|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(miko) RP (10.5.2026 14:30)
|
|
apropo "osvoboditele": [medium.seznam.cz] |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(Mrkvas) (10.5.2026 11:54)
|
|
Jaký svůj? Jaký úpradek? Neregistrované nicky nikomu nepatří a jsou volně k užití. Já například běžně píšu pod nickem prorusáckého dezoláta Carla a je to naprosto v pořádku. |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(:.) (10.5.2026 11:44)
|
|
Tímto slavnostně předávám svůj nick prorusáckým dezolátům a Roumingu přeji příjemný úpradek. |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(:.) (10.5.2026 11:42)
|
|
Ve kterém příspěvku jsi uvedl seznam společně dobývaných evropských zemí? |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(miko) RP (10.5.2026 11:40)
|
|
jsem ti je napsal. jsi je odmitl. tak si naser, zmrde |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(:.) (10.5.2026 11:38)
|
|
miko: Žádná historická fakta popírat nemůžu. Nikdo žádná neuvedl. Seznam společně dobývaných evropských zemí nikdo nedodal. |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(:.) (10.5.2026 11:37)
|
|
A protože to nebylo zde dne na den ale podle obrázku to probíhalo to dva roky, tak by neměl být problém vyjmenovat ty Evropské země, které byly dobývány společně nacistickým Německem a Sovětským svazem. |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(miko) RP (10.5.2026 11:36)
|
BTW: tady krasne ukazujes, jak "nezeres" popragandu cistokrevna ruska svine, co popira historicka fakta a nahrazuje ji ruskou ohnutou "historii" |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(:.) (10.5.2026 11:33)
|
|
No, dobytí Evropy jaksi neuděláš ze dne na den, musíš po částech... a to už je proces, kterému se říká dobývání. |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(:.) (10.5.2026 11:24)
|
|
Aha, Polsko je ve skutečností Evropa, takže dělení Polska = dělení Evropy. |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(:.) (10.5.2026 11:12)
|
|
Aha, dělení Polska bylo ve skutečností jahodové lízátko. |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(tdkb) R (10.5.2026 11:11)
|
|
a tymto treba nahradit vsetky cedule a vsade. a knuberala dovzdelat nech neplaca kokotiny |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(:.) (9.5.2026 23:51)
|
|
Milý dementní cyklisto, tys díky inkluzi na základní školu asi chodil, ale bylo ti to houby platný. Chápat text ses nenaučil ani trochu. K tomu je totiž potřeba mít taky trošku shůry dáno. Já celou dobu zpochybňuju tvrzení na tom obrázku. Obrázek tvrdí, že nacistické Německo a Sovětský svaz společně dobývali Evropu. A já jsem přesvědčen, že jí společně nedobývali. Takže jsi akorát potvrdil to, co píšu já. A díky nechápavosti sis u toho vzteky poslintal klávesnici. |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(Jan Zachrta) R (9.5.2026 22:59)
|
cyklisto, když to Polsko ruští bolševici a němečtí nacistů dobývali každý z jiné strany, tak to nebylo společně? |
|
|
Kaputin_opravil_ceduli.jpg
(Xудожник-K1) (9.5.2026 22:31)
|
Konecne pravdiva cedule - ja to tvrdil uz od zakladky za komunistu a dostal jsme za to reditelskou dudku - pak nevim jak je to mozne, se jim nejak do reditelny doatlo polonium a oba umreli ... a pak to polonium zase nekdo odnesl v olovene nabodbe, ktera byla obalena ocelovou kapsi, aby se olovo nepoksodiulo ... tak jsme to mohl tvrdit dal - SSSR cesi stali jen v ceste na Berlin |
|