Rychlá půjčka  |  Nebankovní půjčky  |  Hosting zdarma  |  Fleshlight  |  Sleva na mall.cz  |  Domény od 79Kč


minister of truth
Obrázek minister of truth
Gh gg 81221bfa-ebdf-4ca7-8e13-45fe7c2d4dc4-original Would-anyone-else-get-a-job-on-the-Death-Star-I... zima jiz v cesku StormsWTF aktualni agrodnes inspirovano diskuzi
Komentáře (11) Komentovat Nezobrazovat

minister_of_truth.gif (honikrut) (10.3.2018 9:57)
@human ap. - to je síce zaujímavá teoréma že tupoluzočvarga k voľbám ani nechodí, ale má to nejaký základ aspoň v prieskumoch (aj keď vieme ako to s prieskumami chodí)? Lebo minimálne čobolstanské skúsenosti s účasťou mečiarovoliča sú presne opačné.

minister_of_truth.gif (Human.) (9.3.2018 21:34)
nart0un: To máš pravdu, bohužel Babiš frčí na vlně "já teda taky kradu ale ti okolo ukradli řádově víc" a spousta lidí mu to věří. A když se vezme že jen do solárů ročně padne 495 Kč z každé MWh (to je skoro 10% z průměrné koncové ceny) + 39 miliard na obnovitelné zdroje převážně různým fiškusům co to mají jen na dojení státu a ne ekologii a platí jim to všichni lidi, tak nějaký babiš s hnízdem za evropské peníze je pro běžného člověka prd. On má sice i řepku žejo, ale proč to rozmazávat, tu už nemá sám...

minister_of_truth.gif (Human.) (9.3.2018 21:27)
hele ty vymetenokracie, tupý spodek gaussiánu jak jistě dobře víš má svůj ekvivalentní protějšek v chytrém spodku. Nejvíc je průměrných lidí, ne tupoblbů nebo přechytralců a právě průměrní ve volbách rozhodují. Já bych se dokonce odvážil tvrdit že ti nejblbější k volbám vůbec nechodí protože je to na ně moc intošský.

minister_of_truth.gif (kundoštel) (9.3.2018 21:06)
si tipnem že takáto pridrbaná politická rétorika existovala minimálne už v starom Ríme či Grécku (a najskôr aj dávno pred nimi) - však primitívne výhovorky tohto typu zvládajú už trojročné deti, a luzokracia je na tento typ "argumentácie" priam z definície citlivá (a nevolajte to "demokracia" keď ide o systém kde rozhoduje tupý "spodok" gaussiánu... si to predstavte tie titulky v novinách, tešíme sa z výsledkov debilokratických volieb, naša tupokracia prekvitá, vymetenokracia má u nás pevné korene...)

minister_of_truth.gif (nart0un) (9.3.2018 16:31)
fuckushima: prostě whataboutism je dnes velice populární a pitomci si ještě myslí, že je to legitimní argument

minister_of_truth.gif (fuckushima) (9.3.2018 15:18)
@nartoun - no hádaj kde sa to školí ("ale vy ste lynčovali černochov")

minister_of_truth.gif (nart0un) (9.3.2018 15:14)
Human: se ta Babišova rétorika někde školí ne? neustálé fňukání ve smyslu: "co já, ale oni taky a tamten taky. jo a Bakala krade!!". to je mor tohle babišovské vzlykání a místo přímé chlapské odpovědi, jsou to lži, urážky, pomluvy a poukazování na chyby jiných (asi jako, že když on, tak já taky a všechno v poho). prostě, jak malý spratek, což on je.

minister_of_truth.gif (Human.) (9.3.2018 13:28)
Já to naštěstí neslyšel ani to slyšet nehodlám, tak se tím nemusím zlobit :-). Přesto za tím že takové ministerstvo mít v rukách chce víc a víc současných politiků včetně těch co by se do své na odiv vystavované demokratičnosti nejradši oblékli kdyby to šlo si stojím.

minister_of_truth.gif (DukyR (9.3.2018 12:56)
Human.: Právě jsem viděl celý Babišův projev, i projevy všech následujících řečníků v PSP a musím říct, že to Babišovo neslušné žvatlání, které pak následující řečníci vcelku celé rozmetali, jaké to byly zcestné lži, bylo opravdu to nejhorší z celého dne. Nechápu, že ho nevyvedla ochranka.

minister_of_truth.gif (Dr.Str.R (9.3.2018 12:55)
Human: Tím si nepomůžeš, když máme stát, kde na svátek práce nikdo nepracuje, o svátku lásky nikdo nemrdá a o prázdninách nastává čas na dětskou práci na polích, protože automobilky přeplácejí zemědělce.

minister_of_truth.gif (Human.) (9.3.2018 12:14)
Ti co tohle postují by sami nejradši měli takové ministersto, protože poslední dobou jim ta jejich pravda víc a víc skřípe.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...