|
Auto_targeting.jpg
(Politruci) (1.6.2026 10:19)
|
|
Podle mě to nehraje roli. Boti si dokážou najít nějakou spojitost s ruSSkem v podstatě na libovolném obrázku nebo videu. |
|
|
Auto_targeting.jpg
(hromdopolice) (1.6.2026 10:05)
|
myslíte, že si tu boti tolik povídají, protože v obrázku je slovo "Russians"? Na to, že jde o vtip, tak je to opravdu dlouhá diskuze |
|
|
Auto_targeting.jpg
(Knůberal) R (31.5.2026 20:59)
|
Kakaci, myslis ze by mu jeblo, kdyby zjistil ze nejsme jedna a ta sama osoba? |
|
|
Auto_targeting.jpg
(miko) RP (31.5.2026 20:57)
|
|
to jsme uz pochopili, ze jsi senilni geront, ktery miluje stalina. proto se projektujes do alterega akkouska, co si po vecerech musi uklidit pokojicek a na druhy den vstava do skoly. a nikdo nefnuka - to si pletes se svym knucenim, kdyz se snazis obhajovat rusaky. to ty je vzdy vytahnes i kdyz o nich nikdo nemluvi, neni o nich rec. a pak knucis a stezujes si, ze si s tebou lidi vytiraji prdel |
|
|
Auto_targeting.jpg
(Knůberal) R (31.5.2026 20:54)
|
Ja taky nejsem nejmladsi, ale takhle degradovat? Prece nikdo nemuze mit tak posrany zivot aby zbytek svych dni stravil tim ze by chodil nekam a fnukal na Rusaky. Venku je svet tak krasny |
|
|
Auto_targeting.jpg
(miko) RP (31.5.2026 20:53)
|
|
jen si hezky popovidej sam s sebou. a nezapomen se jeste pochvalit, jak hezky podporujes ruske vrazdeni. |
|
|
Auto_targeting.jpg
(kakamսra) (31.5.2026 20:48)
|
|
Knůberal tak ale neměl by sis chudáka dobírat, je to starej komunista, je mimo a nemůže za to, času nelze poručit! |
|
|
Auto_targeting.jpg
(kakamսra) (31.5.2026 20:47)
|
|
Holt si vybereš tu nejjednodušší cestu, podobně jako za burešfašismu s čínkou chřipkou patnáctou dávku a náhubek i do lesa. |
|
|
Auto_targeting.jpg
(miko) RP (31.5.2026 20:47)
|
|
twl, ty tvoje zakomplexovane projekce. nech si je pro sebe a nejlepe, kdyz je tady nebudes vubec ventilovat. jako za svoj posrany zivot si muzes jenom ty sam, nikdo jiny. to ze se snazis povysovat nad nekoho jineho, z tebe dela akorat jeste vetsiho uknouraneho debila. jako byt ruska svine a jeste k tomu uknucenej debil ... twl, jeste k schyzak k tomu, co pouziva vice nicku ... bavi te s tim vubec zit? |
|
|
Auto_targeting.jpg
(Knůberal) R (31.5.2026 20:26)
|
Predstav si, jsi knikal, narodis se jako Rusak ale stene si vyberes byt XOXLEM. Kdyz osud byl nekde kruty, tak tady |
|
|
Auto_targeting.jpg
(kakamսra) (31.5.2026 20:22)
|
|
Kdo na ně stále myslí, je nuzácká filcka, tak už to je mno, nenaděláš nic. |
|
|
Auto_targeting.jpg
(Knůberal) R (31.5.2026 20:14)
|
Jo a kdy kdyz tu kazdy bozi den sedis a fnukas na rusaky? a ta "obhajobu ruskych zverstev" je ted s tebou v mistnosti? |
|
|
Auto_targeting.jpg
(miko) RP (31.5.2026 20:12)
|
|
a vis, ze jo? a pak ctu tvoje blaboly na obhajobu ruskych zverstev na ukrajine i pod tak nevinnou fotkou par musek nalepenych na drivka ... evdientne nejsi zdravy. zajdi si s tim k doktorovi. nebo ber aspon ty prasky, co ti predepsal. a necekej, nez ti nekdo predepise 9mm
|
|
|
Auto_targeting.jpg
(Knůberal) R (31.5.2026 20:09)
|
Hele a mas den kdy na rusaky nemyslis? |
|
|
Auto_targeting.jpg
(cok) R (31.5.2026 20:08)
|
|
Tak je jasne, ze rusov nema rad nikto. Iba jebliny a pohrobkovia rusov po ich okupaciach |
|