|
Gratulant.jpg
(Carl C.C C7) (23.5.2026 4:30)
|
|
jo miko - Ukrajina je Ruská, už se s tím smiř. |
|
|
Gratulant.jpg
(kakamսra) (21.5.2026 8:58)
|
|
mimo miko no přeci o pevném míru, mír je to, když se neválčí. To nemůžeš znát, kord takhle na večer. |
|
|
Gratulant.jpg
(miko) RP (19.5.2026 21:38)
|
|
demente, o jakemze to miru mluvis? cela ukrajina jako ruska kolonie? mas vsech 5 pohromade? |
|
|
Gratulant.jpg
(pietro-violetto-stbeto) (19.5.2026 21:32)
|
|
Tak on ten mier bojkotoval hlavne Boris Johnson.
Takze karikatura je fakticky nespravna |
|
|
Gratulant.jpg
(Očitý svědek) (19.5.2026 2:52)
|
|
Chci mír a více mrtvých banderovských nácků. |
|
|
Gratulant.jpg
(nornik) RP (18.5.2026 11:16)
|
|
A to mu poslal ani coko kolekci na vánoce...smutne |
|
|
Gratulant.jpg
(mrtka) (18.5.2026 10:04)
|
|
cca 1200 lebek, to je tak jedodenní spotřeba botoxového trpaslíka |
|
|
Gratulant.jpg
(B!) (18.5.2026 10:01)
|
|
Od jari 2022 uplynuli 4 roky, tak 4 sviečky sú správne. Ako pri narodeninách |
|
|
Gratulant.jpg
(Carloss) RP (18.5.2026 9:20)
|
|
Tech svicek melo bejt 5, 4 roky SVO uz bylo |
|