Fleshlight  |  Hosting zdarma  |  Sleva na mall.cz  |  DealeXtreme  |  Rychlá půjčka  |  Nebankovní půjčky  |  Domény od 79Kč


DrinkingBlood   
Obrázek DrinkingBlood   
Thx FB saty s vleckou medni ledvedi Meanwhile-in-Poland Neni zima neni tma je jenom zemiak Csssd Titanic
Komentáře (5) Komentovat Nezobrazovat

DrinkingBlood___.jpg (mrdukráľ) (10.11.2017 14:43)
Tati, a prdí taky upíři?

DrinkingBlood___.jpg (pc2005) (10.11.2017 13:22)
Akorát teda jako upír asi nebude mít lidskou trávicí soustavu když je krev jeho hlavní zdroj jídla.

DrinkingBlood___.jpg (Prawda . . . ) (10.11.2017 12:27)
Dokonce, při ''konzumaci'' většího množství krve, např. při krvácení nosu zakloníš hlavu nebo krvácíš do trávicího traktu velkou měrou, nastanou křeče a bolesti trávicího ústrojí.

DrinkingBlood___.jpg (Prawda . . . ) (10.11.2017 12:25)
Až na to, že lidský organismus nedokáže krev strávit. Zčernání stolice je výsledkem toho, že krvinky se v trávicím traktu zkazí/umřou. Běžná stolice je hnědá, protože je obarvena mrtvými červenými krvinkami, které se filtrují z krve v játrech. Čím později jdeš na záchod, tím bude stolice tmavší a vice versa. Při selhání jater se mrtvé krvinky nefiltrují a projeví se tam, kde mají nejmenší odpor = oči, později kůže. Zabarvení bělma očí a kůže do žluto hněda.

DrinkingBlood___.jpg (MedicLukeR (10.11.2017 10:06)
To s tým nemá nič spoločné. Keby tú krv vypil tak ju normálne strávi a bude srať na čierno (melena). Keď má v stolici červenú krv (enterorrhagia), to znamená že krváca z dolných častí tráviaceho systému. Byť ním tak si to nechám skontrolovať lebo zdochnúť na kolorektálny karcinóm je skurvená smrť.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...