Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Webhosting  |  Domény  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou



Slovak military food 31.05.2026 
Obrázek Slovak military food
Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce likemush Imagination Mladi maji dnes sanci Na pet
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

Slovak_military_food.jpg (Peter .RP (2.6.2026 6:44)
Greywolf) Lupu na jazyk, tvoj model bol trénovaný na čom?

Slovak_military_food.jpg (GreywolfR (2.6.2026 4:14)
@Peter buď realista. Vtedy berie lupu, aby niečo videl ;-)

Slovak_military_food.jpg (Peter .RP (1.6.2026 17:04)
yy) Vtedy strašne slintáš, že?

Slovak_military_food.jpg (B!) (1.6.2026 9:41)
Ja viem akurát to, že horalky majú iné proporcie. A Sedita sa nepíše japonsky. Inak odhliadnuc od tej "dokonalej, sterilnej načančanosti" tak to vyzerá skoro ako skutočná fotka.

Slovak_military_food.jpg (KOFERP (1.6.2026 8:35)
AI nechape papierovy obal. Tvari sa to ako 80ky v tvrdom (ano, u marsiek su to dlhe, kratke su 70), ale podla umiestnenia kolku by to mal byt papierovy obal.

Slovak_military_food.jpg (GreywolfR (1.6.2026 0:07)
@Peter to sú dlhé marsky. Krátke sú kratšie, beriem pomer šírky a výšky paklíku. Hlavne neviem o tom, že by boli niekedy v tvrdom obale (ale možno sa mýlim).

Slovak_military_food.jpg (yy) (1.6.2026 0:02)
Peter .: To je stejné jako když popisuješ ostatním buzerantům velikost svého péra. ;-)

Slovak_military_food.jpg (Kajo) (31.5.2026 23:44)
Do piče to je luxus >-O

Slovak_military_food.jpg (KOFERP (31.5.2026 21:30)
Klince za 2,36? Berem kamion.

Slovak_military_food.jpg (kakamսra) (31.5.2026 20:23)
Na odpolední svačinku tak akorát.

Slovak_military_food.jpg (checht) (31.5.2026 20:20)
Ten "jogurtík" Borovičky... :-D

Slovak_military_food.jpg (tdkbR (31.5.2026 20:09)
halusky su ultimatne jedlo... neublizi im ani cas ani travenie

Slovak_military_food.jpg (Špunt) (31.5.2026 20:06)
A mysto fetlkurata, povolna owečka pro každi pluk :o) :o) :o)

Slovak_military_food.jpg (Tan) (31.5.2026 19:45)
Jsem myslel, že slovak military food je 'metrak a pol pohánky'.

Slovak_military_food.jpg (cokR (31.5.2026 19:40)
Mre vydrzi v skladoch pre vojakov dlho... Ale s tymi haluskami by som bol opatrny... Mozu utiect z misky po takej dobe :D

další...