Vánoce na DX  |  Webhosting  |  Dropbox  |  Domény  |  Dron na DX  |  VPS


Nalezeno 53 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Padesátjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (xerath77) (25.6.2019 15:49) reagovat
[odkaz]

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (BobsikR (24.6.2019 7:19) reagovat
Kdyby jste prestali resit sracky typu leva/prava, zahy zjistite, ze kurvy jsou tam vicemenne vsichni a ze "zvoleni" nekoho lepsiho je jen naivni predstava, ktera jen kazde volby rozhada lidi mezi sebou, misto toho aby vzali vidle a to svinstvo v Prsze v nixh vynesli ven na smetak..

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (DD) (22.6.2019 14:31) reagovat
Navíc pokud jsi reagoval na komentář níže tak ANO není ve vládě s SPD ale s ČSSD, toho sis nevšiml?

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (DD) (22.6.2019 14:30) reagovat
Docela se divím že se v dnešní době dokáže ještě někdo tvrdit že SPD je pravice

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (DD) (22.6.2019 14:23) reagovat
PaulZy: prý pravičáci :D Okamura říkál že je podle něj komunismus nejdemokratičtější systém, nevadí mu spolupráce s KSČM a v programu mají napsáno že pravolevý systém považuji za překonáný (typické řeči latentních levičáků). SPD může za pravici považovat jen člověk který o politice moc neví. O levicových reformách ANO v poslední době ani nemluvě

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (PaulZyR (22.6.2019 14:02) reagovat
Středolevou? ANO a SPD jsou pravičáci.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Nevimdal) (22.6.2019 11:42) reagovat
Libi se mi jak zdejší údajní antilevičaci a bijci komunistů podporují středolevou vládu která má přímou podporou komunistů a levicového prezidenta. Inu, podle činů se pozná kdo myslí svá slova vážně a kdo je jen pokrytec

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (pamětník) (21.6.2019 22:59) reagovat
Pivo: A něco k otázce, kterou jsem v minulém příspěvku položil, bys neměl? - Hm, zjevně ne, neboť v diskusi se mnohem snadněji "vyhrává" odváděním pozornosti a podobnými fauly. Nejlépe ad hominem - že prý jsem neschopný (pardon "nejsem schopný"), ale nechme na laskavém čtenáři, aby si dočetl backlog diskuse (což nejspíše neučiní, resp. nezapamatuje si to celé), že se mě na to nikdo doposud neptal, tudíž jsem odpovědět ani nemohl. Tak já taky ad hominem: kolega dvoučárka má hned v první větě úplnou pravdu.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Rudolf KittlerR (21.6.2019 20:35) reagovat
:o)

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Human.) (21.6.2019 20:34) reagovat
Hele, berte to filozoficky. Všechno je jen otázka času B-)

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Rudolf KittlerR (21.6.2019 19:31) reagovat
náhodou, Zuzka Kocumová řikala, že to je otázka času

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (CajgonR (21.6.2019 18:38) reagovat
Pokud by Bureš odstoupil což si moc nedokážu představit tak jako nejrealističtější scénář bych viděl úřednickou vládu, klidně bez důvěry, ne že bych si to tak přál ale Zeman pravděpodobné předčasné volby nedovolí a klidně jmenuje vládu bez důvěry. Pořád je to ale o něco lepší než vláda s premiérem vyšetřovaným za podvod, ikdyž ne o moc.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (PivoR (21.6.2019 18:11) reagovat
pamětník: takže já sem zastánce Bureše? Ještě nedavno jsem byl zastánce Kalouska, zastánce Nečase, sluníčkářský vítač, pražský kavárník... a teď jsem najednou zastánce Bureše. No twl. Musim si to někam psát B-) Pokud protestuješ proti výsledkům voleb, smiř se s tim, že se někdo zeptá jakou vidíš alternativu. A tu nejsi schopný ani naznačit. Víš že volby jsou špatné, protože Hitler, že kdo volby uznává je kobliha, ale kdo nám tedy zvolí vládu, to neřekneš.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (,,) (21.6.2019 16:32) reagovat
Pivo: Ty jseš taky dobrej píčus. Takže "zrušit demokracii" = "bude nám vládnout Džony"? To jako se tohoto nebezpečného náboženství držíš tak pevně, že tě ani nenapadne, že když se to stalo jednou (lidi zvolili Hitlera), že se to může stát klidně znova? A pak zase? Kolik lidí musí ještě zařvat, abys pochopil, že kritika demokracie je zcela oprávněná?

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (pamětník) (21.6.2019 15:03) reagovat
Pivo: Přesně jak si kolega předpověděl, hlavně argumentovat opakem toho, co napsal ... či z jakého jeho výroku plyne "Lidi by neměli kecat do vlády"? Pokud dobře vidím, to je tvrzení vaše (zastánců Bureše), ve smyslu že mimo volby maj lidi držet hubu a krok, tedy pardon, vzletně řečeno "uznávají i výsledek voleb". Kolega s tím Hitlerem naopak argumentuje proti. Hezky popíráš sám sebe, když demokraticky uznáváš výsledek voleb a zároveň to samé (nezpochybňovat vládu) považuješ za "útok na podstatu demokracie"

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (PivoR (21.6.2019 14:38) reagovat
Džony Boj: argument Hitlerem útočí na samotnou podstatu demokracie. "Lidi by neměli kecat do vlády, protože jsou blbí; lidi by neměli volit, protože jsou ovlivnitelní, viz Hitler, ten byl taky zvolen..." Co chceš na takový argument slyšet? "Ano, Džony, lidi jsou kreténi! Zrušme demokracii! Budeš nám vládnout ty, protože si nejchytřejší". Buď aspoň upřímný a přiznej, že demokracii odmítáš. A zkus pochopit, že jsou lidé, kteří demokracii uznávají a tim pádem uznávají i výsledek voleb. Narozdíl od tebe.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Džony Boj) (21.6.2019 13:30) reagovat
( . ) ( . ): Proč napadáš mě ale ne můj argument? Místo toho aby jsi rozbil můj argument mě napadáš, protože si chceš za každou cenu něco anonymně na internetu dokázat. Zvyšuj si ego, ale lepší nebudeš. Studoval jsi levičáckou fakultu a setkal jsi se osobně s něčím co popisuješ? Podle toho co píšeš soudím že ne. Dolož jak a kde to takto probíhá. Nedoložíš nic. Křičíš trapně do prázdna. Měl si snahu mě ztrapnit, ztrapnil si sebe. A nezapomeň tu psát lživě opaky toho so jsem napsal já, to budeš originální.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (456) (21.6.2019 13:09) reagovat
resp. "kdo si to nemyslí" *

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (456) (21.6.2019 13:09) reagovat
bureš je hitler, ovar je hitler, v ČR je teď totalita. kdo s tím nesouhlasí je kobliha a má notičky od prchala. /thread

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (okolekk) (21.6.2019 13:04) reagovat
2: dylin: Až se tak stane, tak můžeš oprávněně bečet, zatím tady jen leštíš věšteckou kouli. Stejně je to komické, že tady obhajuju zrovna Oligarchu Babiše (u posledních parlamentek jsem volil Svobodné a vypadá to že asi naposled), ale taková je holt doba -jakmile se někde objeví parta hulvátů a zpovykanců co svými tyjátry a "předpoklady" vytvářejí další Majdan, tak je potřeba se ozvat.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' ( . ) ( . ) (21.6.2019 13:03) reagovat
Džony Boj: tak ty jsi další vymaštěnej čurák...jediný, kdo tu je snadno a lehce ovlivnitelný, jsou studentíci na levičáckých fakultách, kde se jim za jejich potlesku úspěšně vymývá mozek.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Džony Boj) (21.6.2019 12:36) reagovat
Hitler byl taky demokrtaticky zvolen a stála za ním obrovská masa lidí. Proto byl dobrý a měl zůstat v čele Německa??? Kolik z těch co Bureše zvolili vůbec ví jak vzniká zákon? Z mé zkušenosti vím že se velmi málo až smradlavé hovno. Lidi volící Bureše jsou většinou snadno ovlivnitelní a jednoduše podléhají dezinformacím. Krásná ukázka byla, když Bureš ukradl Pirátům návrh zákona, začal ho vydávat za svůj a ovce tleskali. Kdyby se zajímali více o politiku věděli by, že ten navrh dali před týdnem piráti...

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (dylin) (21.6.2019 12:23) reagovat
[odkaz] ze dneska, kdy legie dementů svědků babisovych se po svém způsobu v mezích své retardace okamžitě vysmála milionů chvilek, že už není důvod stávkovat. Ve skutečnosti to znamená, že novela vejde v platnost někdy v budoucnu, ale mezitím vláda odvolá nepohodlného nejvyššího státního zástupce a retardi si zas nic nevšimnou, protože jim Babiš střelí do médií, že má 36% apod.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (okolekk) (21.6.2019 11:52) reagovat
No ale mohla by to udělat! a to stačí! soudci jsme přece my, pouliční výbor. Minority report hadra...a pak je má někdo brát vážně tydlecty....déémokraty.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Hamáček) (21.6.2019 11:07) reagovat
dylina: "aby ministryně spravedlnosti nezasahovala do státních zastupitelství, které prosetruji trestní řízení premiéra" důkaz?

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (dylin) (21.6.2019 10:59) reagovat
Demonstrace za to, aby ministryně spravedlnosti nezasahovala do státních zastupitelství, které prosetruji trestní řízení premiéra a chtít odvolání trestne stíhaného premiéra je naprosto v poradku... Že to sere potrefene husy, které volili Babiše je vedlejší efekt a je to logicka reakce na to, že je spousta lidí vnímá jako naprosté picuse

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (CajgonR (21.6.2019 10:45) reagovat
( . ) ( . ): Podle jakého průzkumu? Sice moc nepřikládam váhu předvolebním průzkumům protože spousta lidi se rozhoduje na poslední chvili a na základě emocí ale podle červnových průzkumu má podle Medianu ANO 30,5 a podle Kantaru 27,5 procenta

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (,,) (21.6.2019 10:44) reagovat
Halford: To by bylo vůbec nejlepší. Beztak se tam derou jen mocichtiví psychopati, kteří si ze státu dělají dojnou krávu. Zrušit celý ten bazmek, je to nejslabší článek celé společnosti.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (CajgonR (21.6.2019 10:41) reagovat
Pivo: nevím jaké cíle si deklaruje milion chvilek pro demokracii ale většinou se protestuje kvůli tomu aby se třeba upozornilo na nějakou věc, zjednodušeně řečeno. To že z toho někdo (většinou ten proti komu jsou protesty namířeny) vždycky udělá div ne pokus o revoluci nebo svržení vlády je věc jiná. Ale podobné protesty jsou v demokracii vždycky legitimní způsob projevu. A proč tě napadl zrovna klus a Štěpánová? To už by byl lepší asi i ten Babiš.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Hamáček) (21.6.2019 10:38) reagovat
yyy: Přesně tak :-D

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' ( . ) ( . ) (21.6.2019 10:33) reagovat
Dle aktuálních OBJEKTIVNÍCH průzkumů: ANO 36% :-D Chlívky pro demokracii..jen tak dál :-D :-D :-D

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (HalfordR (21.6.2019 10:33) reagovat
Pivo: vysereme se na vládu, senát, prezidenta a parlament a nejmenujeme nikoho. B-)

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (yyy) (21.6.2019 10:17) reagovat
nebyt demonstraci milionu chvilek, tak by lidi babis prestal za jedno, dve obdobi bavit a skoncil by na 6%. demosky mu dodavaji energii, jako krev vampirovi a vydrzi tim padem obdobi 3.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (PivoR (21.6.2019 10:14) reagovat
Hláška o chození k volbám jednou za čtyři roky se opakuje už dvacet let. Měli jsme tu protesty proti ODS, proti ČSSD, výzvy “Děkujeme, odejděte”, hnutí “Cesta změny”, petice umělců, týdny neklidu a kýho výra co ještě... jejich aktéři ve volbách vždycky pohořeli, kolikrát ani nekandidovali, ale pořád se ohánějí hláškou “to máme jako držet hubu a chodit k volbám?”. Jak má teda vypadat demokracie? Vyserem se na volby a jmenujeme vládu Tomáše Kluse s Bárou Štěpánovou?

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (PivoR (21.6.2019 9:56) reagovat
Cajgon: jenže volby do poslanecké sněmovny taky vyhrál Babiš, ty další nejspíš znovu vyhraje Babiš a i kdybys je opakoval každý měsíc, tak každý měsíc vyhraje Babiš. Otázka "to mám jako držet hubu a jednou za čtyři roky chodit k volbám?" v takové situaci působí jako iracionální fňukání. Co konkrétně bys, jako člověk který "odmítá držet hubu", chtěl? Zbavit třetinu národa svéprávnosti?

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Ijacek) (21.6.2019 9:35) reagovat
Na tom obrazku mi prijde nejvtipnejsi to, ze volici stran napric politickym spektrem si ho vykladaji zrovna oni svou volbou vyuzili moznost nezvolit do cela statu debily. Volici SPD si mysli, ze volici TOPky jsou debilova a vice versa. Krom par vyjimecnych recesistu nikdo, kdo k volbam chodi, nejde vedomne volit nekoho, o kom si mysli, ze to je debil. A v tim je ten obrazek krasny. Univerzalne ho muze pouzit volic jakekoliv strany. :o)

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (CajgonR (21.6.2019 9:24) reagovat
Pivo: obrázek je vyloženě o volbě do čela státu tak jsem logicky mluvil o volbách do poslanecké sněmovny ze kterých vzejde vláda která je v čele státu, příště to asi vysvětlím trochu podrobněji aby se zase někdo kdo to nechápe nechytnul. A mimochodem, kdo tady brečí? A jak víš že nedělám nic?

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (okolekk) (21.6.2019 9:22) reagovat
Nj to je tak když se snaží dělat politiku děti (ergo lidi co se sociální inteligencí v dětství zasekli). Děti se taky pořád vůči něčemu vymezují, všechno jim vadí, ale když se jich zeptám co by teda chtěli tak neví...prostě nezralá mysl. To je stejný jak ta cyklo-husička od pirátů co se sesypala po pár nadávkách -jak může jít takovej slabčák vůbec jít dělat politiku. Nedokážu si představit jak taková může např. vyjednávat s opozicí nebo domlouvat nějaký konsenzus. Vždyť ta z těch emocí nikdy nevyleze.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Ijacek) (21.6.2019 9:21) reagovat
@Cpt.Obvious: Mozna by to davalo smysl, kdyby jsi misto "demokracie volby je" napsal "demokraticke volby jsou". ;-)

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (hudební_kritik) (21.6.2019 9:18) reagovat
Cpt.Obvious - když chceš dělat chytrýho, nauč se psát, blbe. Co je "demokracie volby" ? >-O

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Ijacek) (21.6.2019 9:16) reagovat
@Cpt.Obvious: Ty asi myslis svobodu volby, vid? "Demokracie volby" je slovni spojeni, ktere nedava smysl. Demokracie je forma vlady, volby jsou mechanismus vyberu zastupcu. Bohuzel se nam tu rozsiril takovy nesvar, kdy si nekteri jedinci mysli, ze demokracie = svoboda, ale tak to nefunguje. B-)

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (TheRedSparrow) (21.6.2019 9:09) reagovat
@yyy CSSD je ve vlade ty kokot

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (PivoR (21.6.2019 9:02) reagovat
Cajgon: co je to pořád za čurácký argument "jednou za čtyři roky..."? Volby jsou u nás každou chvíli - komunální, krajské, senátní, do poslanecké sněmovny, do europarlamentu. Můžeš kandidovat a vést kampaně v jednom kuse. Můžeš šířit své myšlenky, promlouvat k davům... jenže ty neděláš nic a když ve volbách vyhrajou "ti špatní", tak brečíš. "Fňuk fňuk fňuk, já se nesmím angažovat, jen držet hubu a chodit k volbám, fňuk, jednou za čtyři roky, fňuk".

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (567) (21.6.2019 8:48) reagovat
Prasohyjeník: demokracie podle zemana a některých jeho voliču, podle toho Zeman řekl jasně, tahle země je NAŠE. A po volbách vzkázal všem kdo ho nevolili že by měli držet hubu

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (yyy) (21.6.2019 8:26) reagovat
@praso: babis je trautenberk numero uno, ale byl zvolen demokraticky, ma mandat jako prase. je to smutne, ale mnohem drive by nastal jeho upadek a lidi by mu uz nedali hlasy, kdyby zadne demosky nebyly, ver tomu. ani ja babise nemusim, ale chapu lidi co mu daji hlas, nez aby se jim do vlady dostali politici co podporuji milion chvilek: topkari, cssd, ods, pirati, kducsl

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Cpt.ObviousR (21.6.2019 8:25) reagovat
@prasohyjeník Psal jsem demokracie volby. Stačí číst pořádně.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (pamětník) (21.6.2019 8:24) reagovat
Cpt.Obvious: Pokud narážíš na současné protesty, moc to nesleduju, ale nějak jsem nezaznamenal, že by byly o tom "aby vyhrál ten, koho chci já", nýbrž spíše o tom, aby ten, kdo vyhrál, dodržoval zákony a neovlivňoval chod státu tak, aby mu všechny prasárny prošly.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (yyy) (21.6.2019 8:22) reagovat
@praso: v podstate to tak je. v normalni demokracii se na urcene zvoli parlament/senat/kraje/prezident a pak funguji normalni mechanismy. kazdy ma mit sanci se znemoznit, tj. behem jednoho obdobi delat kraviny a pri volbach mu to lidi spocitaji, no pokud nespocitaji a zvoli ho znova, tak to je demokracie. opozice ma dalsi nastroje, vysloveni neduvery apod. takze lide opravdu nemusi chodit demonstrovat. za komunismu ovsem nebyla demokracie i kdyz byly volby, povolene byly jen strany v narodni fronte.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Prasohyjeník) (21.6.2019 8:19) reagovat
Cpt. Obvious: Možná by nebylo od věci zjistit si, co to znamená slovo "demokracie". To co ty popisuješ jistě ne.

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (CajgonR (21.6.2019 8:14) reagovat
Cpt.Obvious: jinými slovy jednou za čtyři roky jit k volbám ale nijak jinak se politicky neangažovat a hlavně si z toho nedělat srandu, to už tu myslím bylo :)

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (BonfireR (21.6.2019 8:14) reagovat
Nepruďte ho s volbama, on spěchá na demonstraci!

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (Cpt.ObviousR (21.6.2019 8:09) reagovat
Demokracie volby je o tom, že vyhraje většina se svým kandidátem. Není to o tom, že "je demokracie", ale jak nevyhraje ten, koho chci já, tak budu protestovat, dělat demonstrace a postovat "vtipné" obrázky s textem "Možnost nezvolit si...".

Obrázek 'Every-volby-ever' Obrázek 'Every-volby-ever' (HalfordR (21.6.2019 8:04) reagovat
*Možnost nezvolit si nikoho* *všichni*Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...