|
Nefralena_Dluzilova.jpg
(fdfgfdgfd) (2.6.2026 13:14)
|
|
Nevěřím jim ani slovo, ale současně věřím, že roztočí inflaci jako posledně. A podle toho investuji. |
|
|
Nefralena_Dluzilova.jpg
(x14) RP (1.6.2026 23:11)
|
„Mami, to je focené před mumifikací?" „Co vidíš?" „Páva!" „Tak vidíš!" |
|
|
Nefralena_Dluzilova.jpg
(LoupejHoupej) (1.6.2026 20:29)
|
|
To je focené před mumifikací nebo až po ní? |
|
|
Nefralena_Dluzilova.jpg
(Li-borg) (1.6.2026 20:16)
|
|
Nevěřím jim ani slovo, ale současně věřím, že to ČR přežije a zaplatí. Když to nebudu já, tak jim půjčí jiný. No když to nepůjde zaplatit, tak budu řešit asi jiné problémy... |
|
|
Nefralena_Dluzilova.jpg
(miko) RP (1.6.2026 18:29)
|
|
promin, ja nejsem "lid" teto vlady, tatkze mluv za sebe. |
|
|
Nefralena_Dluzilova.jpg
(Podivín) (1.6.2026 18:26)
|
|
A kde si raději půjčíte vy? V rodině a od kamarádů? Nebo běžíte hned do banky? Vždycky je lepší půjčit si od vlastních lidí než od institucí. |
|