Domény od 79Kč  |  Nebankovní půjčky  |  Fleshlight  |  Rychlá půjčka  |  Hosting zdarma


RIP Karel Slezak
Obrázek RIP Karel Slezak
Mornig workout Vladce se sluzebnictvem Auto ze skolky ctyrlistek a politicka debata Kapitalismus po cesku dan tok
Komentáře (28) Komentovat Nezobrazovat

RIP_Karel_Slezak.jpg (Dr.NooR (12.2.2018 12:16)
čtěte "Copak nemůžeš mít ZÁJEM informovat veřejnost nestraně a bez zaujetí? ... :D Sám se zamotal do vlastního blábolu." Ty si tu známy kokot. Novinári majú POVINNOSŤ a nie záujem verejnosť nestranne a bez zaujatia informovať.

RIP_Karel_Slezak.jpg (xxxxx) (11.2.2018 16:24)
Nějaká chyba? Proč se mi toto dnes jeví mezi novými (dne 11.2. 8:36), když je to pár dní staré. Dokonce i link z hlavní stránky na něj jsem měl "šedivý" mezi bílými. P.S.: Pokud je to zdejší úmyslná politická kampaň (reklama) zdejších stránek, tak se omlouvám. Jednou za čas to překousnu.

RIP_Karel_Slezak.jpg (Neregistrovaný Negr) (11.2.2018 11:27)
Prochcanej popičák: Už jsem tě několikrát vyzval, ať sem ty svoje sračky neuploaduješ, ještě jednou a budou podniknuty jisté kroky, varuju tě! >-O

RIP_Karel_Slezak.jpg (LemonFRR (11.2.2018 9:12)
Dr.Nooo: Keď si pozrieš zábery zo Zemákovho štábu, tak to boli až na výnimky starí komunisti, čo si pripomínali staré časy, tak sa nehodno čudovať, že sa v atmosfére víťazného februára zobudili staré reflexy chlastania, mlátenia mladých a novinárov, ktorí nepíšu pre Rudé právo. A k označeniu, to je proste korektnosť, kým nie je právoplatne usvedčený, je len podozrivý.

RIP_Karel_Slezak.jpg (neregsmrtka) (8.2.2018 15:41)
Ing. Miloš Zeman je prezidentem všech občanů – obyčejných lidí, slaboduché třetiny národa, debilů, dementů a alkoholiků, tvořících sedminu národa, psychopatů, žen, které se prošoustaly do funkcí, novinářských kurviček a šlechticů, kteří zdegenerovali z nedostatku znásilňování.

RIP_Karel_Slezak.jpg (čtěteR (8.2.2018 14:25)
(Dr.Noo) Copak nemůžeš mít ZÁJEM informovat veřejnost nestraně a bez zaujetí? ... :D Sám se zamotal do vlastního blábolu.

RIP_Karel_Slezak.jpg (anonymys) (8.2.2018 13:28)
Dr.Noo? SCW? :-D

RIP_Karel_Slezak.jpg (Dr.NooR (8.2.2018 13:12)
No a nakoniec "Policie na konci ledna oznámila, že potyčku vyšetřuje pro podezření z výtržnictví. Trestní oznámení v případu podal jeden z novinářů." Kam tento skurvený svet speje, keď po všetkých tých videozáznamoch má polícia PODOZRENIE z výtržníctva. Chápem, že skurvená banda advokátov používa kľučky a budú tvrdiť, že pokiaľ nie je právoplatne odsúdený, tak je iba podozrivý, ale do PIČI, na jasný čin povedať, že je PODOZRIVÝ? Na verejnosti zabijem niekoho a všade budú hovoriť, že som podozrivý?

RIP_Karel_Slezak.jpg (Dr.NooR (8.2.2018 13:09)
A ani som nezaregistroval, že by novinári ako celok a teda aj samotný Syndikát mali prestíž. Možno nejakí jednotlivci. Ďalej citujem "Slezák se později prostřednictvím syndikátu omluvil a uvedl, že ve štábu jednal pod vlivem emocí.". Chápem, že bol "novinárom" Ale najskôr poškodí prestíž a záujmy a potom sa Slezák prostredníctvom Syndikátu ospravedlňuje??? To je gól do vlastnej brány.

RIP_Karel_Slezak.jpg (Dr.NooR (8.2.2018 13:06)
Nesledujem moc vašu politickú scénu. Ale toto som zaregistroval. Bol to proste zmrd. Ale keď som čítal na novinky.cz ten text, tak som oči otváral. Budem citovať "Slezák podle řídicího výboru organizace svým jednáním poškodil prestiž a zájmy Syndikátu novinářů.". WTF. Syndikát novinárov má nejaké záujmy??? Ja som myslel, že majú len objektívne informovať verejnosť. Ak majú nejaké svoje záujmy, tak je to asi nejaký spolok, záujmová skupina, ale potom tie KURVY sa nemôžu nazývať novinári.

RIP_Karel_Slezak.jpg (bozi mlyny) (8.2.2018 10:51)
Byl to sociopat a boží mlýny melou pomalu a tentokrát docela rychle. Amen.

RIP_Karel_Slezak.jpg (Che) (8.2.2018 10:34)
Jde to odspodu, ale dobrý, dobrý…

RIP_Karel_Slezak.jpg (Nasranej vopičákR (8.2.2018 7:48)
Žádnej RIP >-O Smaž se v pekle, dobytku komunistickej. S ožralým Rokytkou mrsknul o zem, jak s pytlem a bude si hrát na samaritána.

RIP_Karel_Slezak.jpg (čtěteR (8.2.2018 1:49)
Když vidim tu špínu, co ještě tenhle komunistickej zmrd se Šoltou šířil dávno po události, tak jsem upřímně rád, že takovejhle zmrdeček už mezi náma není... Na světě je zase o kousíček lépe...

RIP_Karel_Slezak.jpg (holá_prdel) (8.2.2018 0:20)
Kdy je pohřeb? Šel bych se kouknout, jak bude Rokytka zase pařit! Na rokytkuuuuuu!

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...