VipShow  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  Půjčka s odměnou  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  ČasProBydlení


Nalezeno 83 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesáttři:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (acab.) (10.8.2022 12:19) reagovat
Každopádně díky za malý sociální experiment a vhled do duše řadového Roumenisty, je to fakt prdel kolik dementu se tady odkopalo :-D Slyšel jsem že teďka běží nábor na policejní rozkuřovače, šup šup B-)

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (EddieBlakeR (10.8.2022 9:41) reagovat
Ale huš, kozomrde.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (JančoR (9.8.2022 22:41) reagovat
tie minuska o niečom svedčia. uploader je kokot a táto pičovina rychlo do koša

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (x14R (9.8.2022 21:54) reagovat
Já s policajty neměl nikdy problém (pravda, málem jsem jednou dostal po tlamě na hned služebně, protože jsem rebel), čím to asi bude? Nekradu, nevraždím, neplivu na chodníky, když nelezu po čtyřech tak se chovám slušně, jsem gentleman - znásilňuji jen se souhlasem, maximální prohřešek je, že prdím na veřejnosti B-)

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Quík) (9.8.2022 18:10) reagovat
Až autor/uploader přestane krást, zlepší se to. Navíc na pocit sucha a bezpečí jsou tu vložky Olvejs, né benga.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (gofry2) (9.8.2022 14:42) reagovat
afrineizra: To súhlasím. Len ma fascinuje to množstvo ľudí, ktorí si myslia, že polícia je tu pre nich, nie pre "systém".

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 14:28) reagovat
@gofry2 Ale to je jejich práce, být tím nástrojem, aby na zmíněná místa nenabíhali občané s vidlemi a molotovy.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (gofry2) (9.8.2022 14:09) reagovat
afrineizra: Až budú policajti rutinne nabiehať do parlamentu, na úrady, súdy a na policajné stanice a podobne a budú zatvárať politikov, úradníkov, sudcov a policajtov, budem k nim mať rešpekt. Dovtedy sú to pre mňa len nástroje buzerácie obyčajných ľudí.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (EddieBlakeR (9.8.2022 13:59) reagovat
:-D

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 13:51) reagovat
@NN/A To je fakt. Lidí kterým zkurví celý život bude asi poměrně málo, lidí kterým zkurví den bude asi víc, každopádně vytěsnit tyto živly ze svého života jak to jen jde je asi podmínka nutná, nikoli postačující ke kvalitnímu životu.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (NN/A) (9.8.2022 13:48) reagovat
policajti za vaše posraný životy nemůžou :-)

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (VM) (9.8.2022 13:47) reagovat
Proc by se clovek v pritomnosti tech ozbrojenych nasilniku se zarucenou temer beztrestnosti mel citit bezpecne? To nedava smysl, bez ohledu na to, ze asi prece jen casteji resi prestupky a kriminalitu nez provokuji nasili na demonstracich, mlati autisticke deti a holky v metru bez respiratoru, vyrazeji v noci dvere za nekorektni vyroky na siti nebo vybiraji pokuty za prosle autolekarnicky.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 13:43) reagovat
@gofry2 Z policie lze mít i dobrý pocit. Kriminálka odstraňuje poměrně úspěšně ze společnosti ty nejhorší vrahy a několikrát jsem taky viděl policajta řídit dopravu a byl za to rád. Pak už stačí jen věřit jejich vlastnímu PR a nepřijít nikdy do kontaktu se zbylými 39tisíci od sboru a je to.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (9.8.2022 13:37) reagovat
Policie dnes už řeší i rasismus a nahaté děti na internetu, tak co tady vůbec děláte, vy pořádkumilovní lidé? Okamžitě odtud vypadněte a nahlaste vaší milované policii, že se na Roumingu válí zhulení rasističti pedofilové B-)

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (gofry2) (9.8.2022 13:36) reagovat
Toľko submisívnych čubiek som na Roumenovi vskutku nečakal :D Z viacerých interakcií či už s políciou alebo mešťákmi som si odniesol len jediný poznatok, a to že nie sú schopní si zapamätať ani samotný zákon, podľa ktorého majú konať. Čokoľvek po vyslovení vety "Dobrý den" (ak sa vôbec unúvali) bolo z ich strany nezákonným postupom. ### Ak má niekto z polície pozitívne pocity, tak buď nepozná zákon, alebo je proste subina a z uniformy si ide ucvrnknúť.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (lx13) (9.8.2022 13:36) reagovat
A.C.A.B.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 13:24) reagovat
@mmmmmmmmmmm Veřejné pohoršení vzbuzovali i máničky za bolševika, to je tak gumové, že to snad nemyslíte vážně. A vandrák na nádraží je především problém ČD. Pokud nezjednají nápravu sami, pak ať si klidně někoho zavolají. A nebo zavolejte vy a řešte to s nimi.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (EddieBlakeR (9.8.2022 13:22) reagovat
Ten okamžik, kdyby bylo zákonem dané, že kurvy jako Martinez budou den co den mláceny někdy v lágru, protože... proč ne, by byl usměvný. Důvod se vždy najde a historicky vždy našel. A tenhle krypl a zkurvenej potrat by byl ještě vděčnej :-D

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 13:21) reagovat
@Human Mě z toho vychází, že systém(stát,legislativa) je v čím dál větším nesouladu s lidskou přirozeností a jediná cesta jak to z pohledu systému udržet je násilí nebo hrozba násilí, aby se lidé chovali tak, jak systém potřebuje. Proto je také čím dál více oblastí zregulováno zákony a na jejich vymáhání roste počet fízlů a úředníků.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (mmmmmmmmmmm) (9.8.2022 13:21) reagovat
Georgethebest: to je pěkná kravina. policajti neřeší jen trestný činy, ale veškerý protiprávní jednání, kam patři i přestupky jako je buzení veřejnýho pohoršení, kam válení se smradlavýho zhulenýho vandráka na nádraží bezesporu spadá.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Human.) (9.8.2022 13:11) reagovat
Je velmi podivné, pokud vezmeme v úvahu, že medián české populace má osobnost líného nýmanda neschopného vůbec pochopit a definovat své zájmy a bojovat za ně.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 13:07) reagovat
@Georgethebest Dřív byla trestná potulka. Vandrák byl pokutován a deportován do domovské obce. Postupně se přitvrdilo a skončil s nášivkou asociál v jednom z letních táborů s dostatkem tuřínové polévky.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 12:57) reagovat
@MartinezZ Vaše představa naráží na nepochopení funkce policie.Jsou tu od toho, aby chránili stát a jeho pravidla, hlavně aby lidi platili daně. Nejsou tu k ochraně společnosti, vás nebo mě a už vůbec je nezajímá nějaké slušné chování nebo povalování kdekoho. A co se týká počtu policajtů, tak jsme v Evropě dvojka,pokud do Evropy počítáme Turecko.Totalitní ČSR měla na území Česka 30 tisíc fízlů. 'Svobodné' česko jich má 40. A to ještě dřív neměli kamery a plošný odposlechy všeho.Není to divné?

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (GeorgethebestR (9.8.2022 12:52) reagovat
(MartinezZ) R policajt má zasáhnout pouze v případě že někdo někde páchá trestný čin. Co je podle tebe za trestný čin " válení se všude " ?

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (9.8.2022 12:47) reagovat
*totalitní

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (9.8.2022 12:43) reagovat
MartinezZ: Jak z učebnice moderních dějin, kapitola "totální režimy" :-D

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (MartinezZR (9.8.2022 12:39) reagovat
Mimochodem, policistů a strážníků na ulicích by mělo být násobně více, aby těm xindlům, co se všude válí a denně je všude potkávám, dávali jasně obuškem na zřetel, kde je jejich místo (mimo) společnost a co je to slušné chování. Bohužel je jich málo a tak to tu vypadá, jak to tu vypadá.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Občan YR (9.8.2022 12:35) reagovat
Nic takovyho necitim. Ze by spatne svedomi nekterych?

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (MartinezZR (9.8.2022 12:30) reagovat
To je jednoduchý - protože pokud při setkání s policistou cítíš nervozitu, strach a antipatie až odpor, tak patříš do chládku, ty zasraná fetko, zloději, kriminálníku, odpade, xindle a plevo. Cítíš to oprávněně, protože tam někde uvnitř cítíš, že tvoje existence ve vesmíru je zbytečná a dotyční policisté na to mohou přijít a dát ti sežrat to, že ses nezprovodil ze světa sám, což by bylo to jediné dobré, co bys mohl kdy udělat. Ostatní normální lidé cítí při setkání minimálně respekt, pomoc a bezpečí.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (9.8.2022 11:51) reagovat
pran: jojo, zvlášť když objasněnost vloupání se pohybuje někde okolo 10 max 15% :-D

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 11:51) reagovat
@NN/A To nedokážu posoudit, každopádně objevené mechanismy fungování lidské psychiky jsou platné a od té doby mnohokrát ověřené (i zpětně např. výslechy lidí kolem holocaustu a podobných událostí)

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 11:49) reagovat
@pran Proč by někdo v takové situaci měl volat policii? Leda snad kvůli pojištovně. Nenapadá mě moc situací, kdy je volání policie dobrý nápad.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (NN/A) (9.8.2022 11:46) reagovat
afrineizra - stanfordský vězeňský experiment byl s velkou pravděpodobností podvod.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (pran) (9.8.2022 11:45) reagovat
jo, vsichni tihle vyhuleni acab hrdinove pak nejvic buli, kdyz jim nejakej "chudak", kteryho bezne obhajujou proti domelymu policejnimu nasili, vykrade garaz nebo da po drzce. pak je to: buuuuuu, prijedte co nejdriv, buuuu.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (9.8.2022 11:31) reagovat
afrineizra: Souhlas, lépe bych to neřekl ;-)

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 11:17) reagovat
A stanfordský vězeňský experiment ukázal, co se stane z normálního člověka, když mu dáte na pár dnů uniformu a pravomoc. Co je pak za lidi, kteří si toto zvolí dobrovolně jako povolání? Každý, kdo nosí uniformu má podle mě nějaký mindrák nebo něco divného v sobě, s čím se takto snaží vyrovnat.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (afrineizra) (9.8.2022 11:15) reagovat
Policajt je nástroj. Jeden a ten samý policajt/četník pomáhal za první republiky honit zaběhlé kozy, pak za protektorátu doprovázel transport Židů na Bubny a hlídal kolem Lidic aby pomohl německým kolegům při práci, pak zas pomáhal zatýkat kulaky a továrníky. Policajt chrání systém, ne lidi. A když je systém zkurvený, pak je třeba se policajtů bát.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (ta nejhezčí část hrabáče kapského) (9.8.2022 11:00) reagovat
V praze pred vlakacem mevdvacet let zpet budili na lavicce. Propareny den a noc v online herne a vlak za dve hodky co jsem mel jako delat

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Beran) (9.8.2022 10:54) reagovat
Neregistrovaný Karlik: souhlas. Treba v Praze pred nadrazim. Tam jsem rad, kdyz je vidim :-D

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Neregistrovaný Karlik) (9.8.2022 10:42) reagovat
Nejsem zrovna rád, když mě staví při jízdě, pár pokut jsem asi za těch 20 let co řídím zaplatil, ale jinak je můj počet konfliktních situací s policií neob měšťáky za celý život zatím 0. Takže nějaké negativní pociy spojené s potkáváním PČR a strážníků nezažívám a na některých místech jsem i celkem rádk, když je tam občas záhléndnu. Pokud nejste kreténi, šance, že se dostaente do konfliktu s policií, je relativně malá.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (misilR (9.8.2022 10:39) reagovat
s fizlama se nebavime, pokuty na miste neplatime, nic nepodepisujem. Nikdy jsem nemel problem.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Červeňanského) (9.8.2022 10:20) reagovat
PČR - slušně vychování hoši, Městská policie - vzteklí, zakomplexovaní troubové.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (varlata z vombata) (9.8.2022 10:08) reagovat
Zvlastni mi to prijde, ale zase kdyz se na to podivate uplne z jine perspektivy a zamyslite se nad tim, zvazite dobre vsechny moznosti, vcetne tech malo pravdepodobnych a k nekterym z nich si dohledate dostatek informaci, vcetne tech, ktere jste dosud nevedeli a overite si je pomoci dalsich zdroju a dobre je vyhodnotite, tak muzete dojit k diametralne odlisnym zaverum, ale i k uplne stejnym, podle toho jak k tematu budete se svymi hodnoticimi prostredky pristupovat a to je to jadro pudla o ktere prece jde.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (gfgfgfdgfd) (9.8.2022 10:05) reagovat
Od policajtů jsem se dočkal vždy korektního a slušného chování . Od fízlů nikoliv. Bohužel nosí stejnou uniformu, takže se špatně rozeznávají. Plus od Plzně platí, že policejní důstojník v civilu se představuje jako kurva a občana žádá o spolupráci oslovením Ty kundo. Tak se pozná fízl hned na začátku, případně pokud má na hlavě kšiltovku Silné Česko...

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (JMR (9.8.2022 10:04) reagovat
Asi pretože väčšina vie, že porušuje hneď niekoľko zákonov a nariadení?

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (EddieBlakeR (9.8.2022 9:54) reagovat
Tak Městapo jsou jen opičáci co zneužiji každou špetku moci co mají a ukradnou vše co není přivázané. Kolik ředitelů MP za posledních 20 let skončilo v base? Ale v MP jsou povětšinou idioti. U PČR je to horší. Tam je většinou ten level kriminality o dost vejš.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Amos) (9.8.2022 9:49) reagovat
Rozhodně je ohromnej rozdíl mezi policií a městskou policií. Měšťáci jsou jen od kasírování.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (qwert01R (9.8.2022 9:33) reagovat
od policajtů už jsem zažil takový kejkle, že to zní až neuvěřitelně... ale vetšinou neochotu a hlavně neschopnost něco řešit... všechno opožděně a když už dodáte všechny podklady jak na talíři, tak to stejně poserou a pak odloží... většina si troufne a zvykne buzerovat jenom slušné lidi, je to jednodušší...

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (GarryRR (9.8.2022 9:22) reagovat
Já bych řekl, že jsou to prostě lidi. Stejně jako potkáš rozumného a dobrého zedníka a zedníka debila, tak stejně tak potkáš dobrého policajta a policajta debila. Každopádně je nejhorší když se potká debil občan s debilem policajtem...

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (EddieBlakeR (9.8.2022 9:16) reagovat
Tak nějak. Člověk je musí brát jako cikány, smažky, úředníky a obdobné vyvrhely. Očekávat nejhorší a pak být možná příjemně překvapen.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (xeon) (9.8.2022 9:09) reagovat
Měl jsem o policii ČR dobré mínění a i pár dobrých zkušeností až do chvíle, než jsem byl předvolán a když jsem se ptal ohledně čeho, nechtěli mi to říci a schválně mi zkurvili víkend, protože si mě ve čtvrtek předvolali na pondělí. Následně mi svině lhali do očí, tak jsem rovnou na té samé služebně podal stížnost, která samozřejmě neměla jakýkoli efekt. Tím u mě důvěra k policii v podstatě zmizela. Nemít policii nejde, ale nemám je rád.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (EddieBlakeR (9.8.2022 9:04) reagovat
Já nemám rád kriminálníky. A lidí co neumí ani napsat jednoduchou větu. Což je většinou jedna a táž osoba.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (frankenstejn) (9.8.2022 9:03) reagovat
Za men policajti byly vzdy velice slusni... kdyz byl nejakej problem tak se snazili vse sklidnit a urovnat a kdyz sem udelal nejakej drobnej prestupek a omluvil se tak me pustili s domluvou... chapu ze nekde mohou bejt turbodebilni ale za mne fakt v pohode a dekuji za jejich sluzbu

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Fuxujdksn) (9.8.2022 8:44) reagovat
EddiBlake: lol, ty jsinale ufnukana pica :-D. Mozna kdyz bys nebyl fetka a zlodej, tak bys takovou panickou hruzu z policie nemel :-D

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (ukulele24R (9.8.2022 8:42) reagovat
OP je nějakej vyvrhel / anarchista / volič SPD (nebo podobný sračky), že při setkání s policajtem cítí strach, antipatie nebo dokonce odpor? Jako jasně, i mezi policajtama se občas najdou dementi, ale tady má OP asi nějaký trauma B-)

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (jsou to zmrdi) (9.8.2022 8:38) reagovat
Když máš obě ruce levé a vymeteno v hlavě, běž do neziskovky, nebo k policii.

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (QQQQ) (9.8.2022 8:28) reagovat
@cyklista: tady v diskuzi je okamžitě poznat, kdo je vymaštěná fetka a kdo ne

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (elmordoR (9.8.2022 8:24) reagovat
a proč je na fotce strážník? :-D

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (EddieBlakeR (9.8.2022 8:22) reagovat
Taková srdnatá obhajoba můžů zákona :-D Přísnost musí bejt!

Obrázek 'velka pravda' Obrázek 'velka pravda' (Volič Pirátů) (9.8.2022 8:21) reagovat
Já teda z nich strach nemám. Dodržuji zákony a navíc nejsem dost bohatý na to, aby někomu stálo za to mě zakleknout, takže pohoda.

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...