Webhosting  |  Domény  |  Dropbox  |  VPS


Pinochet didnt du nuffin
Obrázek Pinochet didnt du nuffin
modlitba v obchode wElcome rok v zivote jedne visne v Cobolstanu Alespon maji levne mobily Just-waiting-for-the-kettle Jak na novinare
Komentáře (37) Komentovat Nezobrazovat

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (olo) (11.7.2019 7:42)
podporovany usa. takze to muselo byt asi super

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (Human.) (10.7.2019 14:08)
Jo, zrovna Jakeš už mohl v base těšit na sedmou pětiletku jemu blízkým slovníkem. Ale ono je to těžké když jedete vyjednávat na Hrad a zase se chcete vrátit v jednom kuse. A spoustě soudruhů to jistě vyhovovalo, taková obměna než se stádo rozkoukalo a rozdělení majetku do "správných rukou."

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (douglas) (10.7.2019 9:40)
v chille nebyli tak blbí a začli strůjce minulého totalitniho režimu stíhat, stejně ale většina trestu unikla.

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (Human.) (10.7.2019 9:28)
Já toho člověka neobhajuju, choval se ke svým oponentům stejně "pěkně" jako by se oni případně chovali k němu. Ale srovnávat naše komouše co byli jen loutky Moskvy a přivedli ČSSR ekonomicky na buben a nikdy nebyli za nic potrestaní zatímco Pinochet Chile výrazně ekonomicky pozvedl a pak i když pevně držel páky moci v ruce tak je dobrovolně pustil a konec života strávil u soudů... Můžeš si to srovnat s Jakešem, co si každý rok v pěkném důchodku chodí na slety svých souvěrců do exParku oddechu...

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (CajgonR (10.7.2019 6:09)
Human: nebyl v té době jediný kdo dobrovolně složil vládu, u nás komouši odešli taky potom co zjistili že nemají podporu lidí ani jim SSSR nekryje záda. Navíc Pinochet a jeho nejbližší si při tom předání moci vymohli beztrestnosti, jinak by zůstal u kormidla dál. a taky pinochet zůstal vrchním velitelem ozbrojených sil a byl politicky činný (stejně později stanul před soudem, a rozplakal se tam když nejvyšší soud zrušil imunitu). Navíc to jakým způsobem se vzdal moci neanuluje to čeho se dopustil předtím.

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (DukyR (10.7.2019 2:14)
Venezuela je takový malý ekonomický zázrak, že? :-)

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (Human.) (9.7.2019 23:37)
Chile je na pátém místě v regionu z 32 států v GDP a dosahuje stejného místa i v rámci produktu na hlavu přičemž místní socialistické ráje Kuba nebo na ropě plovoucí Venezuela dosahují na 1/3 až něco okolo 1/10 jejich HDP a není neobvyklé že u ostatních chudších sousedů jde taky o násobky. Pinochet navíc sám dobrovolně odstoupil poté co udělal referendum co národ chce a ten řekl demokracii. Kolik komoušů či dalších "krvavých diktátorů" to tak dobrovolně udělalo. Maduro sám dobře ukazuje jak vládne láskou...

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (cern0usekR (9.7.2019 7:57)
Nahodou, takovy srani venku ve Svycarsku, to by nebylo marny.

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (DukyR (8.7.2019 22:41)
mas: My jsme to pochopili, žes bral celkový HDP a ne HDP na hlavu, což je pro tohle použití super ukazatel, například taková Indie už dávno předstihla Švýcarsko... ale pořád se tam teda sere venku ;-)

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (mas) (8.7.2019 22:15)
ja to bral mimo jine podle tohodle [odkaz] ale hadat se o to nijak zvlášt netoužim, osobně si myslím že od Chile a Argentiny by se měly ostatni jihoamericke ekonomiky učit. Ale jak moc je to zásluha Pinocheta třicet let po jeho vládě, no, nevim..

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (BundášikR (8.7.2019 21:05)
Mas: Ale hovno, Chile je nejbohatší. [odkaz]

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (DukyR (8.7.2019 20:41)
socket: Určitě by to bylo zajímavé, jen nechápu, proč bych měl být úplně nalevo. To tak leda pokud máme binární stupnici, tak ano, ale pak nemáš co dělat na středu ;-)

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (DougBadmanR (8.7.2019 18:47)
Pol Pot i Pinochet mají jedno společné a to podporu USA.

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (Prudič) (8.7.2019 18:45)
Už dlouho mě napadá, že brnonymous je ve skutečnosti Ubožáček. Říkám si to pořád víc - ta jeho logika... Jako Hitler taky postavil dálnice, zatočil se zločinem, zastavil inflaci.

Pinochet_didnt_du_nuffin.jpg (456) (8.7.2019 18:09)
A teď to samé pro ekokomunistu PolPota - ideál moderní ekolevice.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...