Nebankovní půjčky  |  Hosting zdarma  |  Rychlá půjčka  |  Domény od 79Kč  |  Fleshlight


Milos jde dnes na ruskou ambasadu zapit konec Velke vlastenecke valky. Takze si ujasneme terminologii
Obrázek Milos jde dnes na ruskou ambasadu zapit konec Velke vlastenecke valky. Takze si ujasneme terminologii
dan tok Chip 26Dale halsovaci listek jaromira soukupa Pho Asocial mate dobre brzdy - stydte se ze myslite jenom n...
Komentáře (86) Komentovat Nezobrazovat

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (douglas) (15.5.2018 21:09)
temna-hmota: co do toho pleteš neziskovky? kdyby sis navic přečetl celou diskuzi tak neplacáš blbosti

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (temna-hmotaR (15.5.2018 21:08)
Pako z neziskovky objevilo malování. Pro nevzdělané dutoleby: II. sv. válka začala konfliktem dvou spojenců, kteří společně cupovali Československo [odkaz]

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (MSGR (13.5.2018 15:52)
Len tak mimochodom, aký motor mala prvá prúdová stíhačka vyrobená v ZSSR?

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (456) (11.5.2018 15:19)
Rusko mělo víc techniky? Možná jo, třeba jen stíhaček P39 měli asi 5000 kusů. [odkaz]

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (rozoko) (10.5.2018 8:56)
Qpal: Rusko mělo víc techniky už od začátku německého útoku. Třeba asi 4 × víc tanků, mnohem víc ketadel, atd. Německo asi neudělalo pořádný průzkum situace, což je pro něj typické (teď islamizace). Zničil je pocit nadřazenosti. A neměli nic na t-34. Nedokázali zabránit převozu továren na Ural. Ruské ztráty byly první rok strašné, zmizely téměř celé ročníky chlapů, ale Rusko dokázalo ztráty nahrazovat. Němci ne.

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (GeorgethebestR (10.5.2018 8:36)
MÁLO CAPS LOCK!!!!MÁLO !!!

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (Dež0n - nereg) (10.5.2018 7:51)
Přesňe, vazoun má pravdu, neplyvejte na památku těch, co ňikdy žádnou válku nevivolaly a přestaňte porad mluvyt blbosti co ste někde vyčetly f knížkách!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (vazoun) (10.5.2018 6:14)
tady je zas idiotů kteří neví kdo nás osvobodil, rusové bojovaly za naši vlast a my se jím odvdecujeme plyvaním na jejich památku??? Američani Plzeň neosvobodili, tu osvobodili naší občané. kolík válek vyvolali ti vaší Američané?? a kolik rusové? žádnou, tak přestaňte pořad mluvit blbosti

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (MerlinR (9.5.2018 23:26)
@qpal: To je sice hezké, ale Němci své ztráty nahrazovat nedokázali, pro Rusy to problém nepředstavovalo. Jinak je vážně smutné, kolik je tu rusofobů ... bububu, hajzlíci, přijde velký rus a odnese vás v pytli. A možná už ho máte pod postelí, nezapomeňte si to před spaním zkontrolovat. :-D

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (qpal) (9.5.2018 21:29)
pardon: osvobodily -> osvobodili. Urcite tam byly i vojandy, ale urcite ne pouze vojandy :-)

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (qpal) (9.5.2018 21:28)
Tenhle obrazek je dost trefny, ucit se musi ta cast dejin ktera je pro rusko dulezita. O paktu Ribbentrop-Molotov se pomlci a misto toho se zdurazni jak rusove osvobodily vychodni evropu a tak si posleze osvobozene staty sami demokraticky zvolily komunisticke vedeni pod sovetskym svazem. Katyn a systematicke vyhlazovani inteligence a obsazovani klicovych silovych slozek v pozdeji okupovanych statech uz je potom hadr, proste to nereknete a basta.

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (qpal) (9.5.2018 21:21)
@rozoko; ..'ale Rusko prostě vyrábělo rychleji a víc techniky, což bylo v té válce klíčové.' To neni tak zhave, jak se pise v odkazovanem clanku: In the steppes of Soviet-Asia, the most desperate production of its time was coming to climb. In 1943, military output of Russia finally outstripped Germany's. Even in the Battle of Kursk, in 1943, which was considered a defeat for the German forces, the loss ratio was roughly 7:1 in favour of the Germans.

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (Kozy Gule Riť) (9.5.2018 21:14)
v každom prípade mali (ako spolurozpútavatelia vojny) v Norimberskom procese sedieť stalinisti na opačnej strane... a keby bol US prezident Churchill, dostali by to pekne vysvetlené atómovo (samozrejme žiadna komunistická špionáž by ani nevznikla lebo domáca červená zberba by bola dávno v base ) aj s dovetkom že o východnej Európe nech ich ani nenapadne snívať

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (rozoko) (9.5.2018 20:59)
snad: to zas ne. Data sedí, klidně bych to vzhledem k chování Němců v českém pohraničí přesunul na září 1938. On i ten obrázek tady taky sedí...

Milos_jde_dnes_na_ruskou_ambasadu_zapit_konec_Velke_vlastenecke_valky._Takze_si_ujasneme_terminologii.jpg (snad) (9.5.2018 20:56)
rozoko: přitom to ve skutečnosti bylo tak že valka začlo v roce 1941 a odehravala se cela v podstatě jen na východní frontě

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...