|
Summitovy_recidivista.jpg
(:.) (9.5.2026 19:18)
|
|
Libtardi mají koukám mrzeníčko. |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Scarabeus) RP (9.5.2026 19:12)
|
|
Dezoláti mají koukám mrzeníčko. |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Očitý svědek) (9.5.2026 19:07)
|
|
Soudruh Pávek je pro NATO přirozený nepřítel. Komunistický masový vrah. Všechny vraždy zločineckého totalitního režimu jdou za takovými. |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Carl C.C C7) (9.5.2026 10:51)
|
|
Pakobyl - Studovat předložky? |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Pakobyl) (9.5.2026 10:50)
|
|
Palestinsky odpad ani netusi naco chodi prezident na summit NATO... |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Palestine action) (9.5.2026 8:44)
|
|
Soudruh generalisimus Pávek chce zase dělat v NATO maskota, jako ho dělal v jakémsi bezvýznamném podvýboru. |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Carl C.C C7) (9.5.2026 7:50)
|
|
PeterHajliczekBohowski - Děkujeme představiteli americkéh zbrojnímu průmyslu za firemní názor. |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(PeterHajliczekBohowski) R (9.5.2026 6:12)
|
|
Petr Pavel je nejlepší prezidement jakéhi kdy ČR měla |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Carl C.C C7) (9.5.2026 3:35)
|
|
Ty jsi ukrajinský hovno z rivenské oblasti a jsi tu pod cizím nickem, protože se za sebe tak stydíš, že se potřebuješ vydávat za mě, kterého považuješ za daleko lepšího. |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Carl C.C C7) (8.5.2026 18:58)
|
|
To je ti podobné, zase chceš srovnávat jabka s hruškama. Já jsem lepšolid, ani jeden mi nesahá nikam. |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Carl C.C C7) (8.5.2026 18:15)
|
|
ale kníkale, porovnávej je radši s debilem tebou |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Carl C.C C7) (8.5.2026 17:53)
|
|
Merlin je ještě zlatej oproti debilovi knüberallovi. |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Tazatel) (8.5.2026 17:30)
|
Považujete Merlinův intelekt za úplně normální, srovnatelný třeba s tím vaším, nebo jej spíše považujete za určitou hříčku matky přírody? Ptám se pro kamaráda |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(Carl C.C C7) (8.5.2026 16:53)
|
tazatel - Ne, Merlin má úplně normální intelekt. To jen někomu se zakrnělým intelktem se to zdá nadpřirozeně velikánské a nemůže tomu uvěřit, protože na Ukrajině takoví lidé vůbec nejsou. Dávno utekli. |
|
|
Summitovy_recidivista.jpg
(ujo) R (8.5.2026 16:45)
|
|
.....měl by tam jet babišův bratr Josef Vyskočil: [youtube.com] |
|