Nebankovní půjčky  |  Fleshlight  |  Rychlá půjčka  |  Hosting zdarma  |  Domény od 79Kč


ILOVEyou
Obrázek ILOVEyou
Mornig workout Vladce se sluzebnictvem Auto ze skolky ctyrlistek a politicka debata Kapitalismus po cesku dan tok
Komentáře (26) Komentovat Nezobrazovat

ILOVEyou.jpg (blub) (12.1.2018 18:37)
demokracie neni nic jinyho, nez pravo nekterych lidi volit a nekterych lidi byt zvolen. Nic vic, nic min

ILOVEyou.jpg (Psychiatr) (12.1.2018 9:26)
DD: Demokracie znamená, že občané státu se podílí na rozhodování. Nic více a nic méně. Nevšiml jsem si, že demnokracie znamená právo pětiletých mentálních retardů zasrat rouminga cca stovkou retardovaných nevtipných obrázků třeba o Zemanovi. Kdyby to moderátoři mohutně nemazali, byla by tu hotová žumpa.

ILOVEyou.jpg (cern0usekR (12.1.2018 9:19)
Vono je neco jinyho vyvesit vlajku a nekriticky vsechno prijimat. Jak je Zeman proevropskej, tak je taky velkej antagonista.

ILOVEyou.jpg (DD) (12.1.2018 9:17)
Jsi docela mimo, Demokracie znamená právo na kritiku establishmentu, to že jsou některé z nich na úrovni jako by to dělalo pětileté dítě je věc jiná. Předpokládám že až bude u moci někdo jiný než Zeman tak se budete řídit svým doporučením a mlčet

ILOVEyou.jpg (Psychiatr) (12.1.2018 9:13)
Pumprdlin: Miloš Zeman jednoznačně jako prezident dělal svou činnost dobře. Navíc je krásně vidět na řvaní a vztekání se ostatních, že ti, kdo jsou proti Zemanovi jsou demokrati zhruba asi jako Hitler nbeo PolPot. Takovou kadenci protiZemanovských dětinských obrázků na roumingu - to nemají ani v léčebně mentálně retardovaných dětí. A protože protikandidáti Zemana jsou buď nástěnkáři nebo aktivisté - tak je jasné, že pokud se volby nezfalšují, bude tam Zeman. Nikdo lepší se mezi kandidáty neobjevil.

ILOVEyou.jpg (DD) (12.1.2018 6:36)
Macron nejspis po návštěvě Číny nezmínil že by se tam Francouzi měli učit stabilizovat společnost. A člověk který jako první věc po nástupu do úřadu vyvesil vlajku EU na hradě, chce naše vojáky integrovat do armády EU, a je proti vystoupení z EU nás zachrání jo?:)

ILOVEyou.jpg (okolek) (11.1.2018 23:42)
Jestli jste si někteří ještě neuvědomili která bije, tak se rychle probuďte! Němci mají například od 1.1.2018 zavedenou tuhou cenzuru horší jak u nás za komunistů, protože do definice, že nějaký výrok může vést k nenávisti se může schovat v podstatě cokoli. Zmizely celé diskuze, satira a lidé se mezi sebou raději už nebaví. Tohle tady fakt někdo chce? Za komára už jsme si něco podobného prožili a nechci, aby se to vrátilo. Buď svobodu máš a nebo ji nemáš, neexistuje něco mezi tím.

ILOVEyou.jpg (okolek) (11.1.2018 23:36)
2 cajgon: právěže válná většina kanditátů se ostře vymezuje proti Ovarovi, oproti kterému jsou to ale absolutní nuly bez osobnosti. Navíc jsou to vesměs těžcí eurohujeři, co by jen kývali na všechno co z Bruselu přijde. Dnes není dobrá doba na takové "osobnosti". Kdyby ovar neroznítil diskuzi o migraci, mohli bychom taky být na tom dnes jak např. Bavoráci a vesele by se vítalo. Když se k něčemu vyjádří kriticky prezident tak se to pak už těžko u občanů zakazuje a min. za to má u mě ovar velké uznání.

ILOVEyou.jpg (okolek) (11.1.2018 23:29)
Ovar náhodou dělá zahraniční politiku celkem dobře, když už byl Sobotka neschopnej břídil, alespoň to nějak vyvážil. Na nějakou formu totalně seru, je poddružná. Jde o kšefty sakra a nikdy o nic jinýho nikomu nešlo! Když je teď Macron na zahraniční návštěvě Číny a dojednává kšefty nikdo ani neštěkne. O Tibetu nepadlo ani slovo. Jak to, že Kalousek už neprotestuje zabalenej do Tibetské vlajky před Francouzskou ambasádou? Táhne Macron Francii do Číny? Jak to teda je, hm?

ILOVEyou.jpg (qwert01R (11.1.2018 23:00)
jostik: no jo, takže stejně je volba zeman B-) ... na ožralej národ, ožralej prezident... a jak už jsem kdesi řekl, není v tom žádný zájem, prostě jenom rád škodím...

ILOVEyou.jpg (Pumprdlin) (11.1.2018 22:02)
Je to asi tím, že dělají u pásu (v čuprmárketu) a vždy nad nimi stojí nějaký dráb. Tak nechápou, že někdo dělá svou práci bez toho, že by ho neustále někdo hlídal. Pak jim inmonuje, že Miloš Zeman se jaksi "vzpírá režimu". Podobný model Jánošíka používá i Babiš. Vychází mu, že "změní poměry" ač je čtyři roky sám tvořil. U Miloše je to podobné, taky pěkný kus bahýnka jde za ním.

ILOVEyou.jpg (Pumprdlin) (11.1.2018 21:59)
Pro tyhle lidi je obtížné pochopit, že prezident má vykonávat svůj úřad. Tedy pracovat = vykonávat nějakou činost, za kterou je placen. Pro méně inteligentní občany volená funce znamená to, že kdo se tam vydrápal, ten si může dělat co chce. Miloš Zeman jednoznačně svou parcovní povinnost neplnil, okázale na ni kašlal. A tak to, když inteligentnější lidé poukazují na to, že Zeman nedělá co má, tak jim to připadá, že "omezují demokracii". Je to asi dáno tím, že dělají u pásu a nad nimi stojí korejský dráb a k

ILOVEyou.jpg (cajgon) (11.1.2018 21:29)
okolek: ty děláš jako by zemanovi oponenti byli jedna ideová masa, to že někdo vede kampan timhle stylem je bohužel dusledek politicke kultůry za kterou muže ale taky Zeman (ale nejen on samozdřejmě) ja taky neberu všechny zemanovy přiznivce podle takového neregmrdky nebo dada kteři v každém komentaři maji alespon jednu uražku, volí ho napřiklad i muj otec, někteří kolegové, a mnoho dalšich lidi co znam, takova polarizace společnosti je něco o co se snaži dost uzka skupinka lidi z obou stran

ILOVEyou.jpg (cajgon) (11.1.2018 21:24)
no, už vidim jak nam přištich par let vladne premier obviněny z korupce, bez důvěry podporovaný prezidentem, jen proto že par lidi si přalo nasrat "sluníčkáře", volit někoho jineho než zemana je šance na jeho zastavení. taky nemam radost z oboustraneho vyostření kampaně, po volbach se to snad uklidní

ILOVEyou.jpg (CptNotSoFcknObvR (11.1.2018 21:03)
Co je nedemokratickýho na tom, že si z nějakýho kandidáta dělám prdel? Nebo, že ho nemám rád? Byla by to větší demokracie, kdybysme o kandidátech nesměli říct nic špatnýho? Dokavaď mu nikdo nezakazuje kandidovat a lidem pro něj hlasovat, tak demokracie není v ohrožení.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...