Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Webhosting  |  Domény  |  Stavební rozpočty



Jak je to na svete 16.05.2026 
Obrázek Jak je to na svete
kdyz panprezident rika Lie Cheat Steal Grammer Nazi - Interpunkce likemush pro padle na Roumingu Plan C
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

Jak_je_to_na_svete.jpeg (carnot) (18.5.2026 16:02)
Á, na základce se probíralo jak se dělají děti. Ano chápu, že Vás to v 8 letech fascinuje, ale to je jen příroda.

Jak_je_to_na_svete.jpeg (Carl C.C C7) (17.5.2026 11:38)
kníkale - ty nejsi schopný s ani podepsat. tak drž hubu, xoxolatej

Jak_je_to_na_svete.jpeg (Carl C.C C7) (16.5.2026 23:57)
Kňů, ty už nejsi ani schopný opsat slovo správně? To je úpadek tedy.

Jak_je_to_na_svete.jpeg (huuuluuvhuuuu) (16.5.2026 23:32)
jeste ze se se svymi traumaty z detstvi v rusku muzu sverit na ceskem webu. jinak bych to asi neprezila

Jak_je_to_na_svete.jpeg (huuuluuvhuuuu) (16.5.2026 23:28)
nekteri tatinci cakaji i do dcerunky, zvlaste v rusku je to bezny jev

Jak_je_to_na_svete.jpeg (PepeeR (16.5.2026 22:37)
knuberal, ty ruska tupa matriosko, ty ani netusis co to je liberal, tak tady nebul ubulenej nacistickej rusacku B-)

Jak_je_to_na_svete.jpeg (KnůberalR (16.5.2026 20:50)
Ja se neschazuji, ja jenom konstatuji fakt 8-) bez kontextu

Jak_je_to_na_svete.jpeg (Carl C.C C7) (16.5.2026 20:44)
Proč se dobrovolně shazuješ?

Jak_je_to_na_svete.jpeg (KnůberalR (16.5.2026 20:17)
Vsichni liberalove jsou s pulkou mozku 8-)

Jak_je_to_na_svete.jpeg (Carl C.C C7) (16.5.2026 20:16)
Knůberal pláče, protože s ním vytře jakýkoliv liberál s polovinou mozku.

Jak_je_to_na_svete.jpeg (GeorgethebestRP (16.5.2026 20:07)
Nebo že tatínek vždy nemusí mít ptáka a cáká do něj maminka ? jsem zmaten

Jak_je_to_na_svete.jpeg (KnůberalR (16.5.2026 19:43)
Kvalitou minimalne o 2 urovne vys nez jakakoliv liberalni tvorba. 8-)

Jak_je_to_na_svete.jpeg (alisRP (16.5.2026 19:35)
tzv. pisoárová poezie, úroveň 6.třídy ZŠ

Jak_je_to_na_svete.jpeg (nebinární Alžbětko) (16.5.2026 19:33)
to není, ty jsi je nenaš*lo

Jak_je_to_na_svete.jpeg (GeorgethebestRP (16.5.2026 19:06)
ptáka - skáká - necákal - neskákal ? To není stereotyp

další...