojili? Dotační programy. Kdo dotace bere, tak je spokoje, kdo je nebere tak to bere za zlodějnu a křivdu daňovému poplatníku.

Babisovo_.jpg (456) (8.5.2018 14:03)
A že by benzín z USA stál 70 kč/litr? Na Floridě aktuálně stojí benzín 16,27 Kč/litr. Jo, když na něj dáte 55 Kč/litr clo, tak jasně... Můžete dokonce dát clo 200 Kč/litr - to už se pašerákům opravdu vyplatí.

Babisovo_.jpg (456) (8.5.2018 13:59)
Nějak nechápu, co zachrání cenu nafty, když podíl řepky je 5 %. A netuším, proč by měl Putin zavírat Evropě kouty s ropou - vždyť by sám zkrachoval. Putin potřebuje prodat, aby měl peníze. Šejkové taky.

Babisovo_.jpg (hmm hmm) (8.5.2018 13:08)
Nemluvim přímo o okolí tohohle snímku, ale obecně. Plocha lesů se sice zvětšuje, protože čas od času se založí novej les (na což jsou i dotace), ale to, že je pozemek vedenej jako les, neznamená, že tam není zrovna čerstvá paseka nebo les není výrazně probranej. Pokud jsi masivní a k lesu likvidační kácení nezaznamenal, tak buď vůbec nechodíš do lesa/nejezdíš kolem něj nebo máš velký štěstí, že k vám ještě nedorazila těžařská mafie. Jinak odhadovaná masa dřeva v lesích se stanovuje často od stolu (tj. blbě)

Babisovo_.jpg (nerrg) (8.5.2018 12:15)
Hmm: tak zrovna u Knínic nic vykáceného nevidím a byla to plocha polí už za R-U, dle seznamácké mapy. Co ubylo je více různých plodin na dané ploše, což je zejm. u kukuřice s velkými rozestupy problém (zaprší a půda se splaví ze svahu, vítr totéž). Plocha lesů se zvětšuje, jestli to někde špatně spravují, to je možné. Dokonce by měli rozrývat dočasné těžební cesty, co jdou přímo ze svahu, ale to jsem nikde neviděl.

Babisovo_.jpg (bear.fuckerR (8.5.2018 11:38)
Len vic repky od babisa!

Babisovo_.jpg (hmm hmm) (8.5.2018 11:16)
Ještě mnohem zajímavější pohled je na ty vykácený lesy za dobu, kdy byl Babiš ve vládě (podívejte se na snímky na mapách.cz, kde lze měnit rok snímku). Ne, že by za to drancování mohl teda jen on, je na tom přisátejch dost dalších darebáků, ale přihrávání těžařských zakázek jeho firmám a radikálně zvýšená těžba formou holosečí je fakt (samozřejmě že se to dá omluvit kůrovcem). Tunel jak prase, ničení národního bohatství a životního prostředí a kobliháři jsou v klidu.

Babisovo_.jpg (dada) (8.5.2018 10:52)
habroslav, mozna ti blbecci pochopi o co jde, po precteni odpovedi [odkaz] je s podivem, ze Babis porad vadi tem vecnym protestantum proti jakemukoli ceskemu predstaviteli, ktery neni posranek ( a jeste k tomu vadi stale i kdyz Babis uz se pred EU hrbi)

Babisovo_.jpg (NedosR (8.5.2018 10:33)
pagan Obezitus:A tobě nevadí že tvýmu autíčko to rezesírá motor? Dotace na tyhle sračky rozesírají ekonomiku. A babiš je kokot, že mu není rovno.

Babisovo_.jpg (Tolja) (8.5.2018 10:12)
Tak to budem vozit ze Statu - litr bude sice stat 70,- ale aspon bude na silnicich vic klid

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...