Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Webhosting  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Stavební rozpočty



Didzej Vens nou suport 13.04.2026 
Obrázek Didzej Vens nou suport
brzo to bude dvere do sklepa Roumen nakupujte Rizikovy priplatek sexfork Prerov
Komentáře (11) Komentovat Nezobrazovat

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (Joker) (14.4.2026 13:17)
skeptic: Spíš než jako Titanic to vypadá jako ujíždějící vlak. Na začátku Orbánovy vlády bylo Maďarsko ekonomicky srovnatelné s Polskem, teď už je před nimi i Rumunsko. Kdyby se ještě chvíli udržel, mohl to dotáhnout na nejchudší zemi EU.

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (cyklistaR (14.4.2026 8:26)
Milý dementní scepticu, Maďarsko má o 16000 Kč nižší průměrnou mzdu než ČR, Rusko má 1/10 průměrné mzdy Německa. To mi prosím vysvětli, proč vy idioti se chcete mít čím dál hůř?

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (skepticRP (14.4.2026 0:25)
Orbán vsadil na mírotvorce Trumpa, nějak mu to nevyšlo. Maďarům se podařilo na poslední chvíli naskočit na EU Titanik, no, kdo chce kam. Doufejme, že to tam Magyar moc neroze*ere např. pokud jde o migranty. Tak aspoň že Trump zvítězil nad Iránem (dnes už třikrát).

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (Joker) (13.4.2026 13:11)
Dežobijec3: Podle mě Babišovi do toho něco vlezlo záměrně. Průzkumy vypadaly jednoznačně, tak proč se fotit na pódiu s tím, kdo pak skončí poražený? Takže pěkně lehká slovní podpora (co kdyby nakonec přece jen vyhrál), pak pogratulovat vítězi a jede se dál.

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (Špunt) (13.4.2026 12:44)
Tag to uš asy Odrbán s Fycken nebudou ďeat koparc na voyencké přahlýtce na balšojem těatru, gde bude Putler ukazovad pozledňy tang co mu zbil :o) :o) :o)

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (Dežobijec3) (13.4.2026 11:48)
Kdyby jenom USA, na podiu s Orbanem onanoval i "nas" ministr zahranici Prcinka a Bures by tam byl taky, kdyby mu do toho neco nevlezlo...

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (egal) (13.4.2026 11:47)
Som sa fakt uškrnul✅

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (Joker) (13.4.2026 11:44)
No tak to, že si pozvali představitele USA aby varoval před zahraničním vměšováním do voleb, bylo opravdu bizarní.

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (Špunt) (13.4.2026 11:34)
Amerycká kurva :-D :-D :-D

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (Carl C.C C7) (13.4.2026 11:32)
Pro velky uspech repete >-O https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=slibene_libtardi_knuu.jpg

Didzej_Vens_nou_suport.jpg (Dežobijec3) (13.4.2026 11:22)
Pamatujete jak nam tu pred volbami vodil Bures po mitincich Orbana jak medvedar medveda? A na cepicku MAGA/Silne Cesko? Krasne casy....