|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(Filipes) RP (31.5.2026 23:10)
|
Takhle se od teď v USA bude volit prezident - vítězstvím v oktagonu. |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(Ger) (31.5.2026 12:39)
|
|
Jedine Browndo ma elektrolity |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(kakamսra) (31.5.2026 10:06)
|
|
Trump golden ticket bude jistojistě, možná i neomezený kelímek Brawndo |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(Leonard) (31.5.2026 8:12)
|
|
Pokud to bude tak obří úspěch jako ostatní Trumpetovi projekty, tak na ten cirkus nikdo nedorazí. Myslíte že lístky budou z 24 karátového zlata? |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(kakamսra) (31.5.2026 7:43)
|
|
Bude fight, je potřeba aréna, nu co. |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(checht) (31.5.2026 7:42)
|
|
Real libtardi jsou zvláštní tvorové. Ke štěstí jim stačí, když vyhraje "jejich" prezident. A když nevyhraje, tak kvičej a bulej. |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(Špunt) (31.5.2026 7:36)
|
|
Chudaq Zeman, ten myel yen tokoví, trapní akuaryjum... |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(Trump is now your president) (31.5.2026 7:28)
|
|
Real MAGA jsou spokojení, proto pana prezidenta Trumpa volili. Kvičet budou jen subtardi a taky RINO jako blm-blb, který se zpočátku tvářil jako velký trumpista, ale pak se ukázalo že je to jen další ubulenec který se nedokázal smířit s výhrou pana prezidenta Trumpa ve svobodných volbách. |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(Teremin) RP (30.5.2026 22:59)
|
|
Už to slyším: Poslouchejte mě dobře, tohle nebude žádný obyčejný cirkus. Ty ostatní cirkusy? Totální katastrofa. Selhání. Nikdo tam nechodí.
Ale tohle? Tohle bude něco neuvěřitelného. Absolutně obrovské. Bude to ten nejlepší, nejúžasnější, nejkrásnější cirkus, jaký kdy kdo na téhle planetě viděl – a možná i kdekoli jinde, věřte mi. Nikdo neumí dělat cirkusy jako já. Všichni to říkají, ti nejchytřejší lidé mi to říkají. Bude to fantastické, prostě obrovský úspěch! |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(luky_) R (30.5.2026 22:54)
|
|
staví hvězdnou bránu pro návštěvu ještírků |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(Huš) (30.5.2026 21:42)
|
|
Posadíš-li šaška do paláce, nestane se z něj král, ale z paláce se stane cirkus. |
|
|
Cim_dal_tim_lepsi.jpg
(Špunt) (30.5.2026 21:39)
|
Toé ta Kočkova maťeyzká? Paroubeg bude mýd ratozt |
|