Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Domény  |  Webhosting  |  Tesla se slevou



Ferarko 28.05.2026 
Obrázek Ferarko
Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce likemush Imagination Mladi maji dnes sanci Na pet
Komentáře (23) Komentovat Nezobrazovat

Ferarko.jpeg (cokR (28.5.2026 22:37)
Musim dokupit aftermarketovy shifter :D

Ferarko.jpeg (cokR (28.5.2026 22:36)
Kazde auto ma svoju cielovku, aj ked malu. Niekedy sa vsak tie cielovky neprekryvaju, tym padom sa tie auta nedaju porovnavat. Aj tej Multiply na obrazku sa predalo dosst kusov a ich majitelia na nu nedaju dopustit. Ja napriklad uznavam tesle kredit. Sam zvazujem 3 performance. Len je to take lego, vadi mi ten tamagocizmus ovladania pohybu dopredu dozadu a teraz neviem ci uz je naspat packa na smerovky alebo este nie. Obe veci su riesiteone, len je to az neprirodzene smiesne, ze si do auta za 60k€...

Ferarko.jpeg (UFO) (28.5.2026 21:53)
Nerrg: Na webu Škody teda vidím nejnižší Epiq za 779kKč, ale jinak ve všem souhlasím.

Ferarko.jpeg (Nerrg) (28.5.2026 21:34)
UFO: Nejlevnější Epiq začíná na 6xy tisících, nejlevnější Tesla na 9xy tisících. Ale to není podstatné, s tebou diskutovat je jak mluvit do dubu. Prostě pokud chceš Ferariho, nezajímají tě vlastnosti Tesly. Pokud chceš levný elektromobil, nezajímají tě vlastnosti Tesly. Pokud chceš co nejlevnější auto, nezajímají tě Epiqy. Pokud chceš samořízení, nezajímají tě Škodovky. Srovnání si můžeš vymyslet milion a vyjde ti lépe Trabant než Porsche, ale je to vždy subjektivní, někomu to vyjde opačně.

Ferarko.jpeg (egal) (28.5.2026 21:10)
Multipla→ Epiq→ Tesla→ Ferrari -> Čína # https://youtube.com/shorts/RzzBNUx9f20?si=CIACdo6fLXHOWZv-

Ferarko.jpeg (UFO) (28.5.2026 19:27)
cok: Nurburgring jsem našel pro Ioniq 5N za 7:45.59 a pro Plaid za 7:25.231 - nebo máte jiný časy? Tak se můzeme bavit o poměru cena/výkon, ale ať už se Plaid přehřívá nebo cokoliv, tak je stále rychlejší. A Plaid je 5 let starý auto, takže konkurence ještě ani nedorovnala Teslu a přítom v blízké době tu bude Tesla další generace - Roadster. Ty wannabe "konkurence" Tesly jsou srandovní.

Ferarko.jpeg (UFO) (28.5.2026 19:19)
Nerrg: OK neporovnávám Škoda Epiq s Tesla Plaid, ale s Tesla Model 3, to je cenově řádově podobné. Tam se můžeme bavit pouze o tom, že nejlevnější Epiq je o kousek levnější než nejlevnější Tesla, ale víc se na tom srovnávat nedá.

Ferarko.jpeg (FilipesRP (28.5.2026 17:21)
Koukám, že ovce békají o tom, že firma na traktory dělá traktor, který by si nikdy nekoupily. Upřímě - nikdo tady není cílovka, takže tady asi ani nikdo netuší zda to je trhák, nebo neprodejná věc. BTW: Design je krásně čistý, jen není agresivní a nevypadá to jako normální Ferrari - ale zase když už má člověk 4 červené v garáži...

Ferarko.jpeg (Nerrg) (28.5.2026 16:51)
UFO: V zásadě jsem napsal to, co cok rozvedl. Taky můžu porovnávat Epiq s Teslou Plaid - dobití u obou za nákup, odvezou 4 lidi, předpisová jízda Václavské Náměstí Praha - Ústí n. L. za stejnou dobu... špičkový Epiq za 36 tisíc Euro, Tesla za trojnásobek. Jenže takové porovnání jsou halušky.

Ferarko.jpeg (GeorgethebestRP (28.5.2026 16:50)
Ty jo jednou bych si chtěl nejakou zachovalou Multiplu koupit ten rozpor mezi milovníky a odpůrci je opravdu zajímavý :-D

Ferarko.jpeg (cokR (28.5.2026 16:38)
Plaid (brzdy a to, ze hyundai da nurburgring bez obemedzenia vykonu aspon kolo) u Ferrari tiez nejako automaticky ocakavam, ze brzdy a chladenie maju zmaknute lepsie, ako hipstersky projekt sanojazdiaceho auta kde sofer slope tekvicove late :D

Ferarko.jpeg (cokR (28.5.2026 16:37)
Tu by som zasa polemizoval. Porovnanie hrusiek s jablkami vedie vzdy k totalnym haluskam. Pri Ferrari proste pomer cena vykon je uplne mimo, kupujuceho Ferrari za 500k€ nezaujima, ze ho vyjde Skoda , alebo Tesla lacnejsie. Uz len fakt, ze dal niekto do porovnania s Ferrari self driving je absolutna haluz. Este som nepocul o debilovi, co si kupil Ferrari, aby ho nesoferoval :D ved ta funkcia je proti dna tej automobilky :D uz Hyundai ionic 5n je technologicky v obladti race track na tom omnoho lepsie ako

Ferarko.jpeg (UFO) (28.5.2026 16:27)
Nerrg: Těch 350 kW je jediná chyba v tom seznamu zaškrtávátek. Tady je sranda, že to není o poměru cena/výkon, ta Tesla vyjde ve všem lepší a levnější. Ta Škoda Epiq je úplnej nesmysl, i ta nejlevnější má cenu skoro jako Tesla a má dobíjení max. 125 kW!!!

Ferarko.jpeg (Nerrg) (28.5.2026 15:05)
UFO: U Tesly je výhoda i 250 kW dobíjení oproti 350 kW u Hondy? Jinak na základě parametrů a poměru cena/výkon se stejně dojde ke Škodě Epiq RS. :-)

Ferarko.jpeg (UFO) (28.5.2026 14:27)
https://www.facebook.com/vehiclesuggest/posts/the-headline-number-in-a-new-spec-comparison-is-hard-to-ignore-with-the-tesla-mo/1002430802300633/

další...