| Domény | Stavební rozpočty | Portrétní focení | Mailhosting Business | Webhosting | Tesla se slevou |
Komentáře (8)
Komentovat
Nezobrazovat
| Krtek_ma_ho_tam.jpg (LSLarry) R (18.5.2026 22:13) | ||
| A prackama to ukazuje celkem jednoznacne. | ||
|
|
||
| Krtek_ma_ho_tam.jpg (KozoMelGibson2) (18.5.2026 16:26) | ||
| …teda jestli nějaká slečna/paní má v kalhotkách 16 cm krtka… Já vím, v Thajsku běžně. | ||
|
|
||
| Krtek_ma_ho_tam.jpg (ekšly) (18.5.2026 15:37) | ||
| Začnu používat "mám ho jako krtek" | ||
|
|
||
| Krtek_ma_ho_tam.jpg (elmordo) RP (18.5.2026 15:30) | ||
kdyby to OP neuspěchal a počkal do pátku, mělo by to ještě větší grády |
||
|
|
||
| Krtek_ma_ho_tam.jpg (JapaNaTo) RP (18.5.2026 13:18) | ||
| Takže 16 v klidu a 20 stojící? To se mu teda moc nepostaví. | ||
|
|
||
| Krtek_ma_ho_tam.jpg (Honza6666) (18.5.2026 12:56) | ||
| To uz maji decka zase prazdniny nebo co? | ||
|
|
||
| Krtek_ma_ho_tam.jpg (36) (18.5.2026 10:09) | ||
| Maji i stojiciho https://www.nejhracka.cz/moravska-ustredna-krtek-20cm-stojici_z6130/ | ||
|
|
||
| Krtek_ma_ho_tam.jpg (MHT) (18.5.2026 8:52) | ||
| Má ho v kalhotkách? Takže páteční krtek | ||
|
|
||