Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Mailhosting Business



Free or controlled 20.05.2026 
Obrázek Free or controlled
akoze lacna ruska ropa pasak botu SVO jak WWI vyhral jsem hura Slabis - skret zajmu brzo to bude
Komentáře (26) Komentovat Nezobrazovat

Free_or_controlled.jpg (Dr.Str.RP (20.5.2026 19:26)
Tank plnej benzinu? By se rozpadl, než by dojel do Varšavy.

Free_or_controlled.jpg (KnůberalR (20.5.2026 12:57)
Tak pro stat je vzdycky riziko, kdyz clovek muze za den sbalit celou rodinu, kufry, hotovost a ponasedat do autaku a odjet pryc za mene rizikovejsim zivotem v pripade krize. Myslite si ze v dobe krize se budou spalovat rezervy elity? Ani picu, bude se obetovaval bezny lid, jak to bylo vzdycky. 8-) 8-)

Free_or_controlled.jpg (Ger) (20.5.2026 12:55)
PRESNE TOHLE LHANI O ZASTANCICH RUSKE DIRY JSOU TYPICKE TOTALITNI MANYRY!!! KOMOUSI O NAS ZASE LHALI JAKO O ZASTANCICH ZAPADNIHO IMPERIALISMU!!!

Free_or_controlled.jpg (PepeeR (20.5.2026 12:48)
loool.. a tohle rikaji zastanci ruske diry, kde nemuzete stat s prazdnym papirem na namesti a internet je off

Free_or_controlled.jpg (KnůberalR (20.5.2026 12:44)
Komousi nam rikali, ze je to pro nase dobro ;-) ;-) ;-)

Free_or_controlled.jpg (KnůberalR (20.5.2026 12:44)
Kdyz nic spatnyho nedelam, proc by me mel nekdo kontrolovat? 8-)

Free_or_controlled.jpg (Ger) (20.5.2026 12:31)
KDYZ JSI NIC SPATNEHO NEUDELAL, TAK SE NEMAS CEHO BAT A PROC TI TO TEDA VADI????

Free_or_controlled.jpg (321) (20.5.2026 11:58)
Ten: Nabit doma nacerno elektromobil je technicky jednodussi nez nacerno sehnat benzin. Pokud se ale stat zameri konkretne na tebe proto, ze ti nechce dovolit pouzivat individualni automobilovou dopravu napriklad kvuli nizkymu socialnimu kreditu, tak ti to stejne bude uplne k nicemu. Zabasnou te, jakmile vyjedes na ulici.

Free_or_controlled.jpg (cyklistа) (20.5.2026 11:45)
Sorry, zase jsem se ožral a píšu sem pičoviny s napodobením cizího nicku. Dolar jsem nikdy neviděl, jen ruble.

Free_or_controlled.jpg (cyklistа) (20.5.2026 11:09)
Dolar v kapse znamená pro svobodu člověka víc, než fialová televize placená daní z mobilu.

Free_or_controlled.jpg (Občan YR (20.5.2026 10:50)
Ty mas nejakej problem a prisel ses nam sverit?

Free_or_controlled.jpg (Ten) (20.5.2026 10:45)
321: Kdyby jenom totalitni stat. Nas docela domokraticky stat ti nepovoli ani vymenit si motor v aute za uspornejsi, nebo elektricky, zatimco v zaprdenem malomestackem Rakousku to jde. V nemecke byrokracii to jde. V Britanii, kde u sebe nesmis mit sroubovak to jde. V USA, kde ti vlitnou policajti na soukromou oslavu parbu v soukromem dome a kontroluji dokllady, jestli nepije nekdo, komu nebylo 21 to jde. A ani v jednom z tech statu ten motor nemusi byt uspornejsi, nebo mit mensi emise, nez puvodni.

Free_or_controlled.jpg (Ten) (20.5.2026 10:43)
321: No vidis. A kdyz by to stat dotahl az tak daleko, tak porad potrebujes kaparada, aby ti nacerno prodal benzin, ale elektromobil si doma nabijes ze zasuvky, nebo ze svych solarnich panelu, takze je mnohem tezsi to regulovat. Ale samozrejme leze odpojit elektrina vsem, co nesouhlasi se statem a zakazat jim mit solarni panely. A take je lze poslat do koncentraku. Stat se nezastavi pred nicim, co nezpusobi povstani. Ale cim to je jednodussi, tim spise to udelaji a tim spise to projde.

Free_or_controlled.jpg (321) (20.5.2026 10:41)
Jenze Mad Max je o spolecnosti v pripade totalniho selhani statu. Tenhle totalne nesmyslnej obrazek je spis o pseudosvobode v cim dal totalitnejsim state. Totalitni stat ti nedovoli jezdit po silnicich v neschvalenym vehiklu jako z Mad Maxe.

Free_or_controlled.jpg (nornikRP (20.5.2026 10:29)
Ti lidi s tim benzinem by se meli divat vic na mad maxe ... bud by jezdil na CNG/drevoplyn a nebo budou mit fakt to EV, kde si dokazou vyrabet energii bez infrastruktury...

další...