Webhosting  |  Vánoce na DX  |  Dropbox  |  Dron na DX  |  Domény  |  VPS


Nalezeno 56 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Devadesátšest:
   


Odebírat

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (polen) (26.6.2019 9:44) reagovat
tak sis zapřeháněl ty demagogu a popojedem. nikde netvrdím, že jsou otroky, ty lháři.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (okolekk) (25.6.2019 20:59) reagovat
2: gembler: heh dobře se ten pakyn střelil do nohy -tady jde alespoň vidět jak jsou ty jejich ušlechtilé záměry jedna velká komédie. On to chudák asi ani nechápe co napsal, mno nezbývá než doufat, že je ještě mladý a časem zmoudří.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (.:Gembler:.R (25.6.2019 18:35) reagovat
"je na nás, jak je integrujeme. levná pracovní síla se hodí." - to je tak naivní a krátkozraké, až jsem se rozesmál. Jsou to lidi jako my, ne otroci. Oni se především musí chtít integrovat, což evidentně v některých zemích neproclo, tam je jen "chtějí" integrovat a tak jim jen všemožně ustupují.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (polen) (25.6.2019 14:25) reagovat
tak tomu, co říká Babiš může věřit už jen prosťáček

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Masákec) (25.6.2019 12:15) reagovat
Sedm druhů nutrií: hele s tim Babišem jsi vedle. On sice v prohlášeních byl strašně moc proti migraci, ale jeho politici vždy hlasovali pro. Jak jistě víme politici ANO jsou prodloužená ruka Babiše, nikdo (resp. podstatná většina) nehlasuje proti jeho vůli a oni všichni do jednoho hlasovali pro. Babiš je had sedmilhář a skutečný populista.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (polen) (25.6.2019 11:32) reagovat
za to, jak se chováme k vlastní půdě a podzemní vodě nemůže EU. to už je silná paranoia. motat do toho inkluzi je už úplně šílené. v jiných zemích se k půdě chovají opravdu jinak než u nás. podívejte se pořádně.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (polen) (25.6.2019 11:28) reagovat
u nás migrace není problém. já jsem se nenechal vystrašit Okamurou. Migrace byla, je a bude. na tom, jak dokážeme pomoci lidem, co utíkají před válkou, či bídou, se ukáže jací jsme. je na nás, jak je integrujeme. levná pracovní síla se hodí.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Dež0n - nereg) (25.6.2019 11:13) reagovat
Migrace je imho ve světě problém od zrušení kolonií, jenom byla s rozvojem socialistickýho tábora a studený války tlumená nástupem vhodných diktátorů. A po jejich pádu a při neřízeným rozvoji soc-friendly států se jen akceleruje... Za všechno můžeme dle mého skromného názoru děkovat generaci hipísáků, která už na západě vyrostla do poválečnýho vzestupu a blahobytu...

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (.:Gembler:.R (25.6.2019 10:47) reagovat
polen: jenze ty odmitas videt i propagandu z druhy strany. Deti budou mit co pit, ale diky inkluzi nic jinyho umet nebudou. Za pisek muzou zemedelci obecne a hlavne pobidky z eu, ne jen babisuv anofert. Kdyby tu repku nikdo nekupoval, tak ji tu vsude nepestujem. Podivej se na svedsko, nemecko, britanii, francii, ti nemaj znicenou budoucnost? Jsi snad slepy? Pole se da pohnojit, biomasa do nej vratit, ale negru se uz nezbavis a pak tu teprve nebude k ziti. Jeste ze sem nechteji.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (nototok) (25.6.2019 10:42) reagovat
V dnesni dobe tvrdit, ze migrace neni problem uz muze jen oprvdu otrly svazak. Par let zpetne by se to dalo povazovat za naivitu, dneska uz jen za ignorovani faktu. A to zcela umyslne a tudiz neomluvitelne.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (polen) (25.6.2019 10:13) reagovat
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT: běž s tou propagandou někam

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (25.6.2019 9:57) reagovat
Kde se ta slepota bere? Migrant z afriky už znásilnil v ČR naši českou holku. Už neplatí věta: "u nás žádní migranti nejsou", protože už jsou tady a my jsme vám to říkali. Prostě když vám to neřeknou media tak děláte že to neexistuje,ale v německu jsou těžce v prdeli. Maldí tam nemají kde byldet, skokově tam narostla cena bytů o 116%, to je jak kdyby jste dneska měli nájem 12000Kč a zítra 24000kč. Celá tahle multikulti má za cíl zlikvidovat evropu, udělat z ní rozvojovou zemi, aby se snadněji ovládala.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (polen) (25.6.2019 9:44) reagovat
blinkybů: jestli si opravdu myslíš, že za tím je Soros, tak jsi trubka, co žere propagandu. sorry jako

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (polen) (25.6.2019 9:42) reagovat
.:Gembler:.: ano, téma migranti jsou demagogicky zněužity populisty, jako Babiš, Okamura a Orbán přesně, dle příručky Goebbelse: vystrašit před neexistující hrozbou a pak dělat, jak lidi zachránil a získat tím hlasy. A ano, estébákovi na přírodě, lidech a budoucnosti absolutně nezáleží a naše děti budou mít problém s dostupností pitné vody, protože bude otrávena jedy, co se používají na řepku. půda se vyčerpá a zbude jen písek. ale někteří budoucnost prodají za koblihu...

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (gulerwatch) (25.6.2019 8:05) reagovat
@cajgon ej veru, a netreba zabúdať že wannabe dicktátorovi typu Orbanenko (alebo u nás Mečiar) je väčšinou úplne jedno čo sa udeje takmer v akejkoľvek politickej otázke - napr. či nejakí krimigranti majú byť zastrelení, oplotení alebo naopak vítaní a importovaní... dokázal by zmeniť postoj za 3 sekundy keby zistil že mu to vyhovuje (rovnako ako min. 90 perc. ostatných politických šašov), keby napr. potreboval podporu EU proti nejakej ešte militantnejšej silnej opozícii

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (CajgonR (25.6.2019 6:23) reagovat
Sedm druhů nutrií: Orbán sice dokázal účině bojovat proti migraci to se musí nechat ale jinak je to druhý Babiš a ještě k tomu ve větší míře, tím jak dlouho vládne. Politika je prorostlá klientelismem a korupcí, jeho kamarádi oligarchové si přihrávají státní zakázky a on si kupuje voliče věcmi typu zvýšení důchodů a různými sociálními výhodami.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (pičaku) (24.6.2019 21:40) reagovat
pekné by bolo keby tam odfotili Bureša jak hoduje za vaše peniaze

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Takykokot) (24.6.2019 21:39) reagovat
Tolik komentářů typu "Babiše nemám rád ale.." od zdejších latentních ANOistů, to se jen tak nevidí, comming out bude až po volbách?

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (šašek) (24.6.2019 20:50) reagovat
Jsme ztraceni PYČO VOLEÉEÉ, do 12let stejně končí svět tak co....říkala to ta nová pana oreálnská ze severu...nějaká kréta nebo krůta nebo tak něco.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (.:Gembler:.R (24.6.2019 19:19) reagovat
z tý diskuze bych blil, ale tohle mi vysvětlete: "Zničit kvůli hypotetické hrozbě nějakých migrantů budoucnost celému národu je demagogie jak vyšitá." =) takže jako babčák nám zničil budoucnost? Už žádnou nemáme? A že prej migranti jsou demagogie... njn, to je ta geniální elita elfů a lepšolidí z fildy. Na tu nemáme. Prchale, přihraj notičky a grilovanou koblihu.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (CajgonR (24.6.2019 18:39) reagovat
blinkybů: to si myslíš že protestovali za nějaky idlam nebo co? A nebo že Babiš nás přes islámem chrání?

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Babula) (24.6.2019 17:41) reagovat
Soros na to tentokrat sel chytre, v prestorjeni za ceske obcany hazel po korunach penize na transparentni ucet. #smart #conspiracy

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (blinkybů) (24.6.2019 17:30) reagovat
Sorosova drobota jen zkouší sundat vládu, která jim nejde na ruku. Stačí text projevů. Oni sem ten islam dostanou.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Gag) (24.6.2019 17:26) reagovat
vidlak: Soroš se zase plácnul přes kapsu.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Babula) (24.6.2019 17:06) reagovat
To platí jen na kobliháře

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (vidlak) (24.6.2019 16:34) reagovat
to bylo co za koncert? nebo davali neco zadarmo?

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (nototok) (24.6.2019 15:38) reagovat
A k demonstracim: za me ne. Proč? K čemu to je, pokud by byly nove volby, ANO jeste posilí. Takze neni proc demonstrovat a pak ho zvolit znovu. Co si budem namlouvat, stbackej podvodnik je presne to, co imponuje české většině. Ten už si nahrabal, ten už má dost :o) :o) přece. Ted si doslapne na ty mafiany. Máme se nejlíp, má na to papír. Kazdy volic ANO je u me debilni hnup, bez vyjimky a bez omluvy. Nejnizzsi forma zivota.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (nototok) (24.6.2019 15:32) reagovat
Ja tady mam papir a na nem je jasne napsano, ze grilovani u silnice je fajn. A včely ho milujou. Motýle taky. Ne ted vazne, co lita u cesty ? Kouknete se na fasady domu u cesty, a jestli bydlite u silnice, pak staci mit otevrene okno a dobře víte, jak je parapet zasranej i za jeden den. Ale ja bych si pockal na vyjadreni od evropske komise, pokud to teda neni kampan. Preci jen nejsem odbornik na grilovani tak bych to nechal odborne komisy, abych si nahodou nezacal sam neco myslet.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Radovan) (24.6.2019 14:49) reagovat
grilovat nu ulice je právě nejrozumější, z vejfuků proudí ta řepka a ušetří se za olej na marinádu

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (takyřidič) (24.6.2019 14:42) reagovat
polen: Ono od těch aut nelítá zdaleka jen čmoud z výfuku ...

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (polen) (24.6.2019 14:39) reagovat
co je špatného grilovat nad rušnou ulicí? olovo se do benzínu už dávno nedává. více rakovinotvorných látek je spíše z připáleného masa a kouře z grilu, ne z výfuků. no jo, to je asi ten selský rozum venkovana s vysokou školou života.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (polen) (24.6.2019 14:38) reagovat
co je to zase za frustráty tady, co mají komplex z Prahy a pražáků?

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (velín) (24.6.2019 14:19) reagovat
Dež0n: ano, má

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Dež0n - nereg) (24.6.2019 13:59) reagovat
Georgethebest: pro Pražáci toprí. Má byt 1+1 v Prazéé, co stojí 2x víc než dům se zahradou na "venkověéé", takže má mnohem kvalitnější život, ni? :-)

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (JSBDR (24.6.2019 13:57) reagovat
K ty migraci a Buresovi nize: Vsak on puvodne chtel uvilnit prijimani cizincu, aby mu mel kdo makat za otrockou mzdu v otrockych podminkach v tech jeho chemuckacg vyrabwjici otraviny. Ale kdyz mu PR zmrdi rekli, te takhle nezaboduje, otocil - verbalne. Taje svibe Havlicek (aka Faltynek 2) prave zvetsil prac. povoleni pro cizince o dalsich 100tis.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (NE) (24.6.2019 13:32) reagovat
nototok: přesně. A tak je to u bureše se vším, on už ani sám neví kdy lže protože na všechno má dva názory podle toho co mu Prchal napíše , pro lidi zásadní ne, ale v EU a při všech hlasováních přesnej opak. A když už mluví za sebe tak nedá do hromady smysluplnou větu a začně kňučet jako malá slovenská děvka.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (GeorgethebestR (24.6.2019 13:26) reagovat
Grilovat nad rušnou silnicí kde každý den projíždí tisíce automobilů....pak se nedivme těm rakovinám tlustého střeva :-)

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Mas) (24.6.2019 13:25) reagovat
abcd: kde jsem to co jsi psal jen viděl.. zkopírované části komentářu z jiných diskuzí, to je nějaký bot na psaní komentářů? :) Nebo někdo neumí vyplodit myšlenku tak jen kopíruje komentáře jiných?

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (nototok) (24.6.2019 13:20) reagovat
Ta debata je tu skvela. Je z ni videt, ze vetsina neni schopna rozlisit to, co dela a to co říká. Smutné a vypovídá to hlavně o Vás. Třeba : Babiš nechtěl islámské migranty. Jasne, v Marakesi se to uplne ukazalo, ostatne jako pri JAKEMKOLIV jinem hlasovani. :-). Tak si rikam, jestli jste takovy dementi od prirody, nebo se proste jen fakt fest snazite. Že ja nešel do politiky, bych si s Vama vytiral prdel denne a vy byste děkovali.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (bear.fuckerR (24.6.2019 13:20) reagovat
Babis forever!!

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (bear.fuckerR (24.6.2019 13:19) reagovat
typicky cesky sandalovy tlustoprd, stavim sa ze minimalne polovicu z toho masa zezral sam

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Prasohyjeník) (24.6.2019 13:14) reagovat
abcd: Právě kvůli gemagogii jsem tu: Zničit kvůli hypotetické hrozbě nějakých migrantů budoucnost celému národu je demagogie jak vyšitá. Navíc jsem si zcela jist, že kdyby náš moudrý a zhovadilý lid fandil migraci, už jim pod taktovkou Babiše stavíme ubytovny alá čapí hnízdo. Tomu člověku jde jen o prachy, o nic jiného. Radovat se jak idiot, jak nás zachránil před migranty je duševní porucha.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (DougBadmanR (24.6.2019 13:09) reagovat
No hurá, je tu komoušská lůza v podobně jantara :)

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (JSBDR (24.6.2019 13:06) reagovat
Aaaa, Duck Blbman zase perli...

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (abcd) (24.6.2019 13:04) reagovat
Prasohyjeník: běž diskutovat někde kde jsou zvědaví na tvou demagogii. víš co je to straw man?

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (PEP IC ULTRAKNEDLOVEPR) (24.6.2019 12:59) reagovat
Grilovany knedle jsou moc dobry :-P

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Prasohyjeník) (24.6.2019 12:56) reagovat
Sedm druhů nutrií: Jdi ty, před těmi migranty nás přece chrání milovaný generalisimus Miloš Vyserrionovič Zemanošvili. Babiš je přeci ten hajzl, co se kamarádíčkuje z EU a kašle na naše tradiční východoevropské hodnoty.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (klasikus) (24.6.2019 12:52) reagovat
Neni to Pepik, nema tam knedle

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Hovno) (24.6.2019 12:48) reagovat
Babiš je jenom jeden z 200 zvolených poslanců. Ve volbých získal jeden mandát a to je všechno. Ministři vlády se střídaj jak na kolotoči kvůli diplomkám o králících, nebo proto, že se jinak ukáže, jací to jsou lemplové. Ale požadavek na odstoupení Babiše je zpochybňovaní výsledků voleb. To jsou někteří už vážně tak dementní, nebo tu spamují Prchalboti?

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Sedm druhů nutrií) (24.6.2019 12:47) reagovat
Jsem viděl pár vteřin záznamu a tam akorát někdo z pódia řešil jak "Viktor Orbán zdecimoval Maďarsko". Těch pár vteřin mi stačilo. Babiš nechtěl islámské migranty, po jeho odstranění je sem narvou. Nejde o jeho "zločiny", ale o jeho politiku.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (DougBadmanR (24.6.2019 12:33) reagovat
Demonstrovat můžeš, ale to je asi tak všechno. Hnutí, který má minimální podporu nikoho nezajímá.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (omfgR (24.6.2019 12:31) reagovat
Kdo zpochybňuje výsledky voleb? To jako když měl Gross aféru se strejdou Vikem, tak měli ovčani mlčet jako ovce a neměli právo požadovat jeho demisi, protože výsledek voleb? Výsledek voleb = mlčet 4 roky bez ohledu na to, co se provalí na premiéra? A mimochodem, máme parlamentní demokracii, takže vyhrála strana Hnutí ANO, to ale neznamená, že se občanům musí líbit osoba ministryně spravedlnosti nebo osoba premiéra a nemůžou demonstrovat za jejich výměnu.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (m*) (24.6.2019 12:27) reagovat
Douglas: ale to koblihy nechapou. Nekdo jim saha na boha, na jistotu, na pohodu.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (Douglas) (24.6.2019 12:23) reagovat
S tím napadáním výsledků svobodných voleb je to už ohraná písnička. Nikdo nezpochybňuje vítězství ANO ani ho nikdo nechce anulovat.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (paovčák hřivnatý) (24.6.2019 12:14) reagovat
Lepší než o kousek vedle dělat užitečného idiota na demonstraci napadající výsledek svobodných voleb.

Obrázek 'pepik na letne' Obrázek 'pepik na letne' (fidoR (24.6.2019 12:12) reagovat
hahaha, to jsme se zasmali, nekdo griluje na balkone...Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...