ČasProBydlení  |  VipShow  |  VPS  |  MyMuži  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  Domény  |  MotorGuruBrexit new
Obrázek Brexit new
Katerina mela odvahu rikat pravdu aniz by byla ... se s tim nebudou sr4t Heh - prodej zbrani na FB - - cesi v karantene Zraje jak vino
Komentáře (19) Komentovat Nezobrazovat

Brexit_new.jpg (oTvorR (14.10.2019 13:58)
A jsme zase na zacatku a u me prvni otazky tady : kde ty neustale bereš jistotu, že smlouva pořízená někomu na míru musí být horší než smlouva vytvořená na globální podmínky? Nakonec je to jen o zastupcich , kteri ji dojednavaji a tady ti musim dat za pravdu, ti naši by nas posrali uplne na max,,,takze asi radeji ty globalni... dokud nezmenime pristup k volenym zastupcum, budou si s nama nadale vytirat prdel.

Brexit_new.jpg (oTvorR (14.10.2019 13:55)
I kdyz zase uznavam, to nezarucuje ze by ty podminky byly vyhodnejsi, pouze ze by mohly byt. A pokud by je za nas vyjednavali ti sami, kteri nas zastupuji ted, byli bychom na tom asi hur, nez ted. Proc si tam volime takove zastupce je otazka na ty, kteri si je tam zvolili. Trochu zamotany kruh ktery se zase dostava na zacatek vseho. Volime si neschopne nebo vsehoschopne gaunery a pak se strasne divime...uznavam, to je pricina vseho, beze zmeny tohoto se nezmeni nic.

Brexit_new.jpg (oTvorR (14.10.2019 13:51)
Proc tu otazku porad dokola opakuju? Odpoved je ti znama, i kdyz to nechces napsat. Dalsi otazka by pa byla, kdo tam haji nase zajmy. naši zastupci totiž očividně ne.

Brexit_new.jpg (oTvorR (14.10.2019 13:50)
takže znova: Jsi presvedcen, ze podminky, ktere ti vyjedna nekdo jiny pro tebe budou vyhodnejsi, nez podminky, ktere si domluvis sam? Ano nebo ne? Ber tu otazku obecne, ne ted konkretne na EU. Ano nebo ne? Takže JE to tak, že by to za nás vyjednával někdo jiný a my pak přišli k hotovému aniž bychom k tomu měli co řict nebo se toho učastnit

Brexit_new.jpg (oTvorR (14.10.2019 13:47)
Jo kazdy stat sve zastoupeni. A ti zastupci nedelaji nic jineho, nez chrani zajmy sve zeme. Uprimně, ty tomu věříš? Náš nejvyšší zástupce v EU je Jourová. Ta neudělala pro ČR nikdy nic, naše zájmy tedy určitě nezastupuje. Budeme se bavit o dalších našich zástupcích?

Brexit_new.jpg (567) (14.10.2019 13:12)
a co podmínky které se vyjednavají kolektivně? Protože to není tak že by to za nás vyjednával někdo jiný a my pak přišli k hotovému aniž bychom k tomu měli co řict nebo se toho učastnit, takové smlouvy vyjednavá komise EU která má zahraniční smluvy na starost a ve které má každý stat své zastoupení

Brexit_new.jpg (oTvorR (14.10.2019 13:00)
Ach jo, takze znova: Jsi presvedcen, ze podminky, ktere ti vyjedna nekdo jiny pro tebe budou vyhodnejsi, nez podminky, ktere si domluvis sam? Ano nebo ne? Od toho se to cele odvijí... Ano nebo ne? .. obchodni podminky a politicky vliv jsou dve zcela odlisne veci, nekdy prolnute ale zcela odlisne. Znova: Ano nebo ne?

Brexit_new.jpg (567) (14.10.2019 12:38)
oTvor: kde bereš tu jistotu že bude taková smlouva lepší? Každý je schopný dojednat logicky takovou mezinarodní smlouvu uměrnou jeho politické moci, Takže smlouvy dojednané v rámci celké EU jsou až na výjimky lepší než bilateralní smlouvy vyjednané individualně

Brexit_new.jpg (CptNotSoFcknObvR (14.10.2019 12:34)
Ať už si domluví podmínky se zbytkem světa jaký chtějí, jejich největší obchodní partneři jsou stejně z EU a obchod s nima se jim jednoznačně zkomplikuje.

Brexit_new.jpg (oTvorR (14.10.2019 12:27)
To je porad dokola. Budes mit lepsi podminky, pokud ti je domluvi zastupitel, nebo pokud si je domluvis sam? (pokud nejsi uplnej idiot). Co myslis? Veříš tedy tomu, že ten zastupitel ti to za tebe vyjedna lepe (kdyz v tom navic nema zadny zajem), je to tak?

Brexit_new.jpg (oTvorR (14.10.2019 12:24)
567:Prosim, kde ty neustale bereš jistotu, že smlouva pořízená někomu na míru musí být horší než smlouva vytvořená na globální podmínky? Pokud by EU nehazela klacky pod nohy, je zcela LOGICKE, ze KAZDA individualni smlouva by mohla byt vyhodnejsi, nez globalni guláš. Kde ty porad beres tu JISTOTU prosím? Pouze lenost a hloupost je pricinou, proc se prebiraji globalni podminky, pritom podminky zohlednujici lokalni pozadavky jsou logicky lepší. Ale ty to popíráš. Proč?

Brexit_new.jpg (567) (12.10.2019 23:42)
kasparku, podle tebe je někdo kdo se ptá jaký mají politici plán v tak zasadní věci čurak nebo jen blbě trolíš? to snad zajimá každého at už je pro brexit nebo ne. A sotva dokaží domluvit lepší podmínky než mají ted, ale koukám že víra je očividně silnější než realita.

Brexit_new.jpg (kasparek) (12.10.2019 23:24)
1. celý brexit se odvolává na jednoznačný paragraf, který toto umožňuje. Hotovo. hotovo vy čuráčci, co poté požadujete pevné odpovědi na budcoucnost, byť je sami ve svem nedokážete určit. Pokrytectví, je to slovo co byste měli hledat. 2. GB má Commonwealth. nepotřebuje nutně EU. 3. může, po brexitu, zkusit se s těmi marxistickými a globalizačně fašistickými prospěcháři (to nejsou pokrytci jako vy slečny, oni vědí co dělají) domluvit na lepší spolupráci, než mají nyní, za vlády DEU+(FR)

Brexit_new.jpg (mas) (12.10.2019 23:00)
pro členství v EFTA musí ale taky plnit pravidla EU

Brexit_new.jpg (SWITCHSssss) (12.10.2019 19:46)
tak jen vstupem do EFTA by vyřešil kompletně celou záležitost obchodu a cel jelikož EFTA má podepsanou smlouvu s EU že její členové maní volný obchod v celé EU a bezcelní zonu. Pro neznelé EFTA je čistě obchodní záežitost.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...