Mailhosting Business  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou



Auto targeting 29.05.2026 
Obrázek Auto targeting
Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce likemush Imagination Mladi maji dnes sanci Na pet
Komentáře (360) Komentovat Nezobrazovat

Auto_targeting.jpg (Politruci) (1.6.2026 10:19)
Podle mě to nehraje roli. Boti si dokážou najít nějakou spojitost s ruSSkem v podstatě na libovolném obrázku nebo videu.

Auto_targeting.jpg (hromdopolice) (1.6.2026 10:05)
myslíte, že si tu boti tolik povídají, protože v obrázku je slovo "Russians"? Na to, že jde o vtip, tak je to opravdu dlouhá diskuze 8-)

Auto_targeting.jpg (KnůberalR (31.5.2026 20:59)
Kakaci, myslis ze by mu jeblo, kdyby zjistil ze nejsme jedna a ta sama osoba? :-D

Auto_targeting.jpg (mikoRP (31.5.2026 20:57)
to jsme uz pochopili, ze jsi senilni geront, ktery miluje stalina. proto se projektujes do alterega akkouska, co si po vecerech musi uklidit pokojicek a na druhy den vstava do skoly. a nikdo nefnuka - to si pletes se svym knucenim, kdyz se snazis obhajovat rusaky. to ty je vzdy vytahnes i kdyz o nich nikdo nemluvi, neni o nich rec. a pak knucis a stezujes si, ze si s tebou lidi vytiraji prdel

Auto_targeting.jpg (KnůberalR (31.5.2026 20:54)
Ja taky nejsem nejmladsi, ale takhle degradovat? Prece nikdo nemuze mit tak posrany zivot aby zbytek svych dni stravil tim ze by chodil nekam a fnukal na Rusaky. Venku je svet tak krasny 8-)

Auto_targeting.jpg (mikoRP (31.5.2026 20:53)
jen si hezky popovidej sam s sebou. a nezapomen se jeste pochvalit, jak hezky podporujes ruske vrazdeni.

Auto_targeting.jpg (kakamսra) (31.5.2026 20:48)
Knůberal tak ale neměl by sis chudáka dobírat, je to starej komunista, je mimo a nemůže za to, času nelze poručit!

Auto_targeting.jpg (kakamսra) (31.5.2026 20:47)
Holt si vybereš tu nejjednodušší cestu, podobně jako za burešfašismu s čínkou chřipkou patnáctou dávku a náhubek i do lesa.

Auto_targeting.jpg (mikoRP (31.5.2026 20:47)
twl, ty tvoje zakomplexovane projekce. nech si je pro sebe a nejlepe, kdyz je tady nebudes vubec ventilovat. jako za svoj posrany zivot si muzes jenom ty sam, nikdo jiny. to ze se snazis povysovat nad nekoho jineho, z tebe dela akorat jeste vetsiho uknouraneho debila. jako byt ruska svine a jeste k tomu uknucenej debil ... twl, jeste k schyzak k tomu, co pouziva vice nicku ... bavi te s tim vubec zit?

Auto_targeting.jpg (KnůberalR (31.5.2026 20:26)
Predstav si, jsi knikal, narodis se jako Rusak ale stene si vyberes byt XOXLEM. :-D Kdyz osud byl nekde kruty, tak tady :-D :-D :-D

Auto_targeting.jpg (kakamսra) (31.5.2026 20:22)
Kdo na ně stále myslí, je nuzácká filcka, tak už to je mno, nenaděláš nic.

Auto_targeting.jpg (KnůberalR (31.5.2026 20:14)
Jo a kdy kdyz tu kazdy bozi den sedis a fnukas na rusaky? 8-) a ta "obhajobu ruskych zverstev" je ted s tebou v mistnosti? 8-)

Auto_targeting.jpg (mikoRP (31.5.2026 20:12)
a vis, ze jo? a pak ctu tvoje blaboly na obhajobu ruskych zverstev na ukrajine i pod tak nevinnou fotkou par musek nalepenych na drivka ... evdientne nejsi zdravy. zajdi si s tim k doktorovi. nebo ber aspon ty prasky, co ti predepsal. a necekej, nez ti nekdo predepise 9mm

Auto_targeting.jpg (KnůberalR (31.5.2026 20:09)
Hele a mas den kdy na rusaky nemyslis? 8-)

Auto_targeting.jpg (cokR (31.5.2026 20:08)
Tak je jasne, ze rusov nema rad nikto. Iba jebliny a pohrobkovia rusov po ich okupaciach

další...