Hosting zdarma  |  Nebankovní půjčky  |  Rychlá půjčka  |  Fleshlight  |  Domény od 79Kč


Helou Praho
Obrázek Helou Praho
Jeste nesedi sykorka modrinka Math is hell fixed - ano lzive - Krajec chleba stool
Komentáře (39) Komentovat Nezobrazovat

Helou_Praho.jpg (holá_prdel) (10.7.2018 17:33)
netuší někdo, kolik koksu potřebovali, aby to odehráli?

Helou_Praho.jpg (Dež0n - nereg) (9.7.2018 14:37)
nomura - jsou to dementi toho typu, co v Německu ještě na sklonu třicátých let nadšeně hajlovali vládě demokraticky zvoleného pana Hitlera - i ten měl nějaký ty mušky, ale co: "byl demokraticky zvolenej většinou, to o Židech jsou jen fámy a socialistický ekonomický model orientovaný na válečnou výrobu taky dává smysl, máme co do huby, i když máslo a kafe by mohlo bejt, a děcka v Hitlerjugend se taky pěkně zabavěj, že..."

Helou_Praho.jpg (nomura) (9.7.2018 10:16)
co zase za dementy nechápe, že kritika lháře Zemana je součást demokracie a to, že byl demokraticky zvolen neznamená, že budu mlčky sledovat, jak nám posírá republiku, protože je to egomaniak a putinova děvka

Helou_Praho.jpg (dnkroz) (9.7.2018 7:35)
Lepší mít za premiéra spíše průměrného úředníka než ambiciózního všeschopného člověka, Nečas, Fisher, Špidla nebo Sobotka byli v mnoha ohledech lepší a úspěšnější premiéři než třeba Paroubek, Topolánek, Gross či Babiš

Helou_Praho.jpg (mrkevR (9.7.2018 0:47)
negr, ty vole, jako sorry, že žiješ v alternativní realitě...

Helou_Praho.jpg (migrující negr) (8.7.2018 20:14)
(mrkev) R Sobotka je normální politik? Něco takovýho může vyplodit jen totální KOKOT! >-O

Helou_Praho.jpg (Bolševická svině) (8.7.2018 20:09)
Havloidní sráči, muzika pro dementy >-O

Helou_Praho.jpg (lalauuu) (7.7.2018 23:10)
sjezd duchodcu? btw waters byl vzdycky proti vsemu, z ceho koukaly prachy. proti valce, proti vladnoucimu systemu nebo proti kapitalismu. vykrad orwella a jeste zapiral. proste "rock"

Helou_Praho.jpg (JančoR (7.7.2018 18:06)
hej kokoti - som už v poradí asi tretí, ktorému sa nechce googliť a hladá tu nejakého kapitána, čo to vysvetlí. O čo tu ide???

Helou_Praho.jpg (MG) (6.7.2018 21:42)
Tak takhle to je. Dobře. Tak promiň ;-)

Helou_Praho.jpg (mrkevR (6.7.2018 21:25)
@MG Pleteš několik věcí dohromady. Třeba když vyhrál takový Sobotka, tak jeho směrem žádné velké hejty nešly. Protože to je normální politik. Zeman je žumpa a má potřebu to pořád dokola lidem dokazovat. To vůbec není o úspěšnosti nebo neúspěšnosti kandidáta...

Helou_Praho.jpg (MG) (6.7.2018 20:54)
S poslední větou souhlasím. Samozřejmě, že nikdo nešel nikoho věšet. Jsme už doufám dál a šlo jen o nadnesený výraz. Není třeba brát to doslovně. Mně vadí i ty hejty. Líbilo by se mi, kdyby ‘neúspěšní voliči’, resp. voliči neúspěšného kandidáta řekli: “No dobře, váš kandidát demokraticky zvítězil, gratulujeme, počkáme si na to, co bude vyvádět a příště třeba zase zvítězí ten náš”. Ikdyž chápu, že to je asi nereálná touha po vyšší mravní úrovni lidí. Bohužel.

Helou_Praho.jpg (LemonFRR (6.7.2018 20:32)
No, to mi nedáva zmysel, lebo nikto nikoho vešať nešiel. Hejtuje sa tu napr. na Ortel a potom sa hejtuje na hejterov Ortelu, potom sa hejtuje na Zemana a hejterov Zemana a všetci hejtujú všetkých... Ale to je holt priebeh demokratického procesu a bohužiaľ nemáme páky, ako sa brániť premnoženiu jednoduchších ľudí, ktorých oslovujú jednoduché vyhlásenia. To bolo a aj je najjednoduchšia cesta k moci. Kým je možné hejtovať, tak aspoň vieme, že existuje sloboda prejavu.

Helou_Praho.jpg (MG) (6.7.2018 20:09)
Já o voze, ty o koze. Jasně, ale lidi si často demokracii vysvětlují jako: volil jsem někoho jiného a tebe patří pověsit, protože jsi volil toho a toho. Tohle demokracie není. To je čistý kokotismus a pokrytectví.

Helou_Praho.jpg (LemonFRR (6.7.2018 20:00)
Demokracia je tiež, že sa doňho môžete navážať. Každý kto volil niekoho iného má na to dokonca morálny nárok. Dokonca sa doňho môžem navážať aj ja. Za mladi mal aj svetlé momenty, ale gerontokracia nefungovala, nefunguje a fungovať nebude.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...