DealeXtreme  |  Nebankovní půjčky  |  Hosting zdarma  |  Fleshlight  |  Rychlá půjčka  |  Domény od 79Kč  |  Sleva na mall.cz


new sweden at it again
Obrázek new sweden at it again
one small push cesta v Irsku Kdyz si konecne uvedomis kolik bolesti a utrpen... Itchy and Shreddy socialisti2 - Patecni chvilka poesie -
Komentáře (15) Komentovat Nezobrazovat

new_sweden_at_it_again.jpg (Human.) (14.11.2017 14:49)
A jen pro zajímavost, ten obrázek je součástí kampaně na změnu švédské vlajky pro premiéra švédska [odkaz] Autoři to popisují že je to tak absurdní aby to probudilo spící většinu proti blbostem, ale text je jako by vypadl z Kliniky po povedeném sběru konopí.A hromada lidí z muslimských zemí tuto petici "zbavme se urážlivého white supremacy kříže" podepisuje.

new_sweden_at_it_again.jpg (Human.) (14.11.2017 14:41)
(..): no muslimové mají k fašistům podobu skutečně jako zrcadlo. Trochu se děsím toho že by za trochu toho nepohodlí s docházením do mešity místní neonaci dostali po čem touží - vyvraždit židy, držet otroky z řad "untermenschen/nevěřících", silný princip vůdcovství, podřízené postavení žen... Oni by se v tom rychle zorientovali. Liberál podporující islám není liberál ale v lepšmí případě kokot, v horším zakuklený totalitarián.

new_sweden_at_it_again.jpg (brnonymousR (14.11.2017 14:30)
LGBT lidi maji smulu, protoze kdyz naposledy muslim vystrilel nocni klub LGBT komunity, tak se LGBT vudci tvrde postavili na stranu... Muslimu. Tezko rict, koho LGBT mluvci reprezentuji, ono to neni tak, ze by si vsichni tepli nekoho zvolili, spis par slunicek krici, ze reprezentuje X% populace a pritom by klidne vedli koncentrak pro homosexualy, kdyby si tim mohli kopnout do euroatlanticke civilizace, kterou ze srdce nenavidi. To je jejich jedina politika.

new_sweden_at_it_again.jpg (..) (14.11.2017 14:23)
Human: já bych k tomu stolu přizval i muslimy. Byla by sranda, protože by brzo zjistili, že mají blíž spíše ke konzervativním názorům "xenofobů", než ke sluníčkářskýmu pseudoliberalismu ;-) Když se ty skupiny neznají, tak se vzájemně soudí spíš podle externích projevů a ne podle toho, proč se takhle projevují. To by LGBT čuměli kdyby se jejich chráněnci a "fašouni" shodli, že gay pride a podobný věci nechtějí akceptovat :-D U toho bych skoro až chtěl být (ačkoli muslimy nemusím z jiných důvodů).

new_sweden_at_it_again.jpg (Human.) (14.11.2017 13:22)
Podle mě je jediná nenásilná cesta jak toto vyřešit taková,že si ty tzv."sluníčka"sednou spolu s"xenofoby"k jednomu stolu, dají na stůl své argumenty, které budou mít pro obě strany stejnou váhu dle jejich objektivní důležitosti a pak dají dohromady fungující řešení problému.Strašně tu totiž schází skuteční politici z obou stran, schopní a ochotní se domluvit. Jinak to časem sklouzne k násilí a jedna strana druhou prožene komíny, čímž se sice situace vyřeší také, ale za cenu obrovského utrpení všech lidí.

new_sweden_at_it_again.jpg (Human.) (14.11.2017 13:11)
Je to krásně vidět ve stoupajícím napětí ve společnosti a v mnoha státech se výměna informací omezuje už čistě jen na nadávky, případně i první fyzické útoky. Když tyto skupiny k sobě nenajdou kompromisní cestu, obávám se že to skončí masovým násilím a úplným vybitím slabší ze skupin,případně obou nějakou třetí entitou. Je to dobře vidět i zde, kdy "řešení" je buď něco nápadně podobného totalitnímu režimu s holokaustem nebo naopak prosazování zničení současné společnosti a taktéž fyzická likvidace odpůrců.

new_sweden_at_it_again.jpg (Human.) (14.11.2017 13:04)
Owcza:Ale kdepak,co máš pořád se střílením muslimů?Já to vidím tak že v dnešní době se lidi mnohem víc uzavírají do nějaké uzavřené sociální bubliny, ve které se ohybují. A tuto bublinu případně opustit je mnohem těžší,protože přijdete o všechny kontakty naráz a ještě vás často nenávidí. tak se raději drží názorů prosazovaných v rámci bubliny a je velice obtížné je změnit i kdyby se dotyčnému nezamlouvaly.Tohle platí jak pro"vítače"tak i pro "muslimobijce"Ty skupiny mezi sebou neumí řešit napětí komunikací.

new_sweden_at_it_again.jpg (..) (14.11.2017 12:51)
HyperMAX: LGBT jsou naštvaní na naši společnost, že moc neuznává odchylky od průměru (v čemž mají celkem pravdu). No a přistěhovalci jsou v některejch věcech jiní a štvou konzervativce a konzervativci proti nim různě brojí... takže si LGBT asi řekli "nepřítel mého přítele je můj přítel" a už to jelo.

new_sweden_at_it_again.jpg (OwczaR (14.11.2017 12:46)
Human.: Tou klecí myslíš třeba to, že každý, kdo nechce muslimy rovnou střílet, je sluníčko vlastizrádce?

new_sweden_at_it_again.jpg (Human.) (14.11.2017 8:14)
Já bych řekl že jsou v kleci vlastních názorů a své sociální bubliny. Ta definovala "správnost" a "nesprávnost" a v podstatě totalitní způsobem hlídá členy skupiny. Kdo se jakkoli liší, je automaticky "zrádce" a ostatní členové na něj zaútočí a vyloučí ze svého středu což je silně frustrující. Tedy žijí ve své vlastní totalitě podobně jako například pokrokový člověk v islámské společnosti. Nemůžete svobodně nic říct ani konat.Ani se nedivím že tihle bojovníci za svobodu ji tak moc nenávidí - sami ji nemají.

new_sweden_at_it_again.jpg (HyperMAXR (14.11.2017 7:07)
Jak můžou jít LGBT s muslimama? Jak se nechali tak zblbnout jít s nepřítelem na život a na smrt? Asi ty feministky, co si lížou pekáče...

new_sweden_at_it_again.jpg (maris68R (13.11.2017 22:37)
Blbosť, stačí pozrieť Wiki, moslimov bolo v roku 2009 5%, teraz max. 10. Švédsko je jednou z najmenej náboženských krajín vo svete. Podľa prieskumu je vo Švédsku 46 – 85% ateistov.

new_sweden_at_it_again.jpg (Make Czechoslovakia great again!) (13.11.2017 22:34)
open borders for Israel

new_sweden_at_it_again.jpg (DžvírR (13.11.2017 21:12)
doprdele už...víte že dneska je to 60 let, co navždy zcepěněl Tonda Zápotonda, alias Ušatý torpédo? Nevíte! Hlavně, že máte Švedskostán.

new_sweden_at_it_again.jpg (brnonymousR (13.11.2017 21:09)
Lva v armadnim znaku uz oficialne vykastrovali... Takze proc ne?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...