|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(miko) RP (11.5.2026 7:55)
|
a ted kakousku, priznej si, ze jsi ted vyjmenoval vsechny svoje fobie? nebo si nektere vynechal? respektive rekni jedno jedine z tech temat, ke kteremu si se tady ohnive vevyjadroval |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(kakamսra) (11.5.2026 7:50)
|
To jsi trefil, akcentují kde co, od jejich obíbeného nuzákova, politiky, přes víčka, brčka, hořící planetu a vagíny, teda vakcíny, dycky se něčeho chytí. |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(Tazatel) (11.5.2026 7:26)
|
Jsem na tom stejně. Taky mám noční můry z toho, jak si dezoláti udělali z neoddělitelných víček a zahnutí banánů symboly absurdity výmyslů bruselské byrokracie. A dávají to fanouškům bruselské byrokracie sežrat. Dají se léčit i tyto noční můry? Ptám se pro kamaráda |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(Greywolf) R (10.5.2026 23:55)
|
POMÔŽTE MI PROSÍM NIEKTO! PRENASLEDUJE A NEUSTÁLE MA SLEDUJE VIEČKO Z PET FĽAŠE! NECHCE SA ODDELIŤ! Aby som nezabudol - kakamura je kremeľská filcka. |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(Tazatel) (10.5.2026 23:05)
|
Protože záchvatů šílenství z neoddělitelných víček je na Roumingu ještě víc než záchvatů šílenství z Putina Spočítal to můj virtuální kamarád a ten se nikdy nemýlí |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(Tazatel) (10.5.2026 21:29)
|
Myslíte, že by se dal udělat stejný obrázek, na účet eorofobů., kteří trpí záchvatem šílenství pokaždé, když otevírají pet-láhev s neoddělitelným víčkem? Ptám se pro kamaráda |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(Greywolf) R (10.5.2026 20:16)
|
|
@kakamura tie pocity sú vzájomné (ohľadom "nuzácké filcky"). |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(anonykrysa) R (10.5.2026 19:55)
|
|
[idnes.cz] |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(nornik) RP (10.5.2026 17:24)
|
|
Mam se stavit i když mi prijde, ze me pres auto a mobil porad sleduji Číňani? |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(kakamսra) (10.5.2026 16:54)
|
|
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, já tu o těch nuzácích na rozdíl od tebe stále nebásním. Ne nadarmo mají tu propagandu, aby se o nich mluvilo, psalo. Když jí tak papáš, a vymýšlíš si pohádky a nemůžeš přestat, jsi prostě nuzácká filcka. |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(Greywolf) R (10.5.2026 16:41)
|
|
@kakamura nesklamal si, chronický oportunista relativizujúci a prekrúcajúci všetko. To, že budeš iným ľuďom interpretovať ich slová po svojom, zďaleka neznamená, že máš pravdu alebo že vidíš niekomu do hlavy. Obhajuješ Moskalov - vrahov a agresorov, necivilizovanú tlupu. Nič na tom nezmení, že tú obhajobu zabalíš do zdanlivo inteligentného vyjadrovania. Moskali sú odpadom ľudstva. |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(miko) RP (10.5.2026 16:34)
|
tazateli, ale vis o tom, ze nabadani k sebevrazde je trestne? parabellum: [shutterstock.com] |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(Tazatel) (10.5.2026 16:18)
|
(kakamսra) (10.5.2026 15:36) Chceš tím naznačit, že být lhostejný ke zlu a s tupostí mezků jej přehlížet, že to je dobré? Chceš, abychom tady my Evropané, dopadli jako obyčejní Rusové, ne obyvatelé komunistické Číny, kteří za panem et circenses, jsou ochotní býti slepí? Není pro nás lepší ctít spíše úsloví: Si vis pacem, para bellum? Ptám se pro kamaráda |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(kakamսra) (10.5.2026 15:36)
|
|
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, "Ani nie je pravda, že mi Putin nedá žiť - ten je zalezený v nejakej betónovej diere, absolútne nesledujem, čo kde kecá, aj tak iba klame. " no vidíš, ale víš, že je zalezlý v nějaké díře. Prostě bez něj si život představit neumíš, jinak bys to stále neakcentoval, pokud ho nesleduješ. |
|
|
Pomahame_pronasledovanym.jpg
(ujo) R (10.5.2026 13:06)
|
|
... debilní jako sám uploader... |
|