Rychlá půjčka  |  Nebankovní půjčky  |  Sleva na mall.cz  |  Hosting zdarma  |  Domény od 79Kč  |  Fleshlight


a prectete si valku s mloky
Obrázek a prectete si valku s mloky
nosic desek hlas lidu prchale Holding son Loutkovodici P 2BS Vystrihujte si jak zabranit znecisteni
Komentáře (55) Komentovat Nezobrazovat

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (OwczaR (7.12.2017 14:15)
Ne, já čaruju s tím, co říkal jejich statistický úřad, akorát se mi nechce to dohledávat. A daňový ráj si můžou dělat jak chtějí, pokud jim odejde půlka City (a tak to dopadne, pokud si nevyjednají slušnou smlouvu o přístupu na EU trh), takže těch 50G stejně budou muset cvaknout.

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (Human.) (7.12.2017 13:54)
Pan Juncker a Lichtenštejnsko mají s tímto druhem podnikání bohaté zkušenosti, tak asi proto z něj udělali toho předsedu. :-P

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (Human.) (7.12.2017 13:52)
To napsal pyca, ale logicky GB jako čistý plátce mnoha miliard ročně do rozpočtu EU se plateb do zdravotnictví ani jako člen EU nevyhne tak dnes platí oboje. Jsem zvědavý kolik nakonec ten "rozvod respektovaných partnerů a přátel" bude stát, hodně záleží na čem se dohodnou.Mezi Farragem a tebou nevidím zase takový rozdíl, oba čarujete s čísly z klobouku.A i kdyby to bylo těch 50 miliard, jsou to jen 4 roky jejich členství v EU a jsou na stejném. Udělají daňový ráj a EU bude blbě čumět kde budou sídla firem.

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (OwczaR (7.12.2017 13:39)
Haha, tady se fakt vážně operuje s těmi Ł350M, o kterých Farage hned ráno po referendu přiznal, že si to vycucali z prstu? A nejen to, Human to dokonce zdvojnásobuje. Vůbec neva, že je to třetina až polovina (podle toho jestli se počítají platby EU nevládnímu sektoru) a že UK bude muset navíc cvaknout min €50G EU (nemluvě o nákladech ztracených příležitostí), ale zlá EU, bububu, že?

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg ((s)kolemjdouci) (7.12.2017 13:14)
ty hradby maji z obou stran, blbe se tam vyhyba nejen kamionum

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (Human.) (7.12.2017 13:06)
okolek: Tak z hlediska EU je pro stát je vždycky lepší když posílá peníze EU než když je neposílá ;-) Spíš měl soudruh piča napsat, že namísto 700 milionů liber týdně do nenažrané EU a černé díry jménem zdravotnictví bude UK posílat 350 milionů týdně do zdravotnictví a 350 bude mít volných na něco jiného.

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (okolek) (7.12.2017 10:43)
Pro zlou picu (btw: nomen omen?). Nerozumim tvemu argumentu a take nechapu jeho souvislost k obrazku, cituji: "Jj, ja vim, namisto posilani penez 350 mil liber tydne do nenazrane EU je radeji zasleme do UK zdravotnictvi." mohl by jsi to prosim rozvest?

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (Medved) (7.12.2017 10:28)
běžte s tímhle už do hajzlu

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (Dež0n Nereg) (7.12.2017 10:22)
totak - obrázek není vtipný, ale je zajímavý. Co je smutné, že tam chybí "...a my s nimi." Bohužel hlasitá menšina typu Pyca_Zla svým vlivem na posraný politiky nám to zařídí...

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (totak) (7.12.2017 8:55)
jestli je chtit si na webu s vtipnymi a zajimavymi obrazky prohlizet vtipne a zajimave obrazky anarchofeministickohipsterske, tak jsem asi anarchofeministickohipsterskej.

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (HanumanR (7.12.2017 8:39)
Totak - Tak si po ranu listuju rouming jako vzdycky a koukam vtipnej obrazek, vtipnej obrazek, hezky baby, vtipnej obrazek, a rikam si co se to deje. Ale nezklamali jste, zase si sem sem musela nejaka kunda postnout svůj anarchofeministickohipsterskej koment ... B-)

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (totak) (7.12.2017 8:35)
Tak si po ranu listuju rouming jako vzdycky a koukam vtipnej obrazek, vtipnej obrazek, hezky baby, vtipnej obrazek, a rikam si co se to deje. Ale nezklamali jste, zase si sem musela nejaka kunda postnout svoji propagandu...

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (brnonymousR (7.12.2017 8:01)
Ziriath - jen tak doplnim [odkaz] - driv se o vzhled starali. A Valka s Mloky nebyla jen o nacismu, ackoli i nam to ucitelka rikala a na nekterych obalech knih to bylo, byla obecne proti totalite, stejnym dilem i proti komunismu. Capek komunisty opravdu nemusel (viz jeho pojednani "proc nejsem komunistou", nebo kritika ideje svatku prace v zahradnikove roce).

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (linekerR (7.12.2017 7:13)
Hloupost, strach a nenávist. Přesně v tomhle pořadí to jsou ty hlavní atributy na kterých postavil Pitomio svojí kampaň. Těch deset procent asi odpovídá dementnímu vzorku naší populace.

a_prectete_si_valku_s_mloky.jpg (ZiriathR (7.12.2017 1:21)
Tak válka s mloky byla analogie k nacismu, a islám od něj nemá až tak daleko. Jediný podstatnější rozdíl kromě úrovně techniky je ten, že nacisti měli Huga Bosse, kdežto islámský stát jsou hadráři a otrhanci, a jejich vizuál stojí za hovno.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...