Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Mailhosting Business  |  Domény  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení



Banana regimen 12.05.2026 
Obrázek Banana regimen
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (11) Komentovat Nezobrazovat

Banana_regimen.jpg (u ulu) (12.5.2026 21:59)
bananovy koktejl miluju ze zralych bananu. udelam si doma pul litru koktejlu a pak to zaliju pivama.

Banana_regimen.jpg (dnbRP (12.5.2026 17:23)
Jako banány jim, ale tak od toho 4-5, to co je předtím mi prostě nechutná..

Banana_regimen.jpg (Peter .RP (12.5.2026 16:50)
Málo plastu!!!

Banana_regimen.jpg (blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (12.5.2026 16:30)
Ja si kupuju banan co nejdelsi a nejsirsi a co nejvic zelenej, aby mi vydrzel co nejdyl.

Banana_regimen.jpg (GreywolfR (12.5.2026 15:01)
@. to je bohužiaľ choroba mnohých predajní Jednota aj iných dedinských obchodov. Platí to obecne pre všetku zeleninu a ovocie.

Banana_regimen.jpg (GreywolfR (12.5.2026 14:59)
@TeplyPrt ovsené vločky sú pre mňa krmovina - nechutia mi na vôbec žiaden spôsob. Vlastne keď sú v müsli, ktorých zjem jedno malé balenie za rok, tak sa ešte ako-tak dajú zjesť. Možno niekedy skúsim rozmixovať banán, mlieko a müsli :o)

Banana_regimen.jpg (TeplyPrt) (12.5.2026 12:06)
Greywolf: skus rozmixovat s ovsenymi vlockami, taky hustejsi milkshake

Banana_regimen.jpg (.RP (12.5.2026 9:37)
u nas v jednote, predavaju polozhnite odpadky a nazyvaju to banany :-)

Banana_regimen.jpg (mmntklic) (12.5.2026 9:30)
"Jen buzny maj rády trvdý banány." - René Descartes

Banana_regimen.jpg (GreywolfR (12.5.2026 8:54)
Ja mám rád banány v nie úplne prezretom stave, radšej trochu "tvrdšie." V bodkovanom stave sú dobré do koktejlu, ten robím iba čisto z plnotučného mlieka a banánu, bez cukru.

Banana_regimen.jpg (edgobardRP (12.5.2026 8:50)
Kdyz si koupim banany, tak jich cely trs sezeru najednou. Ideálně ale když je někam založím a 2-3 dny o nich nevím, tak je žeru v tečkovaném stádiu.