Nebankovní půjčky  |  DealeXtreme  |  Domény od 79Kč  |  Hosting zdarma  |  Fleshlight  |  Rychlá půjčka  |  Sleva na mall.cz


sem se mi podepis
Obrázek sem se mi podepis
Koroduji Nightmare-on-that-street - co se to tu deje - nahoda nemyslim si  Ram a Bo Wake up hungry
Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

sem_se_mi_podepis.jpg (troncat) (15.1.2018 0:13)
to není tá moderátorka z tvnova? :-D

sem_se_mi_podepis.jpg (tlsd325) (13.1.2018 15:26)
... hlavně do té místnosti vůbec nemusel přijít. Mohl mít voličskej průkaz a odvolit někde, kde ho nikdo nečeká, klidně podle výběru ochranky na poslední chvíli. Sice by novináři přišli o fotky, ale na to by šéf ochranky mohl říct "nasrat". Jestli by ho teda Miloš s Ovčáčkem nepřehlasovali, že chtějí mediální mrdkovskou publicitu.

sem_se_mi_podepis.jpg (tlsd325) (13.1.2018 15:23)
Trochu mě pobavilo, jak Zeman pochválil ochranku. Přitom kdyby ta ženská nezvedala ruce nad hlavu, ale natáhla je dopředu a měla v jedný pořádnou kudlu, mohl ji mít Zeman klidně zapíchlou v krku... při troše šikovnosti by to stihla.

sem_se_mi_podepis.jpg (..) (13.1.2018 11:57)
Psychiatr: já si hlavně neumím představit, že by do volební místnosti přišel třeba Putin nebo Trump anižby to místo týden předtím nehlídala tajná služba. Tihle se neobtěžovali tu místnost hlídat ani jeden den, když absolutně netušili, že tam je cizinka s takhle profláknutým ksichtem... sorry jako, tohle je fakt naprostej fail ochranky, tomuhle se dalo předejít úplně jinak.

sem_se_mi_podepis.jpg (Human.) (13.1.2018 7:43)
Někoho střílet v davu lidí, to je recept na smrtelné úrazy těch okolo. Stačilo by na rok do basy a mlátit šutry na menší v kamenolomu aby si posílila prsní svaly a necítila se už tak nevyvinutá :-P No a při opakování vždy dvojnásobek sazby a ono by se to rychle vytřídilo a ještě by byly pracovně užitečné, aktivistky.

sem_se_mi_podepis.jpg (Psychiatr) (12.1.2018 23:39)
Human: Ochranka z hlediska toho, aby ty štětky a Soros měli co nejméně kompromitujících fotek pracovala na jedničku s vyznamenáním. ... Ale upřímně bych raději viděl, aby ty štětky co zaútočí na prezidenta libovolné země prostě rovnou odstřelovali. Když by se to stalo zvykem v USA, Izraeli, České republice, kdekoli - bylo by po efektu. A štětky by zase začaly hledat kunčofty a nabízet sex, orál a anál - a přestaly by dělat mezinárodní brajgl pro světovou mafii.

sem_se_mi_podepis.jpg (..) (12.1.2018 22:31)
Podle mě ochranka nepracovala moc dobře. Když se někde nachází černá tlama, tak si na ni dávám pozor ikdyž nikoho nechráním.

sem_se_mi_podepis.jpg (Human.) (12.1.2018 19:55)
Psychiatr: Holt i do sájuzu jezdili studenti z pokrokových afrických zemí, jistě vyrůstala v úplné rodině s milujícími rodiči když se dala na takovéto věci a chová se takhle ;-) Ale už je to profík, jak nekladla odpor, pak začala řvát "bolestí" aby se dala odsoudit policejní brutalita a čekala na kamery aby se do nich mohla vítězně usmívat nebo pokřikovat. Toho policistu co jí tu hubu pak držel pěkně k zemi aby neměla propagační fotky na fejsbuček by měli pochválit ;-)

sem_se_mi_podepis.jpg (Psychiatr) (12.1.2018 19:19)
Human: Od té doby, co se povinnou součástí aktivismu stalo vítání krimigrantů ve velkém, už to chtějí dělat jen největší šmejdi a největší kurvy. Začala být nouze pro Sorose. Pak to musí dělat takové bordelmamá, jako je tato z Ukrajiny. A ještě mulatka, protože některé věci by ani slušná kurva nedělala.

sem_se_mi_podepis.jpg (Human.) (12.1.2018 19:16)
Náhodou ochranka docela zapracovala, Zemana se soudružka ani nedotkla a zároveň nebyla rozstřelená hlava na kamery :-). To je úspěch. Jinak je docela smutné když největší ochránci demokracie v ČR si musí importovat takovýto ukrajinský materiál aby boj pokračoval. :-P

sem_se_mi_podepis.jpg (Psychiatr) (12.1.2018 19:14)
Dež0n nereg: A u Klause to tehdy také ochranka nezvládla. Je to tím, že jsme mnoc humanisté a všude se křičí rasismus. Ochranka má střílet a po pár zastřelených aktivistech by byl klid. Chtěl bych vidět, jak Femen se odhaluje před izraelským premiérem, asi by to bylo poslední, co by ta štětka udělala.

sem_se_mi_podepis.jpg (33joeR (12.1.2018 19:03)
thx captain

sem_se_mi_podepis.jpg (BigJohn02) (12.1.2018 19:03)
To mu to Ovčáček nemoh dopředu říct, dědka málem kleplo!

sem_se_mi_podepis.jpg (Dež0n nereg) (12.1.2018 18:54)
Ochranka to totálně nezvládla (přesto že se nepochybně v médiích bude tvrdit něco jiného). A není divu, je všude vidět, že už jsou zvyklí hlídat hlavně Zemana, aby někde nesed na prdel. Asi jim to jeho konsilium doktorů-gerontů zapomnělo sdělit, že je Míla v super kondici :-)

sem_se_mi_podepis.jpg (Psychiatr) (12.1.2018 18:23)
Ta děvka neuměla ani anglicky: "Zéman Púútin slad" opakovala asi 10 x dokola. Se zřetelným ruským přízvukem při vyslovování jména Púútin.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...