Fleshlight  |  Sleva na mall.cz  |  Hosting zdarma  |  Nebankovní půjčky  |  Domény od 79Kč  |  Rychlá půjčka  |  DealeXtreme


Neco jako
Obrázek Neco jako
domecek  Funny someday socialisti2 Autocucumber rektorat cvut-inzenyrske reseni one small push
Komentáře (64) Komentovat Nezobrazovat

Neco_jako.jpg (nichalR (3.12.2017 16:08)
mrkev: nevyberu si nic z toho, protoze nejsem v podruci nejake knihy.

Neco_jako.jpg (Human.) (13.11.2017 22:30)
A stačí se podívat na reakci holanďanů-1 řádek o tom že Turecko vysláním ministryně i přes to že byla persona non grata a přiletěla překročilo diplomatické zvyklosti a následných 13 různých výhružných a hysterických Tureckých reakcí od 11 do 23 března ve stylu můžete za masakry,jste nacisti apod.To od islamistického polodiktátora,co vraždí a zavírá opozici a vyvražďuje turecké kurdy ve velkém opravdu sedí.Takže já se dívám a vidím, že čím míň, tím líp a čím silnější ocelová pěst na vaší ruce tím víc úcty.

Neco_jako.jpg (Human.) (13.11.2017 22:05)
[odkaz] fotka žaček stření školy. Burky v UK zabanovali (není vidět kdo je uvnitř a co dělá) ale šátky ne. A [odkaz] zde se člověk dočte jak probíhal spor Erdogan - Nizozemí.Holanďani neběhali po náměstích jako turci v Rotterdamu a nepíchali nože do pomerančů, když oranžová je barva Nizozemí. Je jich málo jak píšeš, tak řežou jen pomeranče,jak ohleduplné.

Neco_jako.jpg (mrkevR (13.11.2017 21:45)
@Human. Máš oči ale nevidíš... A tedy navíc projektuješ. Ne. Burky v GB nosí řádově desetina promile muslimek, do ISIS utíkalo (za údajně lepším životem) další promile a úplně stejně je to i s těmi holandksými turky. Jenomže když Human vidí každého tisícího něco dělat, tak to hned dělají všichni.... Demence na této stránce opět nabírá nové otáčky, viď, okolek.

Neco_jako.jpg (Human.) (13.11.2017 21:19)
Tady máme krásnou ukázku z debaty muslimů v ČR k násilí na ženách. [odkaz] Být muslimka tak se tetelím blahem. A to tu jsme 100 let za opicema, ženská obřízka a útoky kyselinou z Anglie nebo podříznutí příbuznými z Německa k nám ještě neproniklo.Tak se tam mrkev může zapojit když tak rád diskutuje a řeší diskusí problémy..

Neco_jako.jpg (OwczaR (13.11.2017 11:57)
Dr. Noo: Army of God, LRA (btw, větší death toll než ISIS, jenomže to nikoho nesere, protože všichni mrtví byli černí), potenciálně třeba ti polší magoři, co teď pochodovali pod křížem a vyhrožovali židům.

Neco_jako.jpg (Dr.NooR (13.11.2017 11:46)
Mrkev je kokot. Ktorí kresťania v mene viery vraždia???

Neco_jako.jpg (Human.) (13.11.2017 9:31)
mrkev:Buď jsi muslim, nebo naivní snílek.Muslimky v GB nosí burky,2-3 generace turků v holandsku na Edoganovu výzvu řve s tureckými vlajkami "řekni slovo a začne peklo,"pařížští atentátníci se v belgii promenádovali 14 dnů po ulici,chodili si pro pizzu a nikdo je neudal, novošvédi rádi jezdili za ISIS do sýrie či iráku páchat zločiny za které by se SS styděly.Ovšem když se jim pak místo Norimberku a šibenice dostane přivítání a "znovuzačleňování do společnosti" tak je to doslova zoufalé.Máš oči ale nevidíš.

Neco_jako.jpg (Kit) (13.11.2017 8:58)
A co prosimte Mrkev delaji ti nejradikalnejsi konvertiti ke krestenstvi? Tedy jako krestan bych typoval ze budou aplikovat doktrinu Jezise Krista o absolutni nenasilnosti, protoze "nas boj neni proti telu, ale proti duchovnim zlostem!" Nebo budou nastavovat druhou tvar, a nebudou se branit, kdyz jim das facku? Ujdou s tebou dve mile? Nebo budou pomahat sousedum jako dobri samaritani? Zkratka, co si predstavujes pod zradikalizovanym konvertitou ke krestanstvi? Povidej, prehanej...

Neco_jako.jpg (Amos) (13.11.2017 8:48)
Spíš je to něco jako Naschledanou ne?

Neco_jako.jpg (dem) (13.11.2017 8:12)
alahu Akbar použil svého času i nas president, a ten přece není špatný člověk!

Neco_jako.jpg (okolek) (13.11.2017 7:12)
Napsal bych sem nejake argumenty, ale ten pakyn by je nejspis ani necetl a pripadne by je nejak demagogicky prevratil, ci odklonil debatu k jinemu tematu jak to tu predvadi bezne...proto uz mi zbylo jen : mrkev je kokot B-)

Neco_jako.jpg (mrkevR (13.11.2017 2:10)
@brnokomouš Radši no comment... @Human Ty to píšeš, většina čechů si to, vyhecovaní mlžícími kretény jako Okamura, taky myslí, ale dosavadní zkušenosti ukazují, že je to naprostá blbost. Většina druhé a třetí generace muslimů v evropě je minimálně reformovaná, velké množství od víry odpadá úplně (nejradikálnější jsou konvertiti ke křesťanství). I ty němce (kteří si to teď posrali s přijímáním bez kontroly) vedly k podpoře přisŤehovalců převážně dobré zkušenosti s muislimy z 60 a 70 let.

Neco_jako.jpg (Human.) (12.11.2017 23:08)
Brnonymous: Mají to tak, protože islám, to je celá společnost, způsob života i chování. Tomuto přístupu byla blízká Byzanc, kdy císař byl i nejvyšší kněz a Osmanská říše, kde sultán byl zároveň i chalífou všech muslimů. A vzhledem k tomu, jak se tato společnost chová všude kam přijde, jak se odlišuje a tvrdě potlačuje vše okolo nevěřím že kdy dojde k takové změně aby byli schopni žít s ostatními v míru. A kde nepřítele nejde reformovat aby se stal přítelem, zbývá jen poddat se mu, boj nebo vlastní smrt.

Neco_jako.jpg (Human.) (12.11.2017 23:03)
Ad ten Ďábel Koniáš, vybarvený v Jiráskových dílech jen v nejtemnějších barvách sice spoustu knih spálil, ale z velké většiny se jednalo o dobovou "brakovou literaturu" ze Saska, šířenou protestanty ovšem také spoustu knih (těch historicky i obsahově cenných) zachránil, protože to byl také vzdělanec, což JIrásek už tak nezmiňoval. Zdaleka neházel bezduše vše na hranici jako nacisti či marxisti v dobách kdy měli moc v rukách.Ale to se pak úderka špatně píše když hlavní záporák zase až takový záporák není.B-)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...