|
Bacha_LVI.jpg
(blu) (16.5.2026 9:46)
|
|
Já zas nechápu, proč někdo leze na socky. Jako kdyby Rouming nebylo dostatečné peklo. |
|
|
Bacha_LVI.jpg
(Data) RP (16.5.2026 9:30)
|
|
Počeštěná varianta vtipu s LIV. Navíc nechápu, proč jsou teď na sockách všechny AI vtipy simpsonizovány. |
|
|
Bacha_LVI.jpg
(Adolf) (15.5.2026 15:05)
|
|
JM, ano, bylo by to samozřejmě lepší, ale už by chtělo trochu přemýšlení. Jestli chceš vtip prodat masám, musíš ho zároveň vysvětlit. |
|
|
Bacha_LVI.jpg
(JM) RP (15.5.2026 10:09)
|
|
Nemal by mať ten riman nad sebou napísané "LVI čeho?" ? |
|
|
Bacha_LVI.jpg
(miko) RP (14.5.2026 18:13)
|
|
|
|
Bacha_LVI.jpg
(Hovno!) (14.5.2026 16:12)
|
|
HA: co přesně se ti nezdá na prstech? |
|
|
Bacha_LVI.jpg
(Padesátpět) (14.5.2026 15:18)
|
|
Když vidím lva na volno, tak nekřičím, ale kopnu souseda do holeně, aby náhodou neběžel rychleji než já... |
|
|
Bacha_LVI.jpg
(HAHAHAHAHAHAHAHA) (14.5.2026 14:59)
|
|
Ach ty prsty. AI se to nikdy nenauci. |
|