MotorGuru  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  MyMuži


Nalezeno 32 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátdva:
   


Odebírat

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (rantaplan) (6.3.2021 0:37) reagovat
Těch 95 % jsem myslel za červenou i žlutou plochu, Kurdové po tureckém útoku a okupaci toho modrého museli trochu rezignovat na svou nezávislost a reálně i to žluté území vojensky ovládá Sýrie.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (rantaplan) (6.3.2021 0:30) reagovat
Ty černé fleky v poušti jsou nekoordinované zbytky tlup Isisáků. Zelený flek na mapě je část Sýrie okupovaná Tureckem, respektive oblast pod kontrolou džihádistů s vojenskou podporou Turecka, tedy ty boje tam způsobujeme my jako NATO. Modrá zóna na severu je pás okupovaný Tureckem na Kurdech (žlutě). Ta velká červená plocha (95 % Sýrie) je stabilní území Sýrie, kde se neválčí a Syřané se tam mohou naprosto v klidu vrátit. Jenže to vadí Zeleným, Pirátům a podobné vlastizrádné svoloči v islamizaci EU.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (rantaplan) (6.3.2021 0:18) reagovat
egal wew: to komunistická diktatura ovládala celé území státu. Analogií by bylo ovládnutí celé Sýrie Islámským státem, což se nestalo. Ta červená a žlutá plocha je dnes bezpečná https://syria.liveuamap.com/

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (egal wer) (5.3.2021 20:58) reagovat
rantaplan: keď sa dialo toto - https://sk.wikipedia.org/wiki/Milada_Hor%C3%A1kov%C3%A1 (...přes čtvrt milionu lidí bylo v letech 1948 až 1989 v Československu odsouzeno v politických procesech. Popraveno jich bylo 241.) Napriek tomu všetkých šťastných zakopečkárov Rakúšania, Nemci, Austrálcania príjmali.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (vvolisR (5.3.2021 20:47) reagovat
Ono to je rozdelene ana dva radky, tak tam z grafickych duvodu vynechali carku. To sdeleni ve skutecnosti je: "Plošné zákazy, není cesta."

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (,,) (5.3.2021 0:30) reagovat
Díky Jardo, žes mi pomohl ujasnit si priority. Dnes jsem se dozvěděl, že moje milovaná svobodymilovná strana se sčuchla se zabedněnou konzervativnězpátečnickou Trikolórou. A tak hledám, komu to hodím; a když vidím, jak se kope do ODS nebo do Pirátů,tak si říkám, že letošní volby pojmu na truc a hodím to některým z uvedených levičáků.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (4.3.2021 21:13) reagovat
Přiznejte si, že vaše posraná ODS s antibabiš a antiputin je v píči a mí stejně nebo možná už míň voličů jak SPD. B-) Všimněte si jak Piráti ani ODS dokonce jsem dlouho neslyšel nic od Pekarové na SPD. Moc dobře si uvědomují že budou SPD potřebovat po volbách. jahahahaa

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (rantaplan) (4.3.2021 19:36) reagovat
Naprostá většina Sýrie už je roky stabilizovaná oblast. Rvou se jen na severozápadě, protože část Sýrie okupuje Turecko (Idlíb, Rojava). Je to jako by měl celej svět přijímat české uprchlíky, protože na Ostravsku je poziční válka s Polskem. Nenechte se sebou orat. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/dansko-uprchlici-syrie.A210302_191921_zahranicni_lsv

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (rantaplan) (4.3.2021 19:22) reagovat
Šlo o směs chlapů z islámských zemí od Afriky po Bangladéš. Slovo syrský bylo šidítko.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Ijacek) (4.3.2021 19:17) reagovat
@456: protoze podle mezinarodniho prava za nezletile sirotky odpovida stat, jehoz jsou obcany. A nelze oficalne prijmout syrskeho nezletileho obcana bez souhlasu jeho zakonneho zastupce, coz je syrsky stat.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (rantaplan) (4.3.2021 19:13) reagovat
m3X: takže konkrétně, když se dělo tohle https://theync.com/search/isis/views/ (stále děje, ale už to umí cenzura odfiltrovat), měly země V4 přijmout kvóty, Maďarsko nesmělo postavit plot atd?

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (m3XR (4.3.2021 19:10) reagovat
Ono je to těžko. Brát peníze z EU na projekty typu obnovu parku a kdejaké picoviny by chtěl každý včetně EU dotací pro zemědělství třeba. Ale jak je tady průser s migrantama tak najednou se nás to v ČR netýká. Jednou jsme teda vstoupili tak by sme to měli všichni nějak vyřešit a ne jen děkovat bohu že máme hranice uvnitř a ne vně...

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (,,) (4.3.2021 17:47) reagovat
dfghgdf: To zní jako dobrý plán. Zdrhne nám někdo za kopečky? Přimějeme jeho rodinu, aby se ozvala, že se chce slučovat. Bum, ten, kdo zdrhl, se vrací zpátky. Nebylo by jednodušší případnou žádost prostě zamítnout, než z ní dělat potenciální backdoor pro vracení např. politických emigrantů? Nepopírám, že islám fuj, ale držím se zásady, že každý svého štěstí strůjcem, a nikdo ničitelem štěstí jiných.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (dfghgdf) (4.3.2021 17:39) reagovat
Přijímání sirotků? Proč ne. Ale jen do 1,5 roku věku. To se děti ještě dají formovat, aby došlo k jejich úplné integraci - rozuměj asimilaci. U starších je to násilné a nehumání vyrvání z jejich kultury. A slučování rodin bych rozšířil. Ozvala se utečenci jeho rodina z Turecka? Tak utečence pošleme za rodinou do Turecka. A žádost o azyl je automaticky zamítnuta, přice nebudeme trhat rodiny.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (,,) (4.3.2021 17:34) reagovat
Když Okamura zakáže islám, jak budou lidé vědět, že islám je zvěrstvo? Islám potřebuje kritiku, ne pověst zakázaného ovoce, které chutná nejlépe.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Prawda . . . ) (4.3.2021 17:14) reagovat
Já to pořád čtu jako SPD NENÍ CESTA. Proč to alespoň nedali stejnou barvou.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (zOMG) (4.3.2021 15:17) reagovat
Feldeveek: Mno, česká vláda by měla mít odvahu otevřeně říct, že tudy cesta nevede a jediná cesta je pořádně hlídat hranice EU a nepouštět sem nikoho, kdo tady nemá co dělat. Já vím, pro některé uprchlíky to nebude fér a třeba utíkají před válkou a nejsou jen ekonomičtí migranti, ale bohužel se to nedá rozlišovat a přijímat jich miliony taky nejde. Máme sami svých problémů dost, a navíc ty jejich jsme nezpůsobili my (minimálně ČR a většina dalších zemí EU ne).

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Feldeveek) (4.3.2021 14:50) reagovat
Pokud to není pravda, jak to dokáži slovo od slova citovat z pirati.cz/tiskove-zpravy/stanovisko-k-uprchlikum-2020.html ? Prosím konkrétní odpověď.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Hrdý pirát) (4.3.2021 14:48) reagovat
Feldeveek: To samozřejmě není pravda, nešiřte hoaxy. Piráti jsou připraveni řešit migrační krizi zodpovědným způsobem. Volte piráty! Volte Změnu!

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Feldeveek) (4.3.2021 14:35) reagovat
A to všechno přijde, piráti mají v programu přesouvání migrantů přímo z válečných oblastí, řada islámských zemí je ve válce permanentně desítky let. "Česká vláda by měla mít odvahu prokázat solidaritu nejen slovy, ale i praxí například dobrovolnou relokací přiměřeného počtu žadatelů o azyl či přesídlením azylantů napřímo z válečných oblastí." Čímž jen kopírují svůj vzor - německé Zelené, kteří se v 2015 vyjádřili o přesunu celých syrských vesnic do zemí na východ od Německa.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Feldeveek) (4.3.2021 14:31) reagovat
15 sirotků bylo nekonečně islámských mladíků od 15 do 40 let. Pouze mladíků, holku by samotnou neposlali, v islámu je žena buď majetek otce nebo manžela, nebo ummy, což je společenství muslimů, samo sobě prezentováno jako nadřazené nemuslimům. V širším záběru jde jen o pokračování německé válečné politiky Lebensraumu, kdy berou vše na východ od Německa jako prázdné území vhodné pro osídlení.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (456) (4.3.2021 14:30) reagovat
Ijacek: proč by k tomu syrie měla dát souhlas? Šlo o sirotky z uprchlických táborech v Řecku. Syrie neměla zájem o ně, a oni většinou neměli zájem o ni.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Ijacek) (4.3.2021 14:24) reagovat
On taky strudl ve svem prispevku zapomel zminit, ze Syrie nikdy nedala souhlas s exportem svych "sirotku" do Evropy. Takze by jsme kradli syrske deti. Takova "Norska cesta" ????

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Khal) (4.3.2021 14:22) reagovat
...-.-: spousta lidi ma o slučovani rodin, mírně řečeno, dost nepřesné informace. Potom se objevuji takové blbosti jako to co jsi napsal ty. Takové slučovaní podle českých zákonů probíhá pouze v případě partnerů, nebo rodičů, a to ještě pokud je daná osoba nezletilá.

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (...-.-) (4.3.2021 14:15) reagovat
Šlo tuším o náctileté Syřany, i když chápu, že "sirotek" zní mnohem srdceryvněji. Problém není v jejich přítomnosti. Problém je v tom, že když se "zázračně" objeví jeho ztracená 40tičlenná rodina, mají nárok na azyl jakbysmet. A to už je pak o trochu víc než 15 lidí...

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (MerlinR (4.3.2021 14:12) reagovat
Ale oni nechtějí islám zakázat plošně, chtějí ho zakázat jen tady ... B-)

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Stalkerioso) (4.3.2021 14:11) reagovat
Strudel: Sýrie nám posílá 100 tis. vakcín? Zdroj? A 15ti "sirotky" to začíná. Jezynky, prstíčky... znáš to, ne? B-)

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Prasohyjeník) (4.3.2021 14:10) reagovat
A to ještě v roce 2013 psal Pitomio na facebooku: „O víkendu jsme šli s přítelkyní v Londýně kolem centrální mešity a tak jsme tam zkusili nakouknout. Samozřejmě se musela Monika doobléknout a tak se stala na 15 min. arabskou ženou, s vázáním nám velmi ochotně pomáhala přítomná muslimská žena. Fajn zážitek.“

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (adamsR (4.3.2021 14:08) reagovat
Zákaz náboženství by byl plošný. Zákaz islámu je cílený. 8-)

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (jardacrha) (4.3.2021 14:03) reagovat
ta zla cina,ktera nuti ty hodny muslimy pracovat :D at vychcipou vsichni muslimsky zmrdi,do dolu s nima

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (barbucha) (4.3.2021 13:54) reagovat
To jste nepochopili- on myslel "Plošné zákazy! Není (jiná) cesta." Jinak bez ohledu na to, co si o SPD myslím, každý snad chápe, že na billboard nejde napsat tolik, aby si někdo nedal práci a nepřekroutil, co tím je myšleno (a není dlouhým odstavcem přesně popsáno).

Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' Obrázek 'byt konzistentni neni cesta' (Strudel) (4.3.2021 13:53) reagovat
Stejně je to sranda, nemohli sme přijmout asi 15 sirotků ze Sýrie, ale teď nám posílají asi sto tisíc vakcín. Do toho Zeman plánuje puč, který jako vděk za toto vstřícné gesto západních demokracií vrhne naší zemi do náruče Číny, tedy země, která aktuálně páchá genocidu na svém území. Už se těším, až tu Rusové - odborníci na jaderné elektrárny (vždyť radiací zamořili svět jenom jednou) budou stavět Dukovany, a to navzdory varování bezpečnostních složek státu.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...