Hosting zdarma  |  Domény od 79Kč  |  Nebankovní půjčky  |  Fleshlight  |  Rychlá půjčka


Karla na tripu
Obrázek Karla na tripu
Mornig workout Vladce se sluzebnictvem Auto ze skolky ctyrlistek a politicka debata Kapitalismus po cesku dan tok
Komentáře (13) Komentovat Nezobrazovat

Karla_na_tripu.jpg (palson) (12.2.2018 10:03)
Ono, na armádě nebyl nikdy ministr z armádních kruhů, tedy vždy si vojáci museli říkat co potřebují samy. Co byl ale na obraně vždycky největší průšvih tak byly nákupy. Stropňa to trochu zlepšil a průšvih neměl ale zase moc nenakupoval. Šlechtová by teoreticky měla být expert na veřejné zakázky. Pokud se jí podaří nakupvat bez nějakých průšvihů tak toho dokáže víc než všichni ministři před ní. uvidíme.

Karla_na_tripu.jpg (cern0usekR (12.2.2018 9:37)
Na boj proti muslimum je prasohled idealni.

Karla_na_tripu.jpg (DžvírR (11.2.2018 21:26)
Andy Warhol nám dělá ministra obrany.

Karla_na_tripu.jpg (Kit) (11.2.2018 18:49)
tyjo ja bych si asi v praci nedovolil posilat zpravy se smajlikama, bal bych se ze by to vyznelo detinsky a ze lidi kteri me plati to neoceni :-)

Karla_na_tripu.jpg (..) (11.2.2018 18:00)
stafer: me vlastne vic vadi ty tupe loutky, nez schopnej zmrd Babis... Neskutecny videt ty lidi na mistech, kde nemaji co pohledavat jak se tvari, ze neco ridi. Oni snad sami nechapou, ze tam jen drzi Andrejovi misto, pac se nedokaze naklonovat.

Karla_na_tripu.jpg (stafer) (11.2.2018 14:49)
Sociopati čo pôjdu kľudne cez mŕtvoly sa na tie vedúce pozície dostanú vždy, lebo dokážu preraziť cez akýkoľvek systém. Žiaden systém nezabezpečí, aby to tak nebolo. Jediné čo môžeme spraviť, aby tá najľahšia cesta na vrchol mala pre nás ostatných čo najmenej negatív. Vždy je lepšie, keď Babiš vyhrá voľby, lebo si kúpi pár novín ako keby oponenti boli poslaní do uránových baní alebo rovno na povraz.

Karla_na_tripu.jpg (P.R (11.2.2018 12:05)
A to je taky všechno co můžeš. Já taky nicméně netvrdím, že je to efektivní a funkční systém. Teda, je .. teoreticky .. pokud přijímá informace od lidí, kteří o tématu ví, rozumí a nechtějí jen ojebat/vydělat. Viz Plány SPD ve vtipníku.

Karla_na_tripu.jpg (..) (11.2.2018 12:03)
Zažil jsem třeba firmu, kde byl správce sítě úplnej IT negramot. Protože uměl jen s home windowsama, tak na serverech běžely windows 7 na SOHO komponentách. No a říkám, že to si snad dělají prdel... né, ono to takhle funguje, on tomu rozumí a navíc je to levný. No jo, jenže asi tak třikrát do měsíce výpadek protože aktualizace, fatální selhání disku apod. Takhle to dopadá, když tomu člověk na odpovědném místě nerozumí a najme člověka, kterej tomu rozumí jen o dvě procenta víc, než on a pak mu plně důvěřuje.

Karla_na_tripu.jpg (..) (11.2.2018 11:58)
P: a podle čeho se pak správně rozhodne? Podle argumentu, kterej zní líp? Podle rétorických schopností nad/pod řízeného, nebo podle toho, s kým chodí hrát golf? Sorry jako, ale já s tím tvým názorem nemůžu absolutně souhlasit.

Karla_na_tripu.jpg (P.R (11.2.2018 11:39)
Dobrej manager nemusí vědět o všem, musí umět jednat, rozhodovat a přijímat argumenty z obou stran.

Karla_na_tripu.jpg (..) (11.2.2018 10:39)
Co lidi chtěli, to mají. Je zcela očividné, že ANO by se mělo jmenovat Babiš. ANO je jen Babiš plnící si svoje zájmy a banda tupejch loutek, který musí poslouchat Babiše. Čím tupější, tím lepší.

Karla_na_tripu.jpg (nerrg) (11.2.2018 10:02)
To mi připomíná vtip: Ptali se jesuity: "Váš řád připisuje poslušnosti tak velkou hodnotu! Jak to děláte, že jí tak dbáte?" "Úplně jednoduše," odvětil. "Představený se nejprve zeptá svého podřízeného, jakou má představu o své budoucí činnosti. A pak mu to přikáže, takže s poslušností nikdy žádné problémy nemáme." Po chvíli přemýšlení někdo namítne: "Ale vyskytují se přeci také řeholníci, kteří sami nevědí, co chtějí. Co pak děláte s nimi?" Jezuita na to: "No z těch děláme ty představené!“

Karla_na_tripu.jpg (rekR (11.2.2018 9:12)
Kdyz si tak uvedomim, Drahos musel vysvetlovat, ze neni loutka. Tahle nebo tohle se tim jeste pochlubi. Jak muze delat vedouciho nekdo, kdo o tom nema sajn. Chudaci vojaci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...