Domény od 79Kč  |  Hosting zdarma  |  Nebankovní půjčky  |  Fleshlight  |  Rychlá půjčka


Lid v referendu odmitl vysledek zidovske pseudovedy
Obrázek Lid v referendu odmitl vysledek zidovske pseudovedy
boli to StinKatedral kvalitni strava je zaklad Konecne se to pohlo goodnight sweet prince - corolla smoking a cigar . -
Komentáře (21) Komentovat Nezobrazovat

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (Human.) (13.2.2018 23:01)
Hele ty bůčku, sice tzv. demokrati mají plná ústa frází jak je demokracie diskuse, tržiště idejí a pod. sračky ale když by bylo vhodné provést i nějaké korekce z evidentně kolizního kurzu, tak se okamžitě začnou chovat jako fanatická sekta, jejíž svatou modlu s křivým ksichtem urazil člověk z druhého města co se tomu zasmál a konstatoval že má křivý ksicht. Klidně si začni balit uzlíček s pivem, demokratické nastavení vhodné pro Rusko v hlavě už máš.

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (Bůčci raus) (13.2.2018 22:11)
No, sluníčkoví havlisti sice propagovali demokracii, ale stejně přišel čas aby pivní prasata konečně odtáhla do Ruska.

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (brnonymousR (11.2.2018 22:38)
Ja si pamatuju, jak slunickovi havlisti tvrde propagovali demokracii, jak prosadili do ustavy referendum o vstupu do EU a o prime volbe presidenta. Tehdy jeli tvrde proti kazdemu, kdo to kritizoval. Staci ale, aby se verejne mineni trochu posunulo a oni hned zacnou rvat, jak nesmime mit zadna referenda o EU a nadavaji lidem za to, koho voli za presidenta.

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (Human.) (11.2.2018 22:04)
A nedá mi ta demagogie nejvyššího stupně, jak se srovnává už stoletá matematická teorie, kterou zatím objektivní vědecká pozorování více a více potvrzují a v praxi se úspěšně používá ač sama si nedělá nárok na Nejvyšší pravdu se subjektivními názory lidí, které přivedly celé národy do neštěstí a úpadku a nikdy a nikde za těch sto let dobře nefungovaly a tupě se to tu používá pro prosazování názorů uzoučké části společnosti,která rozhodně ve velké většině žádnými Einsteiny není i když o tom sami nepochybují.

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (Human.) (11.2.2018 21:13)
mrc: komouši vyhráli volby v roce 1946 a že se překlopila moc na Stranu způsobila jednak pečlivá příprava na převzetí moci od komunistů od konce války do převratu a hlavně posranost ostatních politických stran a prezidenta Beneše, kteří raději odstoupili a Beneš to podepsal čímž Gottwald coby premiér dostal volnou ruku ten převrat v klidu dokončit a nasázet do vlády už jen samé komouše. Na slovensku například komáři volby nevyhráli. Takže jasné selhání "demokratických elit" a ne lidí.

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (Human.) (11.2.2018 21:07)
A hned ta salámovka na postupné odebrání zbraní slušným lidem dává větší smysl, že. No jak říkala modla levičáků Lenin jeden ozbrojený uhlídá sto neozbrojených a na to jeho žáci nikdy nezapoměli. A všem co by na potkání parkovali střely do hlav jiných bych doporučil vážit víc slova. Naplňuje to totiž znaky nebezpečného vyhrožování a dá se za to sednout do chládku aby měli čas se uklidnit a pak už žádné černé mamby v kapse nebudou. [odkaz]

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (mrc) (11.2.2018 21:04)
Gembler: Ľudia v 1948 zvolili komunistov, čím spôsobili, že najbližších 40 rokov mohli rozhodovať len tie jediné a správne elity. To je reálny problém demokracie - ľudia môžu voliť tak, že si tým sami uškodia.

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (.:Gembler:.R (11.2.2018 19:34)
To se s těma Levošáckejma sračkama protrh pytel. Nevyhrál jediný a správný kandidát, tak internet zasereme sračkama typu, že lid je naprosto debilní a v referendu nedokáže rozhodnout ani o tom, že vzduch se bude dýchat. Pěkně připravit půdičku, pro to, aby mohli rozhodovat jen ty jediné a správné elity.

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (qwert01R (11.2.2018 18:05)
ty vole no to je gól :-D ... stranická a politická doktrína zavelí, a najednou už sluníčkům a demokratům nepřipadá referendum jako nástroj svobody a svobodné vůle :-D ... a ještě na to poukazují jako na vlastní myšlenky

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (_Meko1) (11.2.2018 17:46)
mrdukráľ ozajstný: Autori: Dan Lubin, Carl Melis, David Tytler. Nevidim ziadneho POC a dokonca ani zenu. Jestli tě někdy potkám, tak počítej, že ti do lebeční kosti zaparkuju dvě 9mm Black mamby ty climatechangedenier mamrde :-D

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (mrdukráľ ozajstný) (11.2.2018 17:41)
to je ešte nič, Slnko v referende odmietlo kvikot klima-alarmistov... oteplenie ešte budeme potrebovať [odkaz]

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (SpimfurtR (11.2.2018 17:38)
tohle se tyka specialni teorie relativity. reknete to opovi.

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (456) (11.2.2018 17:35)
Ožralý salonní levičák sebou sekne na chodník: Zasraní inteligenti. Postřílet i s Ňůtnem.

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (Stalkerioso) (11.2.2018 17:14)
Meheh: Chlubit se svým penisem o velikosti 9mm, mutací pohlavních orgánů a černošstvím z tebe hrdinu neudělá

Lid_v_referendu_odmitl_vysledek_zidovske_pseudovedy.jpg (_Meko1) (11.2.2018 17:06)
zdar, 4% OP. 9mm black mamba, uz sa bojim :-D Mas dake lepsie buzzwordy? Este viac vyhrazok FB typu v ramci boja proti "antidemokracii"?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...