Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Domény  |  Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business



Frajer jak hovado ze Slavie 10.05.2026 
Obrázek Frajer jak hovado ze Slavie
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (12) Komentovat Nezobrazovat

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (Peter .RP (11.5.2026 21:06)
Greywolf) Kráľovská stráˇy z UK nie sú slávisti? Tak to sú tí fucíkoví fanúšikovia dobrí stokári.

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (Očitý svědek) (11.5.2026 19:38)
Jude Slavie! >-O Jsem pohoršen! >-O

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (11.5.2026 18:54)
Neodsuzuji, co se stalo o vikendu (protoze jsem to nevidel). Tyhle picoviny stejne resi jen podlidi.

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (GreywolfR (11.5.2026 18:33)
@Peter pretože template pre meme je zjavne z UK a panáci sú v uniformách čestnej kráľovskej stráže.

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (Peter .RP (11.5.2026 18:04)
Prečo má tých pandrlákov v červenom a nie bielo - červenom?

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (Špunt) (11.5.2026 8:53)
Fšag knuberale tysy taki fanoušeg ukayna, protoše nebit ukayny, bilbis ůplňe zbitečný, taghle máš azpoň ňákwy zmisl žyvota f heyťeňý ukrayny :o) :o) :o)

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (KnůberalR (11.5.2026 8:11)
Fanousci fotbalu jsou stejny retardi jako fanousci Ukrajiny, PROVE ME WRONG 8-)

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (Špunt) (11.5.2026 7:21)
Tag to topatne, gdiš sačnou tesolaťy fantid zportu :o) :o) :o)

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (kakamսra) (11.5.2026 6:31)
V médiích toho nakecaj...

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (Okresní přebor ) (11.5.2026 6:29)
Tak hlavně že v médiích tyhle vypatlaný hooligans nazývají něžně slovem fanoušci.

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (11.5.2026 2:01)
Co zase resite za picoviny, mate uz vsechny dulezitejsi problemy vyresene, ze resite jakesi kokotiny nekde z vidlakova?

Frajer_jak_hovado_ze_Slavie.jpg (GreywolfR (10.5.2026 23:44)
Aktívne nesledujem žiaden šport, ale to, čo predviedli slávistickí chuligáni, to je už čistý kokotizmus. Chuligánske tribúny by sa nemali nazývať sektormi, ale pavilónmi - podľa toho by mali byť aj kompletne ohradené klietkami. To platí pre každý tím. Chcú sa biť? Nech si to dohodnú s chuligánmi Sparty niekde na poli za Prahou. Duté hlavy.