|
REALITA_Y-2011.jpg
(Filipes) RP (25.5.2026 19:13)
|
|
Na investici asi ok, ale bydlet bych tam nechtěl ani kdyby ty ceny byly platné i dnes... |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(kakamսra) (18.5.2026 6:36)
|
|
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, ten sis udělil sám tím, že polepuješ cizí majetek hesly a ještě se tím chlubíš, súdruh nástěnkár vrchný. |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(Greywolf) R (18.5.2026 1:36)
|
@kakamura tebe neustále leží v žalúdku môj malý "projekt," s ktorým som sa tu pochválil. Však si mi zaň udelil aj hrdý titul nastenkára, súdruh |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(kakamսra) (17.5.2026 18:12)
|
|
*ke svým, btw. když ani nevíš, že ve 40. letech šlo komunikovat dálkově, ano si nedokážeš zjistit, jak funguje systém okolních státech, jsi opravu moc pěkné tupelo, tak není divu, že furt myslíš na nuzáky. |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(kakamսra) (17.5.2026 18:10)
|
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, hezky jsi se od vlastnictví půdy dostal se svým oblíbeným "kremeľským vrahom", tak si to s nimi užij! |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(Greywolf) R (17.5.2026 17:15)
|
|
@kakamura ako sa ti sedí, keď máš v riti kosák a kladivo? Ja nemôžem za bordel v tvojej tupej lebeni ani za tvoju lásku ku kremeľským vrahom. Som antikomunista, ak tvrdíš niečo opačné, je to tvoj problém, nie môj. Pľuhavý odkundes, bodsj by sa ti žinčica v črpáku zgrcla. |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(kakamսra) (17.5.2026 13:56)
|
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, tak jasné, že je máš rád, jak jinak, typická nuzácká filcka myslí na " červenú hviezdu" |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(Greywolf) R (17.5.2026 13:51)
|
|
Ty si namaľuj na čelo červenú hviezdu, súdruh kakamura. |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(kakamսra) (17.5.2026 13:17)
|
|
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, proč by ses bál, namaluješ si nějaký obrázek, nalepíš, odreaguješ se, uleví se ti! |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(Greywolf) R (17.5.2026 13:13)
|
@kakamura súdruh mafián, asi sa začnem báť dnes ideš dobré pecky, exote |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(kakamսra) (17.5.2026 12:54)
|
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, to nejsou konexe, konexe to máme u vás v čobolákově, tady u nás musíš být součást mafie. Pro tebe těžké pochopit, že to je v každé zemi jinak. |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(Greywolf) R (17.5.2026 12:50)
|
@kakamura, písal som konexie a úplatky. Nie iba úplatky. A tiež som písal, že s takýmto fungovaním síce nesúhlasím, ale účel svätí prostriedky. Niekedy máš problém čítať s porozumením. Takto ten socializmus nevybuduješ, súdruh. |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(kakamսra) (17.5.2026 8:42)
|
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, naše krajiny takto rozhodně fungujů. V každé zemi je ta mafie integrovaná trochu jinak. To, co popisuješ ty, funguje u vás v čobolákově, u vašich východních sousedů se chodí za oblastním bossem, u nás je ta mafie zcela integrovaná, tedy musíš být součástí, abys něčeho dosáhnul. Když přijdeš jen tak s úplatky, tady tě max. napráskaj a zavřou. |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(Greywolf) R (17.5.2026 0:40)
|
|
@Blueflash ... Ešte posledná vec, ak máš osobný problém s preklasifikovaním ornej pôdy na stavebný pozemok, skúsil by som československú klasiku: rodinkárstvo, konexie, známosti, úplatky. Nesúhlasím s touto praktikou, ale ak tým nikomu neublížiš, účel svätí prostriedky. Naše krajiny tak bohužiaľ stále fungujú. |
|
|
REALITA_Y-2011.jpg
(Greywolf) R (17.5.2026 0:35)
|
|
@Blueflash ... Samozrejme argument typu "neměli chlebíček" je čistá pičovina, ak žerie eko-bio-teroristka chlieb alebo múku z Lidla či Tesca, aj tak to obilie rastie možno aj pri diaľnici. Snažiť sa žiť viac v súlade s prírodou a robiť z toho iba pózu na sociálnych sieťach sú dve úplne odlišné veci. |
|