|
Maly_zavislak.jpg
(Kalda) R (11.5.2026 7:18)
|
|
ten pocitac i monitor jsou nejaky mensi nez si pamatuju z devadesatek, tohle bude nejaka AI sracka |
|
|
Maly_zavislak.jpg
(Pávek 107) (8.5.2026 16:05)
|
|
50. léta byla propagandy plná. Jenže tehdy byli libtardi ještě nerozvážní mladíci. |
|
|
Maly_zavislak.jpg
(LSLarry) R (8.5.2026 15:55)
|
|
Tem dedeckum je tak 20. Zavislaci strasne rychle sejdou / zestarnou. Je smutne, ze se tu musi vysvetlovat vtipy. |
|
|
Maly_zavislak.jpg
(Knůberal) R (8.5.2026 14:10)
|
A bez jebnutych liberalu a propagandy |
|
|
Maly_zavislak.jpg
(Očitý svědek) (8.5.2026 14:08)
|
|
Zlatá 50. léta, tenkrát byl internet bez negrů a buzen. |
|
|
Maly_zavislak.jpg
(Peter .) RP (8.5.2026 14:06)
|
|
Carl) To je dobová dagerotypia rekonštruovaná pomocou IÁ v roku 2076. |
|
|
Maly_zavislak.jpg
(101011001) R (8.5.2026 11:27)
|
|
Bazinga! |
|
|
Maly_zavislak.jpg
(Carl C.C C7) (8.5.2026 11:15)
|
|
Těm dědečkům je tak 70. Klukovi 10-12. Když jim bylo jako jemu, někde v roce 1965 tak nebyly ani PC a teprv ne internet. První PC byl v polovině 70 let a byla to stavebnice. První skutečný PC od IBM byl v roce 1981 model 5150. Internet pro veřejnost začínal mezi lety 1991 a 1995, podle toho jaký nadšenci se berou.Katodové monitory mizely mezi 2003 a 2006.Na tomhle počítači by se kluk k netu dnes nepřipojil a v roce 2006 by to mládí dědečků bylo tedy posunutý na konec druhé světové, kdy počítače byly skříně. |
|
|
Maly_zavislak.jpg
(.) RP (8.5.2026 10:41)
|
aj setup sme mali v jeho veku rovnaky... |
|